jio

ଜିଓର ନୂଆ ଡାଟା ପ୍ଲାନ ଦୈନିକ ମିଳିବ 3GB ଡାଟା – ଜାଣି ରଖନ୍ତୁ ପୁରା ଖବର ।

NEWS

ଜିଓ ପ୍ରତି ମାସରେ ରିଚାର୍ଜ କରିବାର ଅସୁବିଧାକୁ ସମାପ୍ତ କରିଛି ଜିଓ ବାରମ୍ବାର ରିଚାର୍ଜ, ପ୍ରତିଦିନ 3GB ଡାଟା ବୈଧତା ଅସୁବିଧାକୁ ସମାପ୍ତ କରିଛି। ଜିଓ ବାରମ୍ବାର ରିଚାର୍ଜ ସମାପ୍ତ କଲା ଏହି ଦିନ ସାରା ଦେଶରେ ଘରୋଇ ଟେଲିକମ୍ କମ୍ପାନୀଗୁଡିକ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଚାଲିଛି।

ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ କରିବା ପାଇଁ ସମସ୍ତ କମ୍ପାନୀ ବିଭିନ୍ନ କୌଶଳ ଅବଲମ୍ବନ କରୁଛନ୍ତି। ସେହି ସମୟରେ, ପୂର୍ବରୁ ସଂଯୁକ୍ତ ଥିବା ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ରଖିବା ପାଇଁ, ଅଫର ସହିତ ଆସନ୍ତୁ। ଏସବୁ ମଧ୍ୟରେ, ଜିଓ କେଉଁଠାରେ ରହିବେ।

jioo

ଜିଓ ଅସୁବିଧା ସମାପ୍ତ ବାରମ୍ବାର ରିଚାର୍ଜ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଜିଓର ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଯୋଜନା ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ଏହି ଯୋଜନା ଚୟନ କରି, ଆପଣଙ୍କୁ ବାରମ୍ବାର ରିଚାର୍ଜ କରିବାକୁ ବୁଲିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ। ଥରେ ରିଚାର୍ଜ ହୋଇଗଲେ, ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ବର୍ଷ ପାଇଁ ରିଚାର୍ଜ କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ ଆମେ ଜିଓର 3499 ଟଙ୍କା ଯୋଜନା ବିଷୟରେ କହୁଛୁ।

ଏହି ଯୋଜନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ସମସ୍ତ ନେଟୱାର୍କରେ ଅସୀମିତ କଲିଂ ଉପଲବ୍ଧ। ଏହି ଯୋଜନାଟି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବୈଧତା ଅବଧି ପାଇଁ ଦୈନିକ 3GB ଡାଟା ସହିତ ମୋଟ 1095 ଜିବି ହାଇ ସ୍ପିଡ୍ ଡାଟା ପ୍ରଦାନ କରେ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଆପଣ ପ୍ରତିଦିନ 100 ଟି SMS ମଧ୍ୟ ପାଇବେ। ଏହି ଯୋଜନା 365 ଦିନର ବୈଧତା ସହିତ ଆସିଥାଏ। ଏହି ଯୋଜନାରେ ସମସ୍ତ ଜିଓ ଆପ୍ସର ସଦସ୍ୟତା ମଧ୍ୟ ମାଗଣା ଉପଲବ୍ଧ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *