silpa

ଶିଳ୍ପା ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ପାଇଁ ବିବାହ କରିଥିଲେ – ଶିଳ୍ପା: -ମୁଁ ପସ୍ତାଉଛି – ଜାଣି ରଖନ୍ତୁ ପୁରା ଖବର ।

NEWS

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ଭିଡିଓ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି। ଶିଳ୍ପା ହେଉଛନ୍ତି ବଲିଉଡର ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀ, ଯାହା ବିଷୟରେ ଲୋକମାନେ ଜାଣିବାକୁ ଅଧିକ ଉତ୍ସାହିତ ଅଟନ୍ତି। ଏହି କ୍ରମରେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି, ଯାହା ଦେଖିବା ପରେ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କ ହସକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ ଅଟନ୍ତି।

ଏହି ଭିଡିଓରେ ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ସହ ଅନିଲ କପୁର ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ବାସ୍ତବରେ, ଏହି ଭିଡିଓଟି ଯେତେବେଳେ ଶିଳ୍ପା ଏବଂ ଅନିଲ ଅତିଥି ଭାବରେ ଫରାହ ଖାନଙ୍କ ଶୋ’ରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ଏହିପରି, ଏହି ଥ୍ରୋବ୍ୟାକ୍ ଭିଡିଓ ବହୁତ ଭାଇରାଲ୍ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରା ଟଙ୍କା ବିସ୍ତାର କରିଥିଲେ ଏକଥା ଅନିଲ କପୁର। ଭିଡିଓରେ ଫରାହ ଖାନ ଶିଳ୍ପାଙ୍କୁ ଏକ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରିଛନ୍ତି,

ଯେଉଁଥିରେ ଅନିଲ କପୁର ଏପରି ଭାବରେ ଉତ୍ତର ଦେଇଛନ୍ତି ଯାହା ଶୋ’ର ହୋଷ୍ଟ ଫରାହ ଏବଂ ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କୁ ହସୁଛି ଫାରା ଶିଳ୍ପାଙ୍କୁ ପଚାରନ୍ତି, ‘ରାଜ କଣ ହ୍ୱିସ୍ ମାରିଲା, ଡେଣା ବିସ୍ତାର କଲା, ତୁମେ କଣ କଲ ଯାହା ତୁମକୁ ବିବାହରେ ରାଜି କରାଇଲା ଏହି ପ୍ରଶ୍ନ ଉପରେ ଅନିଲ କପୁର ଶୀଘ୍ର କୁହନ୍ତି,

‘ଆମେ ଟଙ୍କା ବିସ୍ତାର କରିଥିଲୁ। ଅନିଲ କପୁରଙ୍କ ଏହି ଉତ୍ତର ଶୁଣିବା ପରେ ଶିଳ୍ପା ନିଜେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ହସକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ। ଏହା ପରେ ଶିଳ୍ପା ହସନ୍ତି ଏବଂ କୁହନ୍ତି, ‘ଟଙ୍କା ବ୍ୟତୀତ ସେ ମଧ୍ୟ ନିଜର ବାହୁ ବିସ୍ତାର କରିଥିଲେ’ ଯାହାକୁ ଅନୀଲ ପୁଣିଥରେ କୁହନ୍ତି, ‘ତାଙ୍କ ବାହୁରେ ଟଙ୍କା ଥିଲା’ ତୁମେ କିପରି ସୁନୀତାଙ୍କ ସହ ମିଶିଲ ଏହା ପରେ ଫରାହ ଅନିଲ କପୁରଙ୍କୁ ପଚାରନ୍ତି,

‘ତୁମର ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ନଥିଲା, ତେବେ ସୁନୀତା କେମିତି ଗଲେ ଅନିଲ କପୁର ଉତ୍ତର ଦେଇଛନ୍ତି, ‘କାରଣ ସୁନୀତାଙ୍କ ପାଖରେ ଟଙ୍କା ଥିଲା ଏହି ମଜାଦାର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ହେଉଛି। ବିଶେଷକରି ଲୋକମାନେ ଅନିଲ କପୁରଙ୍କ ହାସ୍ୟକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି। ଭିଡିଓ ଉପରେ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇ ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଅନିଲ କପୁର ଏହାକୁ ଠିକ୍ ଧରିଲେ’।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *