ଏହି ହିରୋ ସ୍କୁଟରକୁ 30 ହଜାର ଟଙ୍କାରୁ କମ୍ ମୂଲ୍ୟରେ କିଣିବାର ସୁଯୋଗକୁ ହାତଛଡା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ – ଜାଣି ରଖନ୍ତୁ ପୁରା ସୂଚନା |।

NEWS

ହିରୋ ମାଜେଷ୍ଟ୍ରୋ ଏକ ଉତ୍ତମ ଡିଜାଇନ୍ ଏବଂ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଥିବା ସ୍କୁଟର, ଯାହା ବର୍ତ୍ତମାନ 85,000 ଟଙ୍କା (ଏକ୍ସ ଶୋରୁମର ମୂଲ୍ୟ ସହିତ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ ହୋଇଛି, କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି ଏକ ଅଫର ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ, ଯାହା ପରେ ହିରୋ ମାଷ୍ଟ୍ରୋ ସ୍କୁଟର ହୋଇପାରେ ମାତ୍ର 29 ହଜାର ଟଙ୍କାରେ କିଣିବେ ଏହା ଏକ ଧଳା ରଙ୍ଗର ସ୍କୁଟର।

ବାସ୍ତବରେ, ବାଇକ୍ ପରି, ସ୍କୁଟରମାନଙ୍କର ନିଜସ୍ୱ ଗୁଣ ଅଛି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି। ଏହି ଡିଲ୍ ବିଷୟରେ ବିସ୍ତୃତ ଭାବରେ ଜାଣିବା ପୂର୍ବରୁ, ଆସନ୍ତୁ ଏହାର ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟକରଣ ବିଷୟରେ ଜାଣିବା। ହିରୋ ମାଜେଷ୍ଟ୍ରୋ ନାମରେ ନାମିତ ଏହି ସ୍କୁଟରଟି 109 ସିସି ଇଞ୍ଜିନ୍ ସହିତ ଆସିଥାଏ, ଯାହା ପେଟ୍ରୋଲ ଇନ୍ଧନରେ କାମ କରେ। ଆହୁରି ମଧ୍ୟ,

scooty 1

ଯେତେବେଳେ ଏହା ଇନ୍ଧନ ଦକ୍ଷତା ବିଷୟରେ ଆସେ, ଏହି ସ୍କୁଟର 68 କିଲୋମିଟର ମାଇଲେଜ୍ ଦେଇଥାଏ। ଏହି ସ୍କୁଟର 7,500 rpm ରେ 8.20 bhp ଶକ୍ତି ଉତ୍ପାଦନ କରିପାରିବ। ଏହା ମଧ୍ୟ 5,500 rpm ରେ 9.10 Nm ସୃଷ୍ଟି କରିପାରିବ। ଏହାର ଏକ ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ଟ୍ରାନ୍ସମିସନ୍ ସିଷ୍ଟମ୍ ଅଛି। ହିରୋ ମାଷ୍ଟ୍ରୋ ନାମରେ ନାମିତ ଏହି ସ୍କୁଟରଟି ବାଇକ୍ 24 ରେ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ ଏହା ଏକ ଧଳା ରଙ୍ଗର ଦ୍ୱିତୀୟ ହ୍ୟାଣ୍ଡ ସ୍କୁଟର।

ବିକ୍ରେତାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପୋଷ୍ଟ କରାଯାଇଥିବା ଫଟୋରେ ଏହି ସ୍କୁଟରଟି ଭଲ ଅବସ୍ଥାରେ ଦେଖାଯାଉଛି ତାଲିକାଭୁକ୍ତ ମଧ୍ୟ ହୋଇଛି, ଏହି ସ୍କୁଟରରେ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସୂଚନା ଚେକ୍ ପଏଣ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ଦିଆଯାଇଛି, ଯାହା ଏହି ସ୍କୁଟରର ଅବସ୍ଥା ଜାଣିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରେ। ହିରୋ ମାଜେଷ୍ଟ୍ରୋ ଏକ 2014 ମଡେଲ୍ ଏବଂ ଦିଲ୍ଲୀରେ DL-05 RTO ରେ ପଞ୍ଜୀକୃତ। ଏହା ହେଉଛି ପ୍ରଥମ ମାଲିକ ସ୍କୁଟର।

ଏଥିସହ ଏଥିରେ ନକଲ ଚାବି ଦିଆଯାଇ ନାହିଁ। ୱେବସାଇଟରେ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଏହା ସହିତ ମୂଳ ଆରସି ଉପଲବ୍ଧ ହେବ। ବାଇକ୍ 24 ୱେବସାଇଟ୍ ରେ ଦିଆଯାଇଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ଏହାର ମୂଲ୍ୟ 29 ହଜାର ଟଙ୍କା। ଏହା ମଧ୍ୟ 12 ମାସର ୱାରେଣ୍ଟି ଏବଂ ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ଗ୍ୟାରେଣ୍ଟି ସହିତ ଆସିଥାଏ। ଯଦିଓ ସେମାନଙ୍କର କିଛି ସର୍ତ୍ତ ଅଛି, ଯାହାକି ଯତ୍ନର ସହ ପଢ଼ିବା ଉଚିତ କୌଣସି ସେକେଣ୍ଡ ହ୍ୟାଣ୍ଡ ସ୍କୁଟର ଏବଂ କାର କିଣିବା ପୂର୍ବରୁ ଏହା ବିଷୟରେ ଦିଆଯାଇଥିବା ସୂଚନାକୁ ଯତ୍ନର ସହିତ ପଢ଼ନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *