sani

2022 ମସିହାରେ, ପ୍ରଭୁ ଶନିଦେବ ଏହି ରାଶିଗୁଡିକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବେ – ଜାଣି ରଖନ୍ତୁ ।

RASIPHALA

ଶନିଙ୍କର ରାଶି ଚିହ୍ନର ପରିବର୍ତ୍ତନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ। ଯେତେ ବେଳେ ଶନି ଗୋଟିଏ ରାଶି ଛାଡି ଅନ୍ୟ ଏକ ରାଶିକୁ ଯାଆନ୍ତି, ସେତେବେଳେ ଶନିଙ୍କର ଅର୍ଦ୍ଧ ଶତାବ୍ଦୀ କିଛି ରାଶି ଚିହ୍ନରୁ ଆରମ୍ଭ ହୁଏ ଏବଂ ପରେ କେତେକଙ୍କ ଉପରେ ଶନିଙ୍କ ଧାୟା ଏହି ଦୁଇଟି ପରିସ୍ଥିତିରେ ମଣିଷକୁ ଅନେକ ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ ଶନି ଏକାସାଙ୍ଗରେ 5 ଟି ରାଶିର ଚିହ୍ନ ଉପରେ ସର୍ବାଧିକ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାନ୍ତି।

ଶନିଙ୍କ ବର୍ତ୍ତମାନର ସ୍ଥିତି 24 ଜାନୁଆରୀ 2020 ଠାରୁ ଶନି ମକର ରାଶିରେ ଅଛନ୍ତି। ଶନି ମକର ରାଶିରେ ଥିବାରୁ ଏହାର ପାଞ୍ଚଟି ରାଶିର ଚିହ୍ନ ଉପରେ ଏହାର ପ୍ରଭାବ ପଡିଥାଏ। ଶନିଙ୍କର ଅର୍ଦ୍ଧ ଶତାବ୍ଦୀ ଧନୁ ରାଶି, ମକର ରାଶି ଏବଂ କୁମ୍ଭ ପାଇଁ ଏବଂ ଶନିଙ୍କ ମିଥୁନ ଏବଂ ତୁଳା ପାଇଁ ଚାଲିଛି। ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଯେତେବେଳେ ଶନିଙ୍କ ଅର୍ଦ୍ଧ ଶତାବ୍ଦୀ କାହା ଉପରେ ଚାଲିଥାଏ ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ସମସ୍ୟା ଆସିଥାଏ।

sanii

ଚାକିରିରେ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିରନ୍ତର ବାଧା ଅଛି।2022 ରେ ଶନି ଦେବଙ୍କ ଅବସ୍ଥାନ। ବର୍ତ୍ତମାନ 2022 ମସିହାରେ ଶନି ଏହି ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। 29 ଏପ୍ରିଲ୍ 2022 ରେ, ଶନି ମକର ରାଶି ଛାଡି କୁମ୍ଭରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ। କୁମ୍ଭରେ ଶନିଙ୍କ ଗମନାଗମନ ମୀନ ଲୋକମାନଙ୍କ ଉପରେ ଶନିର ଅର୍ଦ୍ଧ ଶତାବ୍ଦୀ ଆରମ୍ଭ କରିବ, ଯେତେବେଳେ ମକର ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଶନିଙ୍କ ଅର୍ଦ୍ଧ ଶତାବ୍ଦୀରୁ ମୁକ୍ତ ହେବେ ଏଥି ସହିତ ଶନିଙ୍କ ଧାମ ମିଥୁନ ଏବଂ ତୁଳାରୁ ଶେଷ ହେବ।

sanii

ଜୁଲାଇ 2022 ରେ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ ହେବ। ଗ୍ରହମାନେ ପ୍ରାୟତ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତି ଏବଂ ରିଟ୍ରୋଗ୍ରେଡ୍ ଠାରୁ ମଧ୍ୟ ଆଗକୁ ବଢ଼ନ୍ତି। ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଶନି ପୁଣିଥରେ 12 ଜୁଲାଇ 2022 ରେ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିବେ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଶନିଙ୍କ ଅର୍ଦ୍ଧ ଶତାବ୍ଦୀ ପୁନର୍ବାର ମକର ରାଶି ଉପରେ ଆସିବ। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତି ଜାନୁୟାରୀ 17, 2023 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିବ, ଯାହା ପରେ ଏହା ରାସ୍ତାରେ କୁମ୍ଭରେ ଗମନାଗମନ ଆରମ୍ଭ କରିବ।

2022 ରେ ଶନିଙ୍କର ପ୍ରଭାବ29 ଏପ୍ରିଲ 2022 ରୁ 12 ଜୁଲାଇ 2022 ଶନି ମକର ରାଶି, କୁମ୍ଭ, ମୀନ, କର୍କଟ ଏବଂ ବିଛା ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବ। ଜୁଲାଇ 12, 2022 ରୁ ଜାନୁୟାରୀ 17, 2023 ଶନି ମକର ରାଶି, କୁମ୍ଭ ଏବଂ ଧନୁ ଉପରେ ଅର୍ଦ୍ଧ ଶତାବ୍ଦୀ ହେବ ଏବଂ ଧାଇ ମିଥୁନ ଏବଂ ତୁଳା ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ। 2022 ମସିହାରେ 08 ରାଶି ଚିହ୍ନ ଉପରେ ଶନିର ପ୍ରଭାବ ଧନୁ ରାଶି, ମକର ରାଶି, କୁମ୍ଭ, ମୀନ ମିଥୁନ, ତୁଳା , କର୍କଟ ଏବଂ ବିଛା। 2022 ମସିହାରେ, ଏହି ରାଶିର ଚିହ୍ନ ଶନି, ବୃଷ, ସିଂହ ଏବଂ କନ୍ୟା ଉପରେ ଶନିଙ୍କର କୌଣସି ପ୍ରଭାବ ପଡ଼ିବ ନାହିଁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *