roka

କ୍ୟାଟ୍ରିନା କେଫ ଏବଂ ଭିକି କୌଶଲଙ୍କ ସହିତ କ’ଣ ହେଲା ଜାଣନ୍ତୁ ସଂଫୁର୍ଣ ଘଟଣା |

NEWS

କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ ବିକି କୌଶଲ ରୋକା ସମାରୋହରେ ଆଜିକାଲି ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ ଏବଂ ବିକି କୌଶଲ ବିକି କୌଶଲଙ୍କ ବିବାହକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋର ଧରିଛି। ଉଭୟଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ଆଲୋଚନା ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁଛି। ଏହି ସମୟରେ ଖବର ଆସୁଛି ଯେ ଉଭୟଙ୍କୁ ଅଟକାଇ ଦିଆଯାଇଛି।

ଇଣ୍ଡିଆ ଟୁଡେ ସୂତ୍ରରୁ ମିଳିଥିବା ସୂଚନାନୁସାରେ, ଫିଲ୍ମର ଏକ ଥା ଟାଇଗର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ କବୀର ଖାନାଙ୍କ ଘରେ ଉଭୟଙ୍କ ରୋକ ହୋଇଥିଲା।କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ ଭିକି କୌଶଲ ରୋକ ସମାରୋହ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ କବୀର ଖାନଙ୍କ ସହ ‘ଏକ ଥା ଟାଇଗର’ ଏବଂ ‘ନ୍ୟୁୟର୍କ’ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିଛନ୍ତି। କ୍ୟାଟ୍ରିନା ମଧ୍ୟ କବୀରଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ରାଖୀ ଭାଇ ବୋଲି ଭାବନ୍ତି।

ma

ଏହି ସମାରୋହ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ଥିଲା ଏବଂ ଏହା କୁହାଯାଉଛି ଯେ କେବଳ ବିକି ଏବଂ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ପରିବାର ଏଥିରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ। କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ମା ସୁଜାନେ କଇଁଚ ଏବଂ ସାନ ଭଉଣୀ ଇସାବେଲ ଏବଂ ବିକିଙ୍କ ପିତାମାତା ଶ୍ୟାମ କୌଶଲ ଏବଂ ଭୀନା କୌଶଲଙ୍କ ସହ ସାନଭାଇ ସନି କୌଶଲ ରୋକ ସମାରୋହର ଏକ ଅଂଶ ହୋଇଥିଲେ। ବିକି ଏବଂ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ନିକଟ ସୂତ୍ର କହିଛନ୍ତି,

maa

“ଏହା ଏକ ସୁନ୍ଦର ରୋକ ସମାରୋହ ଥିଲା। କ୍ୟାଟ୍ରିନା ଏକ ସୁନ୍ଦର ଲେହେଙ୍ଗା ପିନ୍ଧିଥିଲେ। ଆଲୋକ ଏବଂ ସାଜସଜ୍ଜା ଚମତ୍କାର ଥିଲା। ଦିୱାଲିର ମୁହୂର୍ତା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ଥିଲା, ତେଣୁ ଉଭୟଙ୍କ ପରିବାର ଏହି ସମାରୋହ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ। କବୀର ଏବଂ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ମିନି ମଥୁର କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ପରିବାର ପରି, ସେମାନେ ରୋକ ସମାରୋହକୁ ବହୁତ ଭଲ ଭାବରେ ଆୟୋଜନ କରିଥିଲେ।

ଖବର ଅଛି ଯେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ ଏବଂ ବିକି କୌଶଲ ରାଜସ୍ଥାନରେ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଉଭୟ ସେମାନଙ୍କର ହନିମୁନ୍‌କୁ ଛାଡିଦେବେ କାରଣ ସେମାନଙ୍କର ଅନେକ କାମ କରିବାକୁ ପଡିବ। ବିବାହ ପରେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଟାଇଗର ରେ କାମ କରିବେ। ବିକି କୌଶଲ ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ସାମ୍ ବାହାଦୂର’ର କାର୍ଯ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ। ଏହା ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଉଛି ଯେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା ଏବଂ ଭିକି ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୌଣସି ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ବିବାହକୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରିନାହାଁନ୍ତି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *