bichha

ସୂର୍ଯ୍ୟ ବିଛା ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ ଏହି ପାଞ୍ଚଟି ରାଶି ହେବେ ଧନୀ – ଜାଣି ରଖନ୍ତୁ ପୁରା ଖବର ।

RASIPHALA

ସୂର୍ଯ୍ୟ ଭଗବାନ ବିଛା ରାଶି ସଙ୍କେତରେ ଏକ ମାସ ବସିବେ। ଏହି ଅବଧି 5 ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଗମନାଗମନ ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ଚାକିରୀ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଅନୁକୂଳ ଦେଖାଯାଉଛି। ସୂର୍ଯ୍ୟ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଗମନାଗମନ ନଭେମ୍ବର 2021 ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଯଦି ରାଶିଫଳରେ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ସ୍ଥିତି ସଠିକ୍ ହୁଏ, ତେବେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ସରକାରୀ ଚାକିରି ପାଇବା ଏବଂ ରାଜନୀତିରେ ସଫଳତା ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ବଢ଼ିଥାଏ।

ଯଦି ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ସ୍ଥିତି ଦୁର୍ବଳ, ତେବେ ଏହା ପିତାଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ମାନର ଅଭାବ ଏବଂ ପାର୍ଥକ୍ୟର କାରଣ ହୋଇଥାଏ। ସୂର୍ଯ୍ୟ ଗ୍ରହ 16 ନଭେମ୍ବରରେ ବିଛାରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ଯାଉଛି, ଯାହା 16 ଡିସେମ୍ବର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି ଚିହ୍ନରେ ରହିବ। ଏହା ପରେ ଏହା ଧନୁ ରାଶିରେ ଗମନାଗମନ କରିବେ କେଉଁ 4 ଟି ରାଶିର ଚିହ୍ନ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଗମନାଗମନ ଉପରେ ଶୁଭ ପ୍ରଭାବ ପକାଉଛି ଜାଣନ୍ତୁ। ପ୍ରଥମେ ବୃଷ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଗମନାଗମନ ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ଚାକିରୀ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଅନୁକୂଳ ଦେଖାଯାଉଛି। ଏକ ନୂତନ ଯାନ କିଣି ପାରିବେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ପାଇବା ପାଇଁ ଦୃଢ଼ ସମ୍ଭାବନା ରହିବ।

rasi4

ବିବାହିତ ଜୀବନ ସୁଖଦ ହେବ। ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାର ସମୟ ଅନୁକୂଳ ଅଟେ। ଭାଗ୍ୟ ତୁମକୁ ଅନୁଗ୍ରହ କରିବ। ଭ୍ରମଣରୁ ଟଙ୍କା ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ରହିବ। ମିଥୁନ ଏହି ସମୟରେ ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ବହୁତ ସମ୍ଭାବନା ରହିବ। ଉଭୟ ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ସମୟ ଶୁଭ ଅଟେ। ଆପଣ କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଉପଯୁକ୍ତ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ। ଏକ ନୂତନ ଗାଡି କିଣିବା ପାଇଁ ଯୋଜନା ହୋଇପାରେ।

rasi1

ତୁମର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ। କିଛି ଭଲ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ପାଇବେ ଯେତେବେଳେ ଶନି ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତି, ସେତେବେଳେ କିଛି ରାଶି ଚିହ୍ନ ଶନିଙ୍କ ଅଧୀନରେ ଆସିବ ଜାଣନ୍ତୁ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଏଥିରେ ଜଡିତ ଅଛନ୍ତି କି ନାହିଁ। ପ୍ରଥମେ ସିଂହ ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଗମନାଗମନ ସମୟରେ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା। ଧନ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।

ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ବିପୁଳ ଲାଭ ପାଇବେ। ତୁମର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଭ୍ରମଣରୁ ଟଙ୍କା ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ରହିବ ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ। କନ୍ୟା ଏହି ଗମନାଗମନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ। ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ। ଛାତ୍ରମାନେ ଏହି ଅବଧିରେ ସଫଳତା ପାଇବେ ଟଙ୍କା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିବ। ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ ଅଗ୍ରଗତି ପାଇଁ ପଥ ଖୋଲିବ। ମକର ତୁମର ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଏହି ଅବଧି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ। ଆୟର ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ଲକ୍ଷଣ ଅଛି। ଆପଣ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *