bada

ଧରାପଡ଼ିଲା ସତ୍ୟତା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଭଉଣୀ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ବିନାଶ ପାଇଁ ଦାୟୀ, ସେ ପୁରା ଖେଳ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି – ଜାଣି ରଖନ୍ତୁ ପୁରା ଖବର।

NEWS

ହେଡଲାଇନ୍ ଦେଖି ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବା ଜରୁରୀ। ତା’ପରେ ସେ ନିଶ୍ଚୟ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇଥିବେ ଯେ ସେ ମୂର୍ଖ ପରି କ’ଣ କହୁଛନ୍ତି ତୁମେ ପାଗଳ ହୋଇଛ କି ଅବଶ୍ୟ ଏହା ବଲିଉଡ ହାତରେ ବିକ୍ରି ହୋଇଛି। ଭାଇ, ମୁଁ ବିକ୍ରୟ କରି ନାହିଁ କିମ୍ବା ମୁଣ୍ଡ ଏବଂ ପାଦ ବିନା ଏହିପରି କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବାକୁ ମୁଁ ଜାଣେ ନାହିଁ। କିନ୍ତୁ କିଛି ମୂର୍ଖ ୟୁଟ୍ୟୁବର୍ ଯେଉଁମାନେ ପ୍ରଥମେ ସୁଶାନ୍ତ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାର ନାମରେ ଭିଡିଓ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଥିଲେ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବା ପାଇଁ ଏବେ ସେମାନେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଭଉଣୀ ମିତୁଙ୍କୁ ବଦନାମ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି।ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଦିନରୁ ଏକ ଭିଡିଓ।

ଯେଉଁଥିରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଭଉଣୀ ମିତୁ ସନ୍ଦୀପ ସିଂଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଥିବା ଏବଂ ପୁଣି ଥରେ କେଶରେ ହାତ ରଖିଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଭିଡିଓ ବିଷୟରେ ଦୁଇଜଣ ଲୋକ କହୁଛନ୍ତି ଯେ ଦେଖନ୍ତୁ, ଯାହାର ଭାଇ ମରିଛନ୍ତି, ସେ କିପରି ଏକ ମୁକ୍ତ ମନ ସହିତ ସନ୍ଦୀପଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଛନ୍ତି। ତୁମେ କିପରି ତୁମର ଚୁଟି ଉପରେ ହାତ ବୁଲାଉଛ ସେ କାନ୍ଦୁନାହିଁ ଅବଶ୍ୟ ସନ୍ଦୀପଙ୍କ ସହ ଏହାର ସମ୍ପର୍କ ଅଛି ସନ୍ଦୀପ କିପରି କାନ୍ଧରେ ହାତ ରଖିଛନ୍ତି ଦେଖନ୍ତୁ।

ଏମାନେ ସେହି ସମାନ ବ୍ୟକ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଭଉଣୀର ଚରିତ୍ର ଉପରେ ପ୍ରଶ୍ନ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଏକ ସମୟରେ ଯେତେବେଳେ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାକୁ ପଡିବ, ମତାମତ ନିଆଯାଉଥିଲା, ସେତେବେଳେ ଏହି ଭିଡିଓ ସେଠାରେ ମଧ୍ୟ ଥିଲା, ତେବେ କାହିଁକି ସେପରି କଥାବାର୍ତ୍ତା ହେବ ନାହିଁ। ଏହି ଭିଡିଓ ଏହି ଲୋକମାନେ ଜାଣିବା ଉଚିତ ଯେ ବେଳେବେଳେ କାହାର ଆକସ୍ମିକ ମୃତ୍ୟୁ ହେତୁ ଲୋକମାନେ ଚକିତ ହୋଇଯାଆନ୍ତି,

ସେମାନେ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି ନାହିଁ ଯେ ଏହିପରି କିଛି ଘଟିଛି। ଆଜି ପରି ଯଦି ଆମେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଫିଲ୍ମ କିମ୍ବା କୌଣସି ଭିଡିଓ ଦେଖୁ, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ନୁହେଁ ଯେ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। ଯଦି ତୁମେ ଏହି ମାମଲାକୁ ରଖିବାକୁ ଚାହୁଁଛ, ଏହାକୁ ପ୍ରମାଣ ସହିତ ରଖ, ଗୁପ୍ତଚର ହୁଅ ନାହିଁ ଯେ କିଛି ଦିନ ହେବ ସୁଶାନ୍ତ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଜଣେ ଗରିବ ଝିଅ ଏଥିରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଥିଲା।

ଏପରି ଲୋକମାନଙ୍କୁ ବାଇକଟ କରନ୍ତୁ, ଯେଉଁମାନେ କୌଣସି ତଥ୍ୟ ବିନା ନିଜର ମତ ରଖନ୍ତି। ଯଦି ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଭଉଣୀ ଭୁଲ ଥିଲେ, ତେବେ ଏପରି ରାଜନୈତିକ ଦୃଶ୍ୟ ହୋଇ ନଥାନ୍ତା ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଛବି ଝୁଲୁଥିବାର ଦେଖାଯାଇ ନଥିଲା ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି କାରଣ ଦେଖନ୍ତି ନାହିଁ, ତେବେ ଯଦି ଆପଣ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଉପରେ ଅଭିଯୋଗ କରନ୍ତି, ତେବେ ନିଜକୁ ବୁଡ଼ାଇ ଦିଅନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *