film

ରଜନୀକାନ୍ତଙ୍କ ଅନ୍ନାତେ ଏବଂ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ସୂର୍ଯ୍ୟବଂଶୀ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କେତେ ରୋଜଗାର କରିଛନ୍ତି ଜାଣନ୍ତୁ ସଂଫୁର୍ଣ ରହସ୍ୟ।

NEWS

ଦୀପାବଳିର ଗୋଟିଏ ଦିନ ପରେ ଶୁକ୍ରବାର, ନଭେମ୍ବର 5 ରେ ସାରା ଦେଶରେ ସିନେମା ହାଉସରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିବା ସୂର୍ଯ୍ୟବନ୍ସି ପ୍ରଥମ ଦିନରେ 26 କୋଟି ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିଥିଲେ। ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନରେ ଫିଲ୍ମର ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ସଂଗ୍ରହ 24 କୋଟି ଥିଲା। ଦୀପାବଳି ଦିନ ସିନେମା ହାଉସରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିବା ରଜନୀକାନ୍ତଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଅନ୍ନାତେ 100 କୋଟି ମାର୍କ ଅତିକ୍ରମ କରିଛି। ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ଓଲିଉଡର ସୁପରହିଟ ସୈନ୍ୟବାହିନୀ ସହିତ ସଜ୍ଜିତ ଅନନ୍ତମାନେ ଅଧିକ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ। ରୋଜଗାର ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଅନନ୍ତମାନେ ପଛରେ ରହିଛନ୍ତି। 2 ଦିନରେ 50 କୋଟି ମାର୍କ ଅତିକ୍ରମ କରିଛି।ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଏବଂ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫଙ୍କ ଅଭିନୀତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସୂର୍ଯ୍ୟବନ୍ସିର ପ୍ରଥମ ଦିନର ସଂଗ୍ରହ 26.29 କୋଟି ଥିଲା।

ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନ ଶନିବାର ଦିନ ଏହି ଫିଲ୍ମ 24.50 କୋଟି ଟଙ୍କା ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲା। ଦୁଇ ଦିନର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ମୋଟ ସଂଗ୍ରହ 50 କୋଟି ଅତିକ୍ରମ କରିଛି। ଦୁଇ ଦିନର ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ସଂଗ୍ରହ ପରେ ସପ୍ତାହ ଶେଷ ସଂଗ୍ରହକୁ ଅପେକ୍ଷା। ରବିବାର ସୁଦ୍ଧା ଫିଲ୍ମର ସଂଗ୍ରହ 75 କୋଟି ଅତିକ୍ରମ କରିବ ବୋଲି ଆକଳନ କରାଯାଇଛି। ଏହି ଆକ୍ସନ୍ ପ୍ୟାକ୍ ହୋଇଥିବା ଫିଲ୍ମ ଭାରତର 4000 ପରଦା ବ୍ୟତୀତ ବିଶ୍ 66 ର 66 ଟି ଦେଶର 1300 ସ୍କ୍ରିନରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଛି। ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନରେ ଅର୍ଥାତ୍ ଶନିବାର ଦିନ ଭୋଇ ଡୋଜର ପର୍ବ ମଧ୍ୟ ହୋଇଥିଲା ସେଥିପାଇଁ ଫିଲ୍ମର ରୋଜଗାର ମଧ୍ୟ ହ୍ରାସ ପାଇଛି।

rj

ପ୍ରେକ୍ଷାଳୟ ଗୁଡ଼ିକ ଦେଶର ଅନେକ ସହରରେ କରୋନା ନିୟମ ପାଳନ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଘରଟି ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରିଲା ନାହିଁ। ଅନ୍ୟପଟେ ପଞ୍ଜାବର କୃଷକମାନେ ‘ସୂର୍ଯ୍ୟବନ୍ସି’କୁ ବିରୋଧ କରୁଛନ୍ତି। ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେଠାକାର ସିନେମା ହାଉସରେ ଫିଲ୍ମର ସ୍କ୍ରିନିଂ କରାଯାଇ ନାହିଁ। କିନ୍ତୁ ଏସବୁ ସତ୍ତ୍ୱେ ଫିଲ୍ମ ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନରେ ଅଢେଇ କୋଟି ରୋଜଗାର କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲା। ତାହା ହେଉଛି, ମୋଟାମୋଟି, ଏହା ଦୁଇ ଦିନରେ 50 କୋଟି ରୋଜଗାର କରିଛି, ଯାହା ଖରାପ ନୁହେଁ। 3 ଦିନରେ ଅନ୍ନାତେ କେତେ ରୋଜଗାର କଲା ଜାଣନ୍ତୁ।

ରଜନୀକାନ୍ତଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ସୂର୍ଯ୍ୟବନ୍ସିର ଗୋଟିଏ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରି ବହୁ ରୋଜଗାର ଜାରି ରଖିଛି। ବାଣିଜ୍ୟ ବିଶ୍ଳେଷକ ମନୋବାଲା ବିଜୟବାଲାନଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ଏହି ଫିଲ୍ମ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ପ୍ରଥମ ଦିନରେ 70.19 କୋଟି ଟଙ୍କା ଆୟ କରିଥିଲା। ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନରେ ଫିଲ୍ମର ସଂଗ୍ରହ 42.63 କୋଟି ହୋଇଥିବାବେଳେ ତୃତୀୟ ଦିନରେ ଫିଲ୍ମ 33.71 କୋଟି ରୋଜଗାର କରିଥିଲା। ରିଲିଜ୍ ହେବାର ତିନି ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ଅନ୍ନାତେ ବିଶ୍ୱବ୍ୟାପୀ ବକ୍ସ ଅଫିସ୍ ସଂଗ୍ରହ 146.53 କୋଟି ଟଙ୍କା ହୋଇଛି ଯାହା ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରକୁ 2021 ର ସବୁଠାରୁ ବଡ ହିଟ୍ ମଧ୍ୟରୁ ଏକ କରିପାରିଛି। ଯଦି ଆମେ କେବଳ ତାମିଲନାଡୁ ବିଷୟରେ କଥା ହେଉ, ତେବେ ଅନ୍ନାତେ ତିନି ଦିନ ମଧ୍ୟରେ 83 କୋଟିରୁ ଅଧିକ ରୋଜଗାର କରିଛନ୍ତି। ଓଲିଉଡର ମାର୍ଭେଲ ସୁପରହିଟ୍ ଭାରତୀୟମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବେଶ୍ ପ୍ରସିଦ୍ଧ।

ଏହା ସତ୍ତ୍ୱେ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିବା ଅନନ୍ତ ଭାରତୀୟ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କରିପାରି ନାହିଁ। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ମାର୍ଭେଲ ଅନେକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ସୁପରହିଟର ନୂଆ ଚରିତ୍ର ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି। ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବାଣିଜ୍ୟ ବିଶ୍ଳେଷକ ତାରା ଆଦର୍ଶଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଦୁଇଟି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଦ୍ୱାରା ବକ୍ସ ଅଫିସରେ କଡ଼ା ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଦେଇଛି ଏହି କାରଣରୁ ଏହାର ରୋଜଗାର ମଧ୍ୟ ବିଶେଷ ନଥିଲା। ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସମାଲୋଚକମାନେ ମଧ୍ୟ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରକୁ ଅଧିକ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ। ଅନନ୍ତମାନେ ଭାରତରେ ପ୍ରଥମ ଦିନରେ 8.75 କୋଟି ଏବଂ ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନରେ 5.50 କୋଟି ରୋଜଗାର କରିଥିଲେ ଅର୍ଥାତ୍ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଦୁଇ ଦିନରେ 14 କୋଟିରୁ ଅଧିକ ଆୟ କରିଛି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *