rasi

୧୩ ନଭେମ୍ବର ଶନିବାର ୨୦୨୧ ଆସନ୍ତା କାଲିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ହଠାତ୍ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଟଙ୍କା ହଟାଯିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ମଧ୍ୟ ସମର୍ଥନ କରିବେ ଏବଂ ସକ୍ଷମ କରିବେ | ଖରାପ ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ପରିବାରର ଚାହିଦା ପୂରଣ କରିବାରେ ପୁରା ଦିନ ଏବଂ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ, ଆପଣଙ୍କର ମଜାଳିଆ ପ୍ରକୃତି ଆପଣଙ୍କ ଆଖପାଖର ପରିବେଶକୁ ଖୁସି କରିବ | ପୋଷାକ ପିନ୍ଧନ୍ତୁ ନାହିଁ ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତି ଆଜି ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଆଘାତ ଅନୁଭବ କରିବା ସମ୍ଭବ ଅଟେ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି, ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ତୁମେ ବନ୍ଦ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବ | ଚାକିରି ଏବଂ ରୋଜଗାରର ସୁଯୋଗ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସେଠାରେ ଅର୍ଥନୈତିକ ଲାଭର ପରିମାଣ ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟ ଯୋଜନା ଏକ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇପାରିବେ | ଆଜି, ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ତୁମର ନୂତନ ଦିଗରେ ରଙ୍ଗ ଆଣିବ, ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଗ୍ରହଣ କରିବ ଏବଂ ଜୀବନକୁ ସଠିକ୍ ଦିଗ ଦେବ | ତୁମର ଆବଶ୍ୟକ କରୁଥିବା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ନିକଟକୁ ଯାଅ | ସମସ୍ୟା ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଚାକିରି ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିପାରିବେ | ପରିବାରର ଯେ କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ଛାତ୍ରମାନେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇଁ ପ୍ରୟାସରେ ସଫଳତା ମିଳିପାରିବ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ଆପଣ ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କଠାରୁ ମିଠା ସମର୍ଥନ ପାଇପାରିବେ | ଭ୍ରମଣ ଅବସ୍ଥା ସୁଖଦ ଏବଂ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭାଗ୍ୟବାନ ଦିନ | ଆଜି ଆପଣ ନିଜକୁ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆତ୍ମନିର୍ଭରଶୀଳ ଅନୁଭବ କରିବେ |

mithun

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ | ଘର ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ତୁମର ସ୍ଥିତିର ଉନ୍ନତି ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କର | ସମସ୍ୟାଗୁଡିକ ଆପଣଙ୍କ ମନରୁ ବାହାର କରନ୍ତୁ | ବଣିକ ଶ୍ରେଣୀ ଟଙ୍କା କାରବାର ପ୍ରତି ସତର୍କ ରହିବା ଉଚିତ ଏବଂ ଦୂର ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାଇବା ଉଚିତ୍ | ଯେ କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ କିମ୍ବା ପ୍ରକଳ୍ପ ମିଳିପାରିବ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଆଜି ଅଟକାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ହୋଇପାରିବ, ତୁମେ ପ୍ରେମ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବ | ଆଜି ପ୍ରତାରଣାର ଏକ ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଚିଠିରେ ଯତ୍ନ ନେବା ଆବଶ୍ୟକ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ଅଣଦେଖା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଅର୍ଥ ଲାଭର ନୂତନ ଉପାୟ ଖୋଲିବ, ଏକ ଆଇନଗତ ବିବାଦରେ ପଡ଼ିପାରେ | ଆଜି ତୁମର ସାଥୀକୁ ତୁମର ମୂଲ୍ୟବାନ ସମୟ ଦିଅ, ତୁମର ସାଥୀ ତୁମର ଆବଶ୍ୟକ କରେ | ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ବ୍ୟକ୍ତି ଦ୍ୱାରା ପ୍ରତାରିତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଟଙ୍କା କାରବାରରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ଆଜି ବେକାରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଖୁସି ଖବର ଆଣିପାରେ | ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ସମୟ ଅନୁକୂଳ ଅଟେ | ଟିକିଏ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଫଳାଫଳ ଆଣିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ସହାୟତା ମିଳିବ | ଏବଂ ଘରେ ଶାନ୍ତିର ପରିବେଶ ରହିବ | ତୁମର ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ପାଇଁ ଏହା ଏକ କଷ୍ଟକର ସମୟ | ଯଦି ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଫଳାଫଳକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିବେ, ତେବେ ସେମାନେ ଆଜି ଆସିପାରିବେ | ଆଜି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ସକାରାତ୍ମକ ହୁଅ, ଅସୁବିଧା ଶୀଘ୍ର ଦୂର ହେବ | ଏକ ତମ୍ବା ଜିନିଷ କିଣିବା ଲାଭଦାୟକ ହେବ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ନିଜକୁ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଅନୁଭବ କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହେବ | ଘର ଉପଯୋଗୀ ଜିନିଷ କିଣିବ | ବିଶ୍ୱସ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତି ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ବନ୍ଦ ହୋଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହେବ | ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଛାତ୍ର କିମ୍ବା ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଯତ୍ନର ସହ ଗାଡି ଚଲାନ୍ତୁ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଯାନ କିମ୍ବା ସମ୍ପତ୍ତି ପାଇବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆଜି କିଣନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଯୋଜନା ଅନୁଯାୟୀ କାର୍ଯ୍ୟ କରାଯିବ ନାହିଁ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ଏହା ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଭାବରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ତୁମେ ଏପରି କିଛି କିଣି ପାରିବ ଯାହା ତୁମର ଆବଶ୍ୟକ ନାହିଁ | ଯଦି ଆପଣ ଅଧିକ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ଅନୁଭବ କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ | ତାଙ୍କର ସ୍ନେହପୂର୍ଣ୍ଣ ନିରୀହ ହସ ତୁମର ସମସ୍ତ ଅସୁବିଧା ଦୂର କରିବ | ଆଜି ତୁମର ସାଥୀକୁ ତୁମର ମୂଲ୍ୟବାନ ସମୟ ଦିଅ, ତୁମର ସାଥୀ ତୁମର ଆବଶ୍ୟକ କରେ | ଦିନ ଆରମ୍ଭରେ ପରିବାରରେ ଉଦାସୀନତା ଦେଖାଯିବ | କିନ୍ତୁ ସନ୍ଧ୍ୟା ସୁଦ୍ଧା ସବୁକିଛି ଠିକ ହୋଇଯିବ |

ଧନୁ ରାଶି: ଆଜି ତୁମର ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ରହିବ | ଆଜି ତୁମେ ଏପରି କାମ କରିବା ଉଚିତ ଯାହା ତୁମକୁ ଶାନ୍ତି ଦେବ | ଆଇନଗତ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ | ଆଜି ତୁମେ କିଛି ନୂଆ କାମ ପାଇବ | ଘରେ ଅତିଥିମାନଙ୍କ ଆଗମନ ଦିନକୁ ମହାନ ଏବଂ ଖୁସି କରିବ | ପୁରୁଣା ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକୁ ମନେ ପକାଇ ଆଜି ତୁମର ସମୟ ନଷ୍ଟ କର ନାହିଁ | ଆଜି ଆପଣ କିଛି ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ, ଘରେ କେହି ଅସୁସ୍ଥ ହୋଇପାରନ୍ତି, କାହାକୁ ଋଣ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ |

dhanu

ମକର ରାଶି: ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବିନିଯୋଗ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହୋଇପାରେ | କିଛି ଚାପ ଏବଂ ପାର୍ଥକ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ବିରକ୍ତ ଏବଂ ଅଶାନ୍ତ କରିପାରେ | ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରୁ ଚାକିରି ଅଫର ପାଇବେ, କାହାକୁ ଋଣ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଭାବପ୍ରବଣତାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ | ପରିବାର ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ଟଙ୍କା ପାଣ୍ଠି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆଦର୍ଶଗତ ଦୃଢ଼ତା ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ଥିରତା ସଫଳତାର ସରଳତାକୁ ଆଣିବ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ଦୀର୍ଘ ଦିନର ସମସ୍ୟାର ସମାପ୍ତ ହେବ | ଆପଣ ଜଣେ ଉଚ୍ଚ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ସାଇକୋଫାଣ୍ଟରୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ, ବ୍ୟବସାୟରେ ବୁଦ୍ଧିମାନ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ | ଘରେ ଶୁଭକାମନା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ବ୍ୟବସାୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଭାବପ୍ରବଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ | ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ କିଛି ଟେନସନ ହୋଇପାରେ | ତୁମେ ପ୍ରେମ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବ | ତୁମ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ଏହା ଅସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକର ହୋଇପାରେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି, କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଏବଂ ଚାକିରିର ଲାଭ ଅଛି | ଆଜି ଆପଣ କିଛି ଚାପରେ ରହିବେ | ଟିକିଏ ସାୟାମ ରଖ | ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ତୁମେ ସକାରାତ୍ମକ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ | ପରିବାରରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହୋଇପାରେ | ଶତ୍ରୁ ପକ୍ଷ ବଳବତ୍ତର ରହିବ। ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ସମ୍ପର୍କଗୁଡିକରେ ଅସ୍ଥିରତା ପରିସ୍ଥିତି ହୋଇପାରେ | ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ରହିବ | ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *