aji

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଆଜି ତୁମର ଦିନ କେମିତି ହେବ।

NEWS

କାର୍ତ୍ତିକ ମାସ ହେଉଛି କୃଷ୍ଣ ପକ୍ଷର ନବମ ଏବଂ ଦଶମ ଦିନ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ କିପରି ହେବ ପ୍ରଥମେ ମେଷ ଚନ୍ଦ୍ର ଆପଣଙ୍କ ରାଶିରୁ ଚର୍ତୁର୍ଥ ଘରେ ରହିବ। ଆଜି ସତର୍କତାର ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି। ପାଖରେ ରହୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ସହ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ। ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଚିନ୍ତା ଅନୁଭବ କରିବେ। ଅନିଦ୍ରା କାରଣରୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ। ବୌଦ୍ଧିକ ଆଲୋଚନାରୁ ଜଣେ ଆନନ୍ଦ ପାଇପାରେ, କିନ୍ତୁ ଆଜି ଏହିପରି ଆଲୋଚନାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହ। ଆଜି ଯାତ୍ରା ସ୍ଥଗିତ ରଖନ୍ତୁ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାରେ ଏକ ଅସୁବିଧା ହେବ। ପତି ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ। ଦ୍ଵିତୀୟରେ ବୃଷ ଚନ୍ଦ୍ର ଆପଣଙ୍କ ରାଶିରୁ ତୃତୀୟ ଘରେ ରହିବ।

ଆପଣ ଅନୁଭବର ବନ୍ଧନ ଅନୁଭବ କରିବେ। ତୁମର କାମ ଦିନରେ ସମାପ୍ତ ହେବ। ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ। ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବେ ଆର୍ଥିକ ଲାଭର ଏକ ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି। ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ପରିସ୍ଥିତି ଟିକେ ଅନୁକୂଳ ହୋଇପାରେ ଟଙ୍କା ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ। କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାରେ ବିଫଳତା ବିଫଳତାର କାରଣ ହେବ। ତୁମେ ଆଜି ଧୈଯ୍ୟ ସହିତ ନିକଟତର ହେବା ଉଚିତ। ମିଥୁନ ଚନ୍ଦ୍ର ଆପଣଙ୍କ ରାଶିଠାରୁ ଦ୍ୱିତୀୟ ଘରେ ରହିବ। ଆଜି କୌଣସି ବିଷୟରେ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ରଖନ୍ତୁ ନାହିଁ ଅସନ୍ତୋଷର ଭାବନା ଥାଇପାରେ। ପରିବାରରେ କିଛି ବିଷୟରେ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ। ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଭାବରେ ମଧ୍ୟ ସୁସ୍ଥ ରହିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ ନାହିଁ। ଛାତ୍ରମାନେ ପଢ଼ିବା ଏବଂ ଲେଖିବା ପରି ଅନୁଭବ କରିବେ ନାହିଁ। ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ତୁମେ ଖୁସି ହେବ। ତଥାପି, ଆଜି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରତିପକ୍ଷଙ୍କ ଉପରେ ବିଜୟୀ ହେବ।

rasi1

ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ କରିବା ମନରେ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବ। ଆଜି ମଧ୍ୟ ଏକ ଆନନ୍ଦ ଯାତ୍ରାର ଯୋଗ। କର୍କଟ ଆଜି ଚନ୍ଦ୍ରର ଅବସ୍ଥା କର୍କଟ ରୋଗରେ ଅଛି। ତୁମର ରାଶିରୁ ଚନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଥମ ଘରେ ରହିବ। ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଖୁସି ଏବଂ ଆନନ୍ଦ ସହିତ ହେବ। ଆପଣ ଟିକିଏ ଅଧିକ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ହେବେ। ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ଚିନ୍ତା ଦୂର ହୋଇପାରେ। ପ୍ରିୟଜନ ଏବଂ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବା ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ତୃପ୍ତି ରହିବ। ତଥାପି, ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟ ଉପରେ ସଂଯମ ରୁହ। କିଛି ପ୍ରକାରର ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇପାରେ। ଏହି ସମୟରେ, ଆପଣ ଧ୍ୟାନ କିମ୍ବା ପ୍ରିୟ ସଙ୍ଗୀତ ସହିତ ନିଜକୁ ସ୍ଥିର ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ। ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ।ସିଂହ ଆଜି ଚନ୍ଦ୍ର ଆପଣଙ୍କ ରାଶିରୁ ଦ୍ୱାଦଶ ଘରେ ରହିବ। ଆଜି ତୁମର ଭାଷଣ ଉପରେ ସଂଯମ ରୁହ। କୌଣସି ବିଷୟରେ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ।

ଆୟ ଆୟଠାରୁ ଅଧିକ ହେବ। କିଛି ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ଦିନ ଅତିବାହିତ ହେବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସଚେତନ ରୁହନ୍ତୁ। ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ସମୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ହେବ। ଆପଣ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ। ତୁମର ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ଆପଣ ଏକ ଯୋଜନାରେ କାମ କରିପାରିବେ। ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ କରିବେ। ଏକ ପ୍ରକାର ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ। କନ୍ୟା ରାଶି ଆଜି ଚନ୍ଦ୍ର ଆପଣଙ୍କ ରାଶିରୁ ଏକାଦଶ ଘରେ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣ ବିଭିନ୍ନ କ୍ଷେତ୍ରରୁ ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲାଭ ହେବ। ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ହେବ। ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିପାରିବେ। ଭ୍ରମଣ କିମ୍ବା ପର୍ଯ୍ୟଟନ ହୋଇପାରେ। ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ତୁମର ମନ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ପଡ଼ିବ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ ଗତି ମନ୍ଥର ହୋଇଯିବ। ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ପ୍ରତି ଭେଦଭାବ ମାମଲା ମଧ୍ୟ ଉପସ୍ଥିତ ଥାଇପାରେ।

rasi

କ୍ରୋଧରେ କାହା ସହିତ ବିବାଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିବ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ନରମ ରହିବ। ତୁଳା ଆଜି ଚନ୍ଦ୍ର ଆପଣଙ୍କ ରାଶିରୁ ଦଶମ ଘରେ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ। ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗ୍ରହ ରହିବ ଏବଂ ତୁମେ ଦେବ ଦର୍ଶନଙ୍କ ଲାଭ ପାଇବ। ଆପଣ ବିଭିନ୍ନ କ୍ଷେତ୍ରରୁ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ। ନିଯୁକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଅଧିକାରୀଙ୍କଠାରୁ ଉତ୍ସାହ ପାଇବେ। ପଦୋନ୍ନତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ଏବଂ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ମନର ଇଚ୍ଛା ମଧ୍ୟ ଅନେକ ଦିନ ପୂରଣ ହୋଇପାରେ। ପ୍ରିୟ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ କରିବେ। ପର୍ଯ୍ୟଟନ ସଂଗଠିତ ହୋଇପାରିବ। ବିବାହିତ ପୁରୁଷ ଏବଂ ମହିଳାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ପର୍କ ଦୃଢ଼ ହୋଇପାରେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ସମୟ ମଧ୍ୟ ଲାଭଦାୟକ ଅଟେ।
ବିଛା ଆଜି ଚନ୍ଦ୍ର ଆପଣଙ୍କ ରାଶିରୁ ନବମ ଘରେ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ। ନିୟୋଜିତ ଲୋକଙ୍କ ଲକ୍ଷ୍ୟ ପୂରଣ ହେବ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହୋଇପାରେ। ସହଭାଗୀତା କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳ ହେବ। ପିତାଙ୍କଠାରୁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହେବାର ମଧ୍ୟ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆଜି ପ୍ରିୟଜନ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ବାହାରକୁ ଯିବା ପାଇଁ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯିବ। ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ।

ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ମନରେ ଉତ୍ସାହ ରହିବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ସମୟ ଭଲ, କିନ୍ତୁ ଆପଣ ବାହାରେ ଖାଇବା ପିଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ। ଧନୁ ରାଶି ଆଜି ଚନ୍ଦ୍ର ଆପଣଙ୍କ ରାଶିରୁ ଅଷ୍ଟମ ଘରେ ରହିବ। ଆଜି କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। କିଛି ବିଷୟରେ ମନରେ ଦୋଷ ଅନୁଭବ ହେବ। କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ଯୁକ୍ତିତର୍କ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ତୁମର ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ଅବସ୍ଥାରେ ଉନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ପାରିବାରିକ ଅସୁବିଧା ମଧ୍ୟ କମ୍ ହେବ। ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ ହୋଇପାରେ। ଇଶ୍ବରଙ୍କ ନାମ ଏବଂ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତାକୁ ସ୍ମରଣ କରିବା ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଶାନ୍ତି ଆଣିବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ସମୟ ଲାଭଦାୟକ ରହିଥାଏ। ମକର ରାଶି। ଆଜି ଚନ୍ଦ୍ର ଆପଣଙ୍କ ରାଶିରୁ ସପ୍ତମ ଘରେ ରହିବ। ଆଜି ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ମଜାଦାର ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆପଣ ମଜାଳିଆ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପକୁ ଉପଭୋଗ କରିବେ।

ଅଂଶଗ୍ରହଣ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ଏକ ସୁନ୍ଦର ଯାତ୍ରା କରିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ। ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ମଧ୍ୟ ଲାଭ ପାଇବେ, କିନ୍ତୁ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ଆପଣଙ୍କ ମନ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ ନାହିଁ। ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଅସୁସ୍ଥ ହୋଇଯିବେ। ପରିବାରରେ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ। ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟିର ଅଭାବ ରହିବ। ଛାତ୍ରମାନେ ମଧ୍ୟ ଅଧ୍ୟୟନ ପାଇଁ ଚିନ୍ତିତ ରହିପାରନ୍ତି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ। କୁମ୍ଭ ଆଜି ଚନ୍ଦ୍ର ଆପଣଙ୍କ ରାଶିରୁ ଷଷ୍ଠ ଘରେ ରହିବ। ଆଜି ଏକ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଶୁଭ ଦିନ। ବ୍ୟବସାୟୀ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଅନୁକୂଳ ହେବ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଠିକ୍ ସମୟରେ ମୋର କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ମୁଁ ଚେଷ୍ଟା କରିବି ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ସୁସ୍ଥ ରହିବେ। ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ବାହାରକୁ ଯିବାକୁ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ହେବ। ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ। ଘରେ ମଧ୍ୟ ଖୁସିର ପରିବେଶ ରହିବ। ଅବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା

କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯାଇପାରେ। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ମନୋରଞ୍ଜନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଦିନଟି ସକାରାତ୍ମକ ଅଟେ। ମୀନ ଆଜି ଚନ୍ଦ୍ର ଆପଣଙ୍କ ରାଶିରୁ ପଞ୍ଚମ ଘରେ ରହିବ। ସେଠାରେ କିଛି ଅସ୍ଥିରତା ଦେଖାଦେବ। କୌଣସି କାରଣରୁ ହଠାତ୍ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ। ଶାରୀରିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଭଲ ହେବ ନାହିଁ। ଏହି କାରଣରୁ, ଆଜି ସକାଳେ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ, ଆପଣଙ୍କର ମନ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ ନାହିଁ। ଏହି ସମୟରେ, କାହା ସହିତ ବିବାଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ରହିବ। ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ଘରେ ଆନନ୍ଦ ଏବଂ ଶାନ୍ତିର ପରିବେଶ ରହିବ। ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଖ୍ୟାତି ଏବଂ ଖ୍ୟାତି ପାଇବେ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ ବ୍ୟବସାୟରେ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହେବ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *