rasi

ଗୁରୁ କୁମ୍ଭରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ହେବେ ମାଲାମାଲ।

RASIPHALA

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ 9 ଗ୍ରହ ଅଧ୍ୟୟନ କରାଯାଏ। ଏହି ସମସ୍ତ ନୂତନ ଗ୍ରହର ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ। କାରଣ ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ପରିବର୍ତ୍ତନ ସମସ୍ତ 12 ରାଶିର ଚିହ୍ନକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରେ। ନଭେମ୍ବର 21 ରେ ବୃହସ୍ପତି ବୃହସ୍ପତି ଏହି ରାଶିର ଗମନାଗମନ କରୁଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ବୃହସ୍ପତି ଗ୍ରହ ମକର ରାଶିରୁ କୁମ୍ଭରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ। ବୃହସ୍ପତି ଧନୁ ରାଶି ଏବଂ ମୀନ ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ପ୍ରଭୁ ଅଟନ୍ତି।

ଏହା କର୍କଟରେ ଉନ୍ନତ ଏବଂ ମକର ରାଶିରେ ଦୁର୍ବଳ। ଆସନ୍ତୁ କହିବା ଯେ ବୃହସ୍ପତି ଗ୍ରହ ସେମାନଙ୍କର ରାଶିଫଳରେ ଏକ ଦୃଢ଼ ସ୍ଥିତିରେ ଅଛନ୍ତି, ସେମାନେ ଜୀବନରେ ସର୍ବଦା ଅଗ୍ରଗତି କରନ୍ତି। ନଭେମ୍ବର 21 ରେ, କୁମ୍ଭରେ ବୃହସ୍ପତିର ପ୍ରବେଶ କିଛି ଲୋକଙ୍କୁ ଅଧିକ ଲାଭ ଦେବ, ଯେଉଁଥିରେ ସେମାନେ ଟଙ୍କା ପାଇପାରନ୍ତି ସେହି ରାଶି ଚିହ୍ନଗୁଡିକ କେଉଁଗୁଡିକ ଜାଣନ୍ତୁ।

rasi4

ପ୍ରଥମେ ମେଷ କୁମ୍ଭ ରାଶିରେ ବୃହସ୍ପତି ଗ୍ରହର ପ୍ରବେଶ ହେତୁ ମେଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଅନେକ ଲାଭ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ, ସେମାନେ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ପାଇବା ସହିତ କ୍ୟାରିୟର ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଗ୍ରଗତି ହାସଲ କରିବେ। ବୃହସ୍ପତି ମେଷର ଏକାଦଶ ଘରେ ଗମନାଗମନ କରିବେ। ବୃହସ୍ପତିର ରାଶି ଚିହ୍ନର ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ସୁଦୃଢ଼ କରିବ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ମେଷ ରାଶିର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ।

kumbhaaa

କର୍କଟ ରାଶି ବୃହସ୍ପତି ରାଶି ଚିହ୍ନ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ। ଆପଣ ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ। କର୍କଟ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ। କନ୍ୟା ବୃହସ୍ପତି ଗ୍ରହ କୁମାରୀଙ୍କ ଅଷ୍ଟମ ଘରେ ଗମନାଗମନ କରିବ। ଏହି ଅବଧି ମଧ୍ୟରେ, ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ହଠାତ୍ ମୁଦ୍ରା ଲାଭ ପାଇପାରିବେ।

ବୃହସ୍ପତି ଗ୍ରହର ଗମନାଗମନ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନର କାରଣ ହୋଇପାରେ। ଗମନାଗମନ କାଳରେ, କନ୍ୟା ରାଶିର ଲୋକମାନେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ। ଏହି ଅବଧିରେ ଆପଣ ଯାହା ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତି, ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ। ମକର ରାଶି ବୃହସ୍ପତି ଗ୍ରହର ଗମନାଗମନ ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଭାଷଣରେ ସ୍ୱଚ୍ଛତା ଆଣିବ। ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ଝଗଡା ଶେଷ ହେବ। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ଼ ହେବ। କୁମ୍ଭରେ ବୃହସ୍ପତି ଗ୍ରହର ଗମନାଗମନ ହେତୁ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ତଥାପି, ମକର ରାଶିର ଲୋକମାନେ କୌଣସି ଜିନିଷରେ ବିନିଯୋଗ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *