milk

ରବିବାର ଦିନ କରନ୍ତୁ ଏହି ପ୍ରତିକାର 1 ଗ୍ଲାସ୍ କ୍ଷୀର ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟା ଦୂର କରିବ – ଜାଣି ରଖନ୍ତୁ ।

HEALTH

ଜୀବନରେ କିଛି ବା ଅନ୍ୟ ସମସ୍ୟା ଦ୍ୱାରା ସମସ୍ତେ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ନ୍ତି। ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ଜୀବନର ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ସମସ୍ୟା ସହିତ କିଛି ଲୋକଙ୍କ ସମସ୍ୟା ରହିଛି। ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଏହା ପଛର କାରଣ ହେଉଛି ରାଶିରେ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଦୁର୍ବଳତା। ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ରବିବାର ଭଗବାନ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଦେବଙ୍କୁ ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଏହି ଦିନ କିଛି ବିଶେଷ ଉପାୟ ଗ୍ରହଣ କରି ଏହି ସମସ୍ୟାରୁ ରକ୍ଷା ପାଇପାରିବେ।

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ରବିବାର ପାଇଁ କିଛି ପ୍ରତିକାର ବିଷୟରେ। ରାଶିରେ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ସ୍ଥିତିକୁ ମଜବୁତ କରିବା ରବିବାର ରାତିରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ 1 ଗ୍ଲାସ କ୍ଷୀର ସହିତ ଶୋଇବା। ପରଦିନ ସକାଳେ ଗାଧୋଇବା ପରେ ଏବଂ ପରିଷ୍କାର ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିବା ପରେ ଆକାସିଆ ଗଛର ମୂଳରେ ସେହି କ୍ଷୀରକୁ ଅର୍ପଣ କର। ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ଯେ ଏହା ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କୁ ରାଶିଫଳରେ ଶକ୍ତିଶାଳୀ କରେ।

milk

ଏହି ଉପାୟରେ ଜୀବନର ସମସ୍ୟା ମଧ୍ୟ ଦୂର ହୋଇଥାଏ। ସମାଜରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି କରିବା। ରବିବାର ଭଗବାନ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଦେବଙ୍କୁ ଉତ୍ସର୍ଗ କରାଯାଇଛି। ତେଣୁ, ଏହି ଦିନ ଆଦିତ୍ୟ ସ୍ତୋତ୍ର 11 ଥର ଜପନ୍ତୁ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଏକ ତମ୍ବା ପାତ୍ରକୁ ପାଣିରେ ଭର୍ତ୍ତି କରି ସୂର୍ଯ୍ୟ ଭଗବାନଙ୍କୁ ଅର୍ପଣ କର ଏହି କାରଣରୁ, ସମାଜରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ସହିତ ଜୀବନରେ ଅଗ୍ରଗତି ହାସଲ ହୁଏ।

tamba 2

ଏହା ସହିତ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଭଲ ଅଟେ। ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ପାଇଁ। ରବିବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ତୁଳସୀ ଗଛ ତଳେ ସୋରିଷ ତେଲର ଏକ ଚାରି ମୁଖର ଦୀପ ଜାଳନ୍ତୁ ଏହା ସହିତ ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ଚାକିରି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବାକୁ ଲାଗିବ। ଅର୍ଥର ଅଭାବକୁ ଦୂର କରିବାକୁ। ରବିବାର ଦିନ ଏକ ରୂପା ଗ୍ଲାସରେ ପାଣି ପିଇବା ଉଚିତ। ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଏବଂ ଅନୁଯାୟୀ ଅର୍ଥ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଏହାକୁ ଦୂର କରାଯାଇ ପାରିବ। ଯଦି ତୁମର ରୂପା ଗ୍ଲାସ ନାହିଁ, ଏକ ଧାତୁ ଗ୍ଲାସରେ ରୂପା ରିଙ୍ଗ ରଖି ପାଣି ପିଅ।

ଧାର୍ମିକ ବିଶ୍ୱାସ ଅନୁଯାୟୀ ଅର୍ଥ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଏଥିରୁ ଦୂରେଇ ଯିବାକୁ ଲାଗେ।କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଗ୍ରଗତି ଏବଂ ସଫଳତା ପାଇବାକୁ ରବିବାର ଦିନ ଏକ କଳା କୁକୁର କିମ୍ବା ଗାଇକୁ ରୁଟି ଖାଇବାକୁ ଦିଅ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ କଳା ପକ୍ଷୀରେ ଶସ୍ୟ ମିଶାନ୍ତୁ। ଏହା ରାଶିଫଳରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଶନିଙ୍କ ସ୍ଥିତିକୁ ଦୃଢ଼ କରିଥାଏ ବୋଲି ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ। ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ଏବଂ ପ୍ରଗତିର ପଥ ଖୋଲିଥାଏ। ଏହା ସହିତ, ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଶୀଘ୍ର କରାଯାଇପାରିବ। ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବା ପାଇଁ। ରବିବାର ଦିନ କପାଳରେ ତିଳକ ଲଗାଇବା ଶୁଭ ଅଟେ। ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ଯେ ଏହା ଦେବୀ ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କୁ ଅପାର ଅନୁଗ୍ରହ ପ୍ରଦାନ କରେ ତେଣୁ ରବିବାର ଦିନ ଘରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପାଇଁ ତିଳକ ଲଗାନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *