kali

କାଲି ଠାରୁ ଏହି ରାଶିମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବଢିବ ସମସ୍ୟା – ଜାଣି ରଖନ୍ତୁ ପୁରା ଖବର |

RASIPHALA

ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ତୁଳା ବିଛାରେ ପ୍ରବେଶ କରୁଛି ଏହି ରାଶିରେ, ସୂର୍ଯ୍ୟ ଭଗବାନ ଏକ ମାସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିବେ ବିଛାରେ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଆଗମନ ହେତୁ, ଯେଉଁଠାରେ କିଛି ରାଶିଫଳ ଉପକାର ହୁଏ ଏବଂ କିଛି ରାଶି ଚିହ୍ନ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରେ ସମସ୍ତ 12 ରାଶିର ଚିହ୍ନ ଉପରେ ତୁଳାରେ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଗମନାଗମନର ପ୍ରଭାବ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା। ପ୍ରଥମେ ମେଷ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଗମନାଗମନ ଆପଣଙ୍କ ରାଶିରୁ ଅଷ୍ଟମ ଘରେ ରହିବ।

ଏହି ସମୟରେ ପରିସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ହେବ ନାହିଁ। ଯତ୍ନର ସହ ପାଦ ଦେବାକୁ ପଡିବ। ଏହି ଗମନାଗମନ ଆପଣଙ୍କୁ ସମାଜରେ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ଦେଇପାରେ କିନ୍ତୁ ରିଅଲ୍ ଇଷ୍ଟେଟ୍ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ। ବୃଷ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଗମନାଗମନ ଆପଣଙ୍କ ରାଶିରୁ ସପ୍ତମ ଘରେ ରହିବ। ଆପଣଙ୍କ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ।

rasi

ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହିତ ଅଲଗା ହେବାର ପରିସ୍ଥିତି ଦେଖାଯିବ। ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସମନ୍ୱୟର ଅଭାବ ହୋଇପାରେ। ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ ବ୍ୟବସାୟ କରନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ମଧ୍ୟ କୌଣସି ଆଲୋଚନା ହେବ ନାହିଁ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ଅଧିକ ଅନୁକୂଳ ପ୍ରଭାବ ପଡ଼ିବ ନାହିଁ। ମିଥୁନ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଗମନାଗମନ ଆପଣଙ୍କ ରାଶିରୁ ଷଷ୍ଠ ଘରେ ରହିବ। ତୁମେ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ଉପରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବ। ସେମାନଙ୍କର କୌଶଳ ଆପଣଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ କୌଣସି ଲାଭ ହେବ ନାହିଁ।

mithun

ଆପଣ କୋର୍ଟ ମାମଲାରେ ସଫଳତା ପାଇବେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ ଉନ୍ନତି ହେବ। ଅନାବଶ୍ୟକ ଚାଲିବାରେ ସମୟ ନଷ୍ଟ ହେବ।କର୍କଟ ଏହି ରାଶି ଆପଣଙ୍କ ରାଶିରୁ ପଞ୍ଚମ ଘରେ ରହିବ। ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆପଣ ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା। ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା ଅନୁସରଣ କରୁଥିବା ଛାତ୍ରମାନେ ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ କିନ୍ତୁ ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ,

ପ୍ରେମ ସାଥୀ ସହିତ ଖରାପ ସମ୍ପର୍କର ସମ୍ଭାବନାକୁ ଏଡ଼ାଇ ଦିଆଯାଇପାରିବ ନାହିଁ। ସିଂହ ରାଶି ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଗମନାଗମନ ଆପଣଙ୍କ ରାଶିରୁ ଚତୁର୍ଥ ଘରେ ରହିବ। ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ତୁମର ଖୁସିର ଅଭାବ ହୋଇପାରେ। ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ହ୍ରାସ ପାଇବ। ସେମାନଙ୍କର ଏକ ପ୍ରକାର ଚିନ୍ତା ହୋଇପାରେ। ଯେକୌଣସି ସମ୍ପତ୍ତି ହେତୁ ଆପଣ କ୍ଷତି ସହିପାରନ୍ତି ଏହି ଅବଧି ମଧ୍ୟରେ, ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ପରିବାର ସଦସ୍ୟ କିମ୍ବା ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ କିଛି ଖରାପ ଖବର ପାଇପାରନ୍ତି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *