rasi

୨୧ ନଭେମ୍ବର ୨୦୨୧ ଆସନ୍ତା କାଲିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ : ଆଜି ମେଷ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଖୁସିର ଦିନ ହେବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ କିଛି ବଡ ସଫଳତା ଆଣିଛି | ବ୍ୟବସାୟରେ ନିରନ୍ତର ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ | ଆପଣ ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବେ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଉପଯୁକ୍ତ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ଖାଇବା ପିଇବାରେ ତୁମର ଅଧିକ ମନ ରହିବ | ଯେଉଁମାନେ ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟ୍ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ, ସେମାନେ ବହୁତ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ l ଣ ଦେଇଛ, ସେମାନେ ତାହା ଫେରାଇ ଦେବେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ ହେବ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି, ବୃଷ ରାଶି ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଘରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟ ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଘରେ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଯୋଜନା କରାଯାଇପାରେ। ହଠାତ୍ ଟେଲିକମ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ |

ମିଥୁନ :ମିଥୁନ ରାଶି ପାଇଁ ଭାଗ୍ୟର ତାରା ଆଜି ବନ୍ଦ ରହିବ | ଭାଗ୍ୟ ଦ୍ୱାରା ଧନ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ କାମ କରିବ | ରିଅଲ୍ ଇଷ୍ଟେଟ୍ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆପଣ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହେବ | ଏକ ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ଥିବା ଜଣାପଡିଛି | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭାଗ ନେବେ | ଆପଣ ନିଜ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ମନ୍ଦିର ପରିଦର୍ଶନ କରିପାରିବେ |

mithun

କର୍କଟ : ଆଜି ଅଭିବୃଦ୍ଧି ଏବଂ ଲାଭରେ କର୍କଟ ରୋଗର ଭାଗ୍ୟ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ଯାଉଛି | ଜୀବନର ଅସୁବିଧାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଅ | ବିଭିନ୍ନ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରଗତି ଆଡକୁ ଗତି କରିବ | ତୁମର ଯୋଜନା ସଫଳ ହେବ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ପାଇବେ | ତୁମେ ତୁମର ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିପାରିବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି ହାସଲ କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ମାର୍କେଟିଂ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ସିଂହ ରାଶି ପାଇଁ ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ | ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଘନିଷ୍ଠତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଧର୍ମ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆଗ୍ରହ ବଢିପାରେ। ତୁମେ ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ। ଘରର ଜିନିଷ କିଣାଯାଇପାରିବ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଅଫିସରେ ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ଭଲ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ବ୍ୟବସାୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ସହକର୍ମୀ ଏବଂ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ଆସିବାକୁ ଯାଉଛି | ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ପୁରୁଣା ଯୋଜନା ସଫଳ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବେ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଘର ଏବଂ ପରିବାରର ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ | ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ଭାଗ୍ୟ ଆର୍ଥିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ହେବାକୁ ଯାଉଛି |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁଳା ରାଶି ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ର ଲାଭବାନ ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି। ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ ଏକ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି, ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଛାତ୍ରମାନେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବେ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖଦ ହେବ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରାଯିବ | କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ପିତାଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ତୁମେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବ | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ବିଛା ରାଶି ଚିହ୍ନକୁ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତି ଦେଇ ଗତି କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆପଣ ମାନସିକ ଏବଂ ଶାରୀରିକ ସ୍ତରରେ ବିଚଳିତ ହେବେ | କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ଶୀଘ୍ର କୌଣସି କାମ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ, ନଚେତ୍ କାମଟି ଭୁଲ ହୋଇପାରେ | ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ଝଗଡା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପିଲାମାନଙ୍କର ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | କିଛି ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ଭାଗ୍ୟଠାରୁ ଅଧିକ, ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ |

ଧନୁ : ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆଜି ସେମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି। ତୁମର କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଭୁଲ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତୁମେ ବହୁତ ନିରାଶ ହେବ | ଜୀବନ ସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନକୁ ଉନ୍ନତ କରିପାରିବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରଭାବ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ମନରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ଚିନ୍ତାଧାରା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ, ଯାହା ବିଷୟରେ ତୁମେ ବହୁତ ଅସନ୍ତୋଷ ଅନୁଭବ କରିବ | ଆପଣ ଜୀବନସାଥୀ ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ସୁଖ ପାଇପାରିବେ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ଆଜି, ମକର ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଜୀବନର ବିଭିନ୍ନ କ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖିବେ | ତୁମର ମନ ଟିକେ ବିବ୍ରତ ହେବ | ଆର୍ଥିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାବେଳେ ଶୀଘ୍ର ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନେବା ଉଚିତ୍ | ତୁମ ହାତରେ କୌଣସି ବିପଦ ନେବା ଉଚିତ୍ | ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଯାଇପାରେ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ମାନସିକ ଅସୁବିଧା ଦୂର ହେବ | ତୁମେ ତୁମର କ୍ୟାରିଅରରେ ଅଗ୍ରଗତି ଜାରି ରଖିବ | ତୁମେ ତୁମର ମଧୁର ସ୍ୱର ସହିତ ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିପାରିବ | ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗ ଭଲ ଲାଭ କରିବ | ତୁମେ ତୁମର ଚିନ୍ତା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବ | କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କୋର୍ଟ ବିଜୟ ମାମଲାରେ ଆପଣଙ୍କର ବିଜୟ ନିଶ୍ଚିତ ହୋଇଛି |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ମୀନ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଲାଭ ପାଇଁ ଅନେକ ସୁଯୋଗ ଭାଗ୍ୟର ସାହାଯ୍ୟରେ ଆସିପାରେ | ବନ୍ଦ ହୋଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସମ୍ପର୍କରେ ଉନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଏକ ଲାଭ ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି | ନିବେଶ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆଜି ଶୁଭ ଦିନ ହେବ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ନୂତନ ଲୋକମାନେ ପରିଚିତ ହୋଇପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଉପକୃତ ହେବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *