rasi

୨୨ ନଭେମ୍ବର ସୋମବାର ୨୦୨୧ ଆସନ୍ତା କାଲିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ : ଆଜି ମେଷ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବ | ତୁମର ମନ ପୂଜାରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରାଯାଇପାରିବ | ଟଙ୍କା ସହ ଜଡିତ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ | ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ପ୍ରଭାବ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ସମାଜରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ଅଗ୍ରଗତି ହୋଇପାରେ | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ | ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବ |

ବୃଷ : ବୃଷ ରାଶିର ଦେଶବାସୀ ସେମାନଙ୍କର ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ବ୍ୟବସାୟ ଯୋଜନାକୁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଉପାୟରେ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବ | ଲୋକମାନେ ତୁମର ଭଲ ପ୍ରକୃତି ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ | ବ୍ୟବସାୟ ସହ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ହଠାତ୍ ସୁଖଦ ବାର୍ତ୍ତା ଆସିପାରେ | ମାନସିକ ଚାପ ଶେଷ ହେବ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ସକରାତ୍ମକ ହେବ | ଘରେ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ | ଘରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ରହିବ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଭାଗ୍ୟର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ତୁମେ ତୁମର ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ କୁ ଏକ ଉପଯୁକ୍ତ ସାଙ୍ଗରେ ପୂରଣ କରିବ | ଆପଣ କ୍ଷେତ୍ର ଉପରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ବିସ୍ତାର କରିବେ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମେ ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତ ସୁରକ୍ଷିତ କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇପାରିବ | କିଛି ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଆରାମ ଦେବ | ଆପଣ ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ, କିନ୍ତୁ ଯେକୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ |

mithun

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି କର୍କଟ ରାଶି ଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ୍ କାହା ସହିତ ବିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପାଇଁ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ତୁମର ଆୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ, ସେମାନେ ଏକ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ | ଆଜି ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ଦିନ ହେବ | ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଜଣେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବ |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ର ରାଶି ଚିହ୍ନ ଆଜି ସକାରାତ୍ମକ ଅନୁଭବ କରିବ | ବନ୍ଦ କାର୍ଯ୍ୟ ଚାଲିବ | କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ତୁମର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ରହିବ | ତୁମେ ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଭୂମିକାରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆଜି ଭଲ ଦିନ ନୁହେଁ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ଦିନ ହେବ | କୌଣସି ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ଋଣଣ ଦେବା ପୂର୍ବରୁ, ଏହାର ଗମ୍ଭୀରତାକୁ ଆକଳନ କରିବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କ ଟଙ୍କା ଫାଶରେ ପଡ଼ିପାରେ | ଘରେ କାହା ସହିତ ଝଗଡା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ଆପଣଙ୍କୁ ଅଦ୍ଭୁତ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହେବାକୁ ପଡିବ | ତୁମର କୌଣସି କାମକୁ ଶୀଘ୍ର କର ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କାମଟି ଭୁଲ ହୋଇପାରେ | କିଛି ଲୋକ ତୁମର ଭଲ ପ୍ରକୃତିର ଲାଭ ଉଠାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ, ତେଣୁ ଏହିପରି ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହ | ସାଙ୍ଗମାନେ କିଛି କାମରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁଳା ରାଶି ପାଇଁ ଯଥେଷ୍ଟ ସମୟ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ପିତାମାତାଙ୍କର ସେବା କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି | ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଈଶ୍ୱରଙ୍କ ପ୍ରତି ତୁମର ଭକ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ମନର ଅଧିକ ନେବ | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ନୂତନ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ଯେକୌଣସି ପୁରୁଣା କ୍ଷତି ପରିଶୋଧ ହୋଇପାରେ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ତୁମେ ତୁମର କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ କମ୍ ଚିନ୍ତା ହେବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ଉତ୍ସାହରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିରନ୍ତର ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିପାରିବ | ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଆପଣ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ଏକ ଲାଭଦାୟକ ଚୁକ୍ତି ଥିବା ପରି ମନେହୁଏ | ଘରୋଇ ଚାକିରି ପାଇଁ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ସମୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ରାଶି ଲୋକମାନେ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଥାଏ | ତୁମର ପ୍ରତିଭା ଲୋକଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ବାହାରକୁ ଆସିବ | ତୁମର ପୁରା ମନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଜଡିତ ହେବ | ଆପଣ କରିଥିବା ଯୋଜନାଗୁଡିକ ସଫଳ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ସହଭାଗୀତାରେ ଆପଣ ଯେକୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଆନ୍ତୁ | କ୍ୟାଟରିଂ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କୋର୍ଟ କୋର୍ଟ ମାମଲାଗୁଡ଼ିକର ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିପାରେ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ନାଗରିକମାନେ ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ନିଜ ଉପରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବା ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ପଡିବ | ତୁମେ ଖରାପ କମ୍ପାନୀଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହ | ତୁମର ସାମର୍ଥ୍ୟ ଅନୁଯାୟୀ ତୁମେ ନିଶ୍ଚୟ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବା ପରେ, ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଅଧସ୍ତନ କର୍ମଚାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ଘରର ସୁବିଧା ବୃଦ୍ଧି କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଏଠାକୁ ବୁଲିବ |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି କୁମ୍ଭ ର ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସମୃଦ୍ଧିର ଦିନ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କଠାରୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସୁଖଦ ସୂଚନା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ କରିବେ | କାର୍ଯ୍ୟ ଚାପ କମ୍ ହେବ | ଆପଣ ସମୟର ଭଲ ବ୍ୟବହାର କରିବେ | ଚାକିରି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ଏକ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ |କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକମାନେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ଅଦ୍ଭୁତ ପରିସ୍ଥିତିର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ଲୋକଙ୍କୁ ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକଳାପକୁ ନଷ୍ଟ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟକୁ ଦୂର କରାଯାଇପାରିବ | ଭବିଷ୍ୟତରେ କିଛି ବଡ ପ୍ରକଳ୍ପ କାର୍ଯ୍ୟରତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବାହାରକୁ ଆସିବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ଘରର ଖର୍ଚ୍ଚ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ରହିବ। ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀ ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *