rasi

୨୨ ନଭେମ୍ବର ୨୦୨୧ ଆସନ୍ତା କାଲିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ : ଆଜିର ଦିନ ମେଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ଆଣିଛି | ତୁମେ କରିଥିବା ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ ତୁମେ ଫଳ ପାଇବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଅଧିକ ଚିନ୍ତା ହେବ, ଯାହା ମାନସିକ ଚାପ ବଢିପାରେ | ଆପଣ ଅଧିକ ଚିନ୍ତା କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | କୌଣସି ବିଷୟକୁ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ ସମାଧାନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ଯଦି ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହ ମତଭେଦ ହୁଏ, ତେବେ ଏହା ଶେଷ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ |

ବୃଷ : ବୃଷ ରାଶିର ଦେଶବାସୀ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟି ବହୁତ ଖୁସି ହେବ | ଆୟ ରହିବ | ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ଆପଣ ଦାନରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିବ | ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ, ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟ ହୋଇପାରେ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ଲୋକମାନେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବ | ଆପଣ କରିଥିବା ଯୋଜନାଗୁଡିକ ସଫଳ ହୋଇପାରେ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ସଠିକ୍ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ଧନ ହେଉଛି ପ୍ରାପ୍ତିର ସମଷ୍ଟି | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଦେଶବାସୀ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ କରିବେ | କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବେ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନେ ଏକ ଭଲ କମ୍ପାନୀରୁ କଲ୍ ପାଇପାରନ୍ତି |

mithun

କର୍କଟ ରାଶି : କର୍କଟ ରାଶିର ଦେଶବାସୀ ସେମାନଙ୍କର ନୂତନ ଯୋଜନାର ଲାଭ ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ, ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଘରର କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ଶେଷ ହେବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ଅତିଥିମାନେ ଘରକୁ ଆସିପାରନ୍ତି, ଯାହା ଅପଚୟ ବୃଦ୍ଧି କରିବ | ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜା ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ରାଶିଗୁଡିକ ଅସ୍ଥିର ଅବସ୍ଥା ଦେଇ ଗତି କରିବାକୁ ପଡିବ | ଆଜି, ଆପଣ ଋଣ ଦେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍, ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାକୁ ଦୂର କରାଯାଇପାରିବ | ଅଂଶୀଦାରମାନଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ହେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ହାତରେ କିଛି ନୂଆ ଡିଲ୍ ହୋଇପାରେ | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଘରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସୁଯୋଗ ଅଛି |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ ହେବ | ପାରିବାରିକ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ | ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରଣାଳୀରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେବ | ଭବିଷ୍ୟତର ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବହୁତ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ମଜବୁତ ରହିବ | ଆପଣ ନିଜ କଠିନ ପରିଶ୍ରମରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବେ | ଶାଶୁ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ତୁଳା ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆବଶ୍ୟକୀୟ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ସମ୍ମାନ ପାଇବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ସମ୍ପତ୍ତି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ଟିକେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ କାରଣ ଦୁର୍ଘଟଣାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଛାତ୍ରମାନେ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଭଲ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ଭଲ କରିବ | ତୁମେ ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ଯାନର ସୁଖ ମିଳିପାରିବ | ପ୍ରଚୁର ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ଦେଖାଯାଏ | ଘରର ଖର୍ଚ୍ଚ ହ୍ରାସ ପାଇବ | ଚାକିରୀକାରୀଙ୍କ ସ୍ଥାନାନ୍ତର ଇଚ୍ଛାକୃତ ସ୍ଥାନରେ ହୋଇପାରେ | ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଭ ହେବ | ଅଫିସରେ ପଦୋନ୍ନତି ଆଗକୁ ଯାଇପାରେ | ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକମାନେ କିଛି ନୂଆ ଆଶାର କିରଣ ଆଣିଛନ୍ତି | ଶାରୀରିକ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଶକ୍ତି ଉପରେ ତୁମେ ତୁମର କାମ ସମାପ୍ତ କରିବ | ଆପଣ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଆପଣ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ଅଗ୍ରଗତି କରିବ | ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ବୋଲି ମନେହୁଏ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ନିରାଶାଜନକ ଦୃଶ୍ୟ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହ କୌଣସି ବିଷୟରେ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ଥାଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ସହଯୋଗୀମାନଙ୍କଠାରୁ ବିଚ୍ଛିନ୍ନତା ପରିସ୍ଥିତି ଯୋଗୁଁ ଆପଣ ବହୁତ ବିରକ୍ତ ହେବେ | ଟଙ୍କା ଋଣ କାରବାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଜୀବନସାଥୀ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କଠାରୁ ସତର୍କ ରୁହ, କାରଣ ସେମାନେ ତୁମର କ୍ଷତି କରିବା ପାଇଁ ସବୁକିଛି କରିବେ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ର ଦେଶବାସୀ ଆଜି ନିରନ୍ତର ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ତୁମେ ତୁମର ଯୋଜନା ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବ | ବିଦେଶରେ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଦେଶବାସୀ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଶିଶୁର ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ | ଆପଣ ଶାଶୁମାନଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଜୀବନ ସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ହଠାତ୍ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମୀନ ରାଶି :ମୀନ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ | ମାନସିକ ଚାପ କମ୍ ହେବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଯେକୌଣସି ବଡ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିତର୍କ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *