rasi

୨୪ ନଭେମ୍ବର ବୁଧବାର ୨୦୨୧ ଆସନ୍ତା କାଲିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ : ଆଜି ମେଷ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ଅଟେ | ଲାଭ ଏବଂ ଅଭିବୃଦ୍ଧି ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି | ଆପଣ କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏକ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଋଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରାଯାଇପାରିବ | ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଘର କିମ୍ବା ଯାନ କିଣିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ |

ବୃଷ : ଆଜି ହେଉଛି ବୃଷ ରାଶିର ଶୁଭ ଦିନ | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆସିବ | ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଦୃଢ ରହିବ | ସମସ୍ତ ସହକର୍ମୀଙ୍କୁ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସମର୍ଥନ କରାଯିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ ଯେକୌଣସି ନୂତନ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଅର୍ଥର ସୁଯୋଗ ଦେଇପାରେ | ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ | କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାର ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ର ରାଶିର ଚିହ୍ନ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ରହିବ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ | କ୍ୟାରିୟରରେ ଚାପ ଚଳାଇବା କିଛି ମାତ୍ରାରେ କମ୍ ହୋଇପାରେ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବ | ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଶେଷ ହେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ବିତାଇବା ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ସମୟ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅଳ୍ପ ଧ୍ୟାନ ଆବଶ୍ୟକ କରେ | ପାଗର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ଏହା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ |

mithun

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ର ରାଶିର ଚିହ୍ନ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ରହିବ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ | କ୍ୟାରିୟରରେ ଚାପ ଚଳାଇବା କିଛି ମାତ୍ରାରେ କମ୍ ହୋଇପାରେ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବ | ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଶେଷ ହେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ବିତାଇବା ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ସମୟ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅଳ୍ପ ଧ୍ୟାନ ଆବଶ୍ୟକ କରେ | ପାଗର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ଏହା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ରାଶିର ଆଜିର ଦିନଗୁଡ଼ିକ ପୂର୍ବ ଦିନ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ହେବ | ଆପଣ କରିଥିବା କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ, ଆପଣ ସେହି ଅନୁସାରେ ଫଳ ପାଇବେ | ଆପଣ ଅଫିସରେ କୌଣସି ବଡ଼ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରିବେ | ଦଳ ସହିତ ଧାରଣା ବାଣ୍ଟିବା ପରିସ୍ଥିତିରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ, ସେମାନେ ଏକ ଭଲ ଚାକିରିର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହେବ | ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ହୋଇପାରେ | ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକାଂଶ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମର୍ଥନ କରିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଭଲ ହେବ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିଶେଷ ଆଗ୍ରହ ଦେଖାଇବ | ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ହେବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ରହିବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ଯେକୌଣସି ପୁରୁଣା କ୍ଷତି ପରିଶୋଧ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ କମ୍ ଚିନ୍ତା ହେବ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଟୁଲ ରାଶି ଲୋକମାନେ ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ କରିଥିବା ପୁରୁଣା ସମ୍ପର୍କରୁ ଆପଣ ଉପକୃତ ହୋଇପାରିବେ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ମଜବୁତ ରହିବ | ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଆମେ ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବା | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସକ୍ରିୟ ଭାବେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ ବିଷୟରେ ଟିକିଏ ଅଧିକ ଚିନ୍ତା କରିବେ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟରେ ଦସ୍ତଖତ କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଏହାକୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ପଢନ୍ତୁ, ପରେ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ନିରାଶାଜନକ ଦିନ ହେବ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇବ ନାହିଁ | ଟଙ୍କା କାରବାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଅନ୍ୟଥା ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟରେ, ତୁମେ ତୁମର ଯୋଜନାରେ ହଠାତ୍ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରିବ | ଅଂଶୀଦାରମାନଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ହେବ | ଆପଣଙ୍କୁ ସମୟକୁ ଭଲ ଭାବରେ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ପଡିବ | ତୁମର ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷକୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରଖ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ |

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ରାଶି ଲୋକ କୋର୍ଟରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ପ୍ରାପ୍ତ ହୁଏ | ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାବେଳେ ଶୀଘ୍ର ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଯୁବକମାନେ କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢିବା ପାଇଁ ଭଲ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ, ତେଣୁ ଏହି ସୁଯୋଗଗୁଡିକ ଆପଣଙ୍କ ହାତରୁ ବାହାରକୁ ଯିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ଦେଶବାସୀଙ୍କୁ କଷ୍ଟ ହେବ | ନକାରାତ୍ମକତା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେଇପାରେ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଅତ୍ୟନ୍ତ କଷ୍ଟକର ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଅଛି | ଅନ୍ୟ କାହାକୁ ଋଣ ଦିଅ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଋଣ ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିବାରେ ଅସୁବିଧା ହେବ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରାଯିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ଭାବନାକୁ ବୁଝିବା ଆବଶ୍ୟକ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବ | ଆୟ ଭଲ ହେବ | ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମସ୍ତେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଚାଲିଆସୁଥିବା ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହୋଇପାରେ | ଏକ ନୂତନ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଏକ ଇଚ୍ଛିତ ଜୀବନ ସାଥୀ ପାଇଁ ସନ୍ଧାନ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ମୀନ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସକରାତ୍ମକ ହେବ | ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ଶିଖିବାକୁ ପାଇପାରନ୍ତି | ଚାକିରି ହେଉ କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟ ହେଉ, ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବିଷୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ଏପରି କିଛି କର ନାହିଁ ଯାହା ତୁମର ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନର କ୍ଷତି କରିବ | ତୁମର ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ ସହିତ ତୁମେ ବଡ଼ କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀମାନଙ୍କୁ ଖୁସି କରିପାରିବ | ଋଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟ ଅଗ୍ରଗତି କରିବ | ରୋଜଗାର ପାଇବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *