rasi

ଏହି ରାଶି ମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ଆସିବେ କିଛି ଖାସ ଲୋକ-ଜାଣି ରଖନ୍ତୁ ପୁରା ଖବର |

RASIPHALA

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କୁ ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ରାଜା ମାନ୍ୟତା ଦିଆଯାଇଛି। ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ରାଶିରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ପିତା, ବଡ଼ ଭାଇ କିମ୍ବା କୌଣସି ପରାମର୍ଶଦାତାଙ୍କୁ ପ୍ରତିନିଧିତ୍ୱ କରନ୍ତି। ବିଶ୍ବାସ କରାଯାଏ ଯେ ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ରାଶିରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଶକ୍ତିଶାଳୀ, ସେ ସାମାଜିକ ସମ୍ମାନ ପାଇବା ସହିତ ସରକାରୀ ଚାକିରିରେ ମଧ୍ୟ ଲାଭ ପାଆନ୍ତି। ଅନ୍ୟ ପଟେ, ଯଦି ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ସ୍ଥିତି ଭଲ ନଥାଏ, ତେବେ ଏହା ସମ୍ପୃକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସାମାଜିକ ତଥା ପାରିବାରିକ ଭାବମୂର୍ତ୍ତିକୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଏ ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ନୁହେଁ କିମ୍ବା ତାଙ୍କର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ମଧ୍ୟ ନାହିଁ। ସୂର୍ଯ୍ୟ ଗମନାଗମନ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ଯେ କୌଣସି ଗ୍ରହର ଗମନାଗମନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୁଏ, ଯେତେବେଳେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଭଗବାନ ତାଙ୍କର ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତି ଏବଂ ଅନ୍ୟ କୌଣସି ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରନ୍ତି, ସେତେବେଳେ ଏହାକୁ ସଙ୍କ୍ରାନ୍ତି କୁହାଯାଏ। ନଭେମ୍ବର 16, 2021 ରେ, ସୂର୍ଯ୍ୟ ଭଗବାନ ତୁଳା ଛାଡି ବିଛାରେ ପ୍ରବେଶ କରୁଛନ୍ତି, ବିଶେଷଜ୍ଞମାନେ ଏହି ଘଟଣାକୁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ମନେ କରନ୍ତି ତୁଳା ଏବଂ ବିଛା ବ୍ୟତୀତ ଅନ୍ୟ ସମସ୍ତ ରାଶି ଚିହ୍ନ ମଧ୍ୟ ଏହି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦ୍ୱାରା ସମାନ ଭାବରେ ପ୍ରଭାବିତ ହେବ ତୁମର ରାଶି ଚିହ୍ନ ଉପରେ ଏହି ଗମନାଗମନର ପ୍ରଭାବ କ’ଣ ତାହା ଆମକୁ ଜଣାନ୍ତୁ। ପ୍ରଥମେ ମେଷ ଯେଉଁମାନଙ୍କ ରାଶିର ଚିହ୍ନ ହେଉଛି ମେଷ ଏହି ଗମନାଗମନ ଅଷ୍ଟମ ଘରେ ଘଟିବ।

ଏହି ଗମନାଗମନ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଆପଣଙ୍କ ହାତରେ କିଛି କାର୍ଯ୍ୟ ହୋଇପାରେ ଯାହା ହେତୁ ଆପଣଙ୍କର ସାମାଜିକ ଭାବମୂର୍ତ୍ତି ନକାରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇପାରେ। ଏହି ସମୟ ଆପଣଙ୍କ ପିଲା ଏବଂ ଜୀବନସାଥୀ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ। ବୃଷ ରାଶି ରାଶି ବୃଷର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ, ଏହି ଗମନାଗମନ ସପ୍ତମ ଘରେ ହେବ, ଏହାର ଫଳ ସ୍ୱରୂପ ତୁମେ ତୁମର କ୍ୟାରିଅରରେ ବହୁତ ସଫଳ ପାଇବ। ଆପଣ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବେ କିନ୍ତୁ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ଟେନସନ ହେବ। ଯଦି ତୁମେ ବିବାହିତ ତେବେ ତୁମର ବିବାହିତ ଜୀବନ ଅଶାନ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ। କାର୍ଯ୍ୟରେ କିଛି ବାଧା ଥାଇପାରେ, ତୁମର ଧୈଯ୍ୟ ରଖ। ମିଥୁନ ରାଶି ମିଥୁନ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ, ଏହି ଗମନାଗମନ ଷଷ୍ଠ ଘର ସହିତ ଜଡିତ, ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ବିରୋଧୀମାନେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ମୁଖରେ ଠିଆ ହୋଇପାରିବେ ନାହିଁ। ତୁମେ ତୁମର ଆତ୍ମ ସମ୍ମାନର ବୃଦ୍ଧି ଅନୁଭବ କରିବ, ଯାହା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ତୁମର ଲାଭଦାୟକ ହେବ।

rasi4

କର୍କଟ ରାଶି ଯଦି ତୁମେ କର୍କଟ ସହିତ ଜଡିତ, ତେବେ ତୁମ ପାଇଁ ଏହି ଗମନାଗମନ ପଞ୍ଚମ ଘର ସହିତ ଜଡିତ। ଏହି ଗମନାଗମନ ଅବଧି ମଧ୍ୟରେ, ତୁମର ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ଟେନସନ ପରିସ୍ଥିତି ହୋଇପାରେ, ପିଲାମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ କିଛି ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ। କ୍ୟାରିୟର ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଏହି ସମୟ ଟିକେ ସକରାତ୍ମକ ହୋଇପାରେ, ଯଦି ଆପଣ ଋଣ ଦ୍ୱାରା ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଏହି ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ। ସିଂହ ରାଶି ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ, ଏହି ଗମନାଗମନ ଚତୁର୍ଥ ଘର ସହିତ ଜଡିତ। ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଏହି ଗମନାଗମନ ହେତୁ ଆପଣ ଅନେକ ସରକାରୀ ସୁବିଧା ପାଇପାରିବେ, ଘର, କାର ଇତ୍ୟାଦି ସୁବିଧା ମଧ୍ୟ ବଢାଇ ପାରିବେ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ତୁମର ସାମାଜିକ ଭାବମୂର୍ତ୍ତି ମଧ୍ୟ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ହେବ ଏବଂ ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଘର କିମ୍ବା କାର ମଧ୍ୟ କିଣିପାରନ୍ତି।

kanya

କନ୍ୟା ରାଶି ଯଦି ତୁମେ କନ୍ୟା ଚିହ୍ନର, ତେବେ ଏହି ଗମନାଗମନ ତୃତୀୟ ଘରେ ଘଟିଛି। ତୁମ ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ତୁମକୁ ସାମାନ୍ୟ ଯୁକ୍ତି ବା ଝଗଡା ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହେବ ଏବଂ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବଢ଼ିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ତୁଳା ରାଶି ଏହି ରାଶି ଦେଶବାସୀଙ୍କ ପାଇଁ, ରାଶିଫଳର ଦ୍ୱିତୀୟ ଘରେ ଏହି ଗମନାଗମନ ଘଟିଛି ଧାରଣା ଠିକ୍ ନୁହେଁ, ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି। ଯଦି ତୁମେ ତୁମର ଆୟ ବଢାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛ, ତେବେ ଏଥର ଅନୁକୂଳ ନୁହେଁବିଛା ରାଶି ବିଛା ରାଶିର ଦେଶବାସୀଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ଗମନାଗମନ ଆରୋହଣ ଘରେ ଘଟିଛି। ଆପଣ ଟେନସନ ରହିପାରନ୍ତି ନିଜକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ। ଧନୁ ରାଶି ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କର ଏହି ଗମନାଗମନ ଧନୁ ରାଶିର ଦ୍ୱାଦଶ ଘରେ ଘଟିଛି ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱକୁ ଗଭୀର କରିବାର ଏକ ଦୃଢ଼ ସମ୍ଭାବନା ରହିପାରେ। କ୍ୟାରିୟରରେ ଉନ୍ନତି ଏବଂ ଅବନତି ମଧ୍ୟ ସମ୍ଭବ। ମକର ରାଶି ମକର ରାଶି।

ଏକାଦଶ ଘରେ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଏହି ଗମନାଗମନ ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ସୁବିଧା ଯୋଗାଇବାକୁ ଯାଉଛି। ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ତୁମେ ଉଠିବ ଏବଂ ତଳକୁ ଯିବ, ତୁମେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କଠାରୁ ମଧ୍ୟ ଲାଭ ପାଇବ, ତୁମେ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇବାକୁ ଯାଉଛ ପରିବାରରେ ପିତାଙ୍କ ସମର୍ଥନ ମଧ୍ୟ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ। କୁମ୍ଭ ରାଶି କୁମ୍ଭର ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ, ଏହି ରାଶି ଆପଣଙ୍କ ରାଶିର ଦଶମ ଘରେ ଘଟିଛି ଟେନସନ ମଧ୍ୟ ଗଭୀର ହୋଇପାରେ ମୀନ ରାଶି ମୀନ ରାଶି ଦେଶବାସୀଙ୍କ ପାଇଁ, ଏହି ଗମନାଗମନ ନବମ ଘରେ ଘଟିଛି ଗମନାଗମନ ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କର ସଂଘର୍ଷ ବଢ଼ିପାରେ ଯେଉଁ ସମୟରେ ଜୀବନରେ ଆପଣଙ୍କର ସଂଘର୍ଷ ବଢ଼ିବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଗମନାଗମନ ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅବନତି ହୋଇପାରେ। ତାଙ୍କର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରବୃତ୍ତି ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *