rassi

ସୂର୍ଯ୍ୟଦେବଙ୍କ ରାଶି ଚଳନରେ ହେଲା ପରିବର୍ତ୍ତନ ଏହି ରାଶି ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବଢ଼ିପାରେ ସମସ୍ୟା-ଜାଣି ରଖନ୍ତୁ |

RASIPHALA

ମଙ୍ଗଳବାର ଠାରୁ ସୂର୍ଯ୍ୟ ତୁଳା ଛାଡି ବିଛାରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ।ସୂର୍ଯ୍ୟ ଏହି ଚିହ୍ନରେ ରହିବେ। ଏହି ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନର ପ୍ରଭାବ ଦେଶ, ବିଶ୍ୱ ଏବଂ ସମସ୍ତ ରାଶିର ଚିହ୍ନ ଉପରେ ପଡ଼ିବ। ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କୁ ସମସ୍ତ ଗ୍ରହର ରାଜା ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ।ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ସୂର୍ଯ୍ୟ ରାଶି ନଭେମ୍ବରରେ ଆପଣଙ୍କ ରାଶିର ଚିହ୍ନ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ଜାଣିବାରେ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଶୁଭ ପ୍ରଭାବ ଦ୍ୱାରା ଅପସାରିତ ହୁଏ। ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବଢ଼ିଯାଏ ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇଛି। ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଗ୍ରଗତି ସହିତ ବଡ ଲୋକ ଏବଂ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ। ଏହାର ଅପ୍ରାକୃତିକ ପ୍ରଭାବ ଯୋଗୁଁ ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ବାଧା ଉପୁଜିଛି।

ବଡ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ କ୍ଷତି ଏବଂ ବିବାଦ ଅଛି। ଆଖି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଏବଂ ମୁଣ୍ଡବିନ୍ଧା କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିବାଦ ଏବଂ ଉତ୍ତେଜନା ଦେଖାଦେଇଥାଏ। ତ୍ରିଗୁଣ ଯୋଗ ସମସ୍ୟା ବୃଦ୍ଧି କରିବ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୂର୍ଯ୍ୟ ନିଜର ଦୁର୍ବଳ ସଙ୍କେତରୁ ବାହାରି ଏକ ବନ୍ଧୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସଙ୍କେତକୁ ଆସିଛନ୍ତି। ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଉପରେ ଶନିଙ୍କର ବକ୍ର ଦର୍ଶନ ଆଉ ସେଠାରେ ରହିବ ନାହିଁ। ଅପ୍ରୀତିକର ପରିସ୍ଥିତି ସମାପ୍ତ ହେବା ପରେ, ବର୍ତ୍ତମାନ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କର ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କର ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନର ଚାରି ଦିନ ପରେ ବୁଧ ମଧ୍ୟ ବିଛାରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ। ଏହି ରାଶିରେ କେଟୁ ପୂର୍ବରୁ ଉପସ୍ଥିତ।

rasi4

ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ବୁଧର ଆଗମନ ସହିତ ତ୍ରିଗୁଣ ଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି ହେବ। ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ଏହି ସ୍ଥିତି ହେତୁ ରାଜନୈତିକ ଏବଂ ପ୍ରଶାସନିକ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଦେଶରେ ଉତ୍ତେଜନା ବଢାଇପାରେ। ଦେଶର ଅନେକ ସ୍ଥାନରେ ଥଣ୍ଡା ସହିତ ବର୍ଷା ହୋଇପାରେ। ରୋଗର ପ୍ରସାର ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ଏକ ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି। ଉଚ୍ଚ ପଦବୀରେ ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଟେନସନ ଏବଂ ଭୟ ବଢ଼ିପାରେ। ପଡୋଶୀ ଦେଶ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଖରାପ ହୋଇପାରେ।

rasi1

ରାଶି ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପୁରୀର ଜ୍ୟୋତିଷ ଡକ୍ଟର ଗଣେଶ ମିଶ୍ରଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ସଙ୍କେତରେ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଆଗମନ ହେତୁ ମିଥୁନ, କନ୍ୟା ମକର ରାଶି ଏବଂ କୁମ୍ଭର ଲୋକମାନେ ଭାଗ୍ୟବାନ ହୋଇପାରିବେ। ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ଉପରେ ବିଜୟର ସମ୍ଭାବନା ରହିବ। ଅଟକାଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ମିଳିପାରିବ ଚିନ୍ତାଧାରା ଜିନିଷ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ। କର୍କଟ,ତୁଳା, ବୃଷ, ବିଛା

ଏବଂ ମୀନ ମିଶ୍ରିତ ସମୟ ପାଇବେ ଯେତେବେଳେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତି। ଏହି 4 ଟି ରାଶିର କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ, କିନ୍ତୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ମଧ୍ୟ ଅଧିକ ହେବ। ଖର୍ଚ୍ଚ ଏବଂ ଚାପ ବଢ଼ିପାରେ ଦୈନନ୍ଦିନ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ। ମେଷ ତୁଳା ଲୋକମାନେ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ରାଶିଫଳ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ସେମାନଙ୍କ ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ କଷ୍ଟ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି। ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ କାରଣରୁ ବିବାଦ ଏବଂ ଟେନସନ ବଢିପାରେ। ଏହି 5 ଟି ରାଶିଫଳକୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କର ଅପ୍ରାକୃତିକ ପ୍ରଭାବ ଯୋଗୁଁ, କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ଉପୁଜିପାରେ ସତର୍କ ହେଇ ରୁହନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *