rasi

୧୬ ନଭେମ୍ବର ୨୦୨୦ ସୋମବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ -କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ: ଆଜି ମେଷ ପାଇଁ ଏକ ଖୁସିର ଦିନ ହେବ | ଗୋଟିଏ ପଟେ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଘରେ ପ୍ରବେଶ କରିପାରନ୍ତି, ଅନ୍ୟ ପଟେ ଘରର ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆଜି ତୁମର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ହେବ | ପରିବାରରେ କାହାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ନିଜ ପିଲାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଦେଖାଯିବ | ଆପଣ ବାହାରେ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ବୃଷ : ଆଜି ପାଇଁ ବିଶେଷ କିଛି ହେବ ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିପାରିବେ | ପରିବାରର ସାନ ପିଲାମାନେ ଯତ୍ନ ନେବେ | ସେମାନଙ୍କର ଆବଶ୍ୟକତା ବୁଝିବେ | ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କିନ୍ତୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତିମୂଳକ କାର୍ଯ୍ୟ ହେବ। କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ମୂଲ୍ୟବାନ ହେବ | ତୁମ କାମରେ ମଧ୍ୟ ତୁମେ ପ୍ରଶଂସା ପାଇବ ଏବଂ ଟଙ୍କା ସ୍ଥିତି ମଧ୍ୟ ମଜବୁତ ହେବ | ଯେଉଁମାନେ ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଅଛନ୍ତି, ଆଜି ସେମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ କଥା କହିବା ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ସୁଯୋଗ ଦେବ |

ମିଥୁନ: ମିଥୁନ ପାଇଁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଜି ଭାଗ୍ୟର ସାହାଯ୍ୟରେ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ | କାରଣ ଏପରି କରିବା ଆପଣଙ୍କ ଘରୋଇ ଜୀବନରେ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ତୁମେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ତୁମର ଦକ୍ଷତା ଦେଖାଯିବ | ପାଗ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ଆପଣ କାଶ, ଜ୍ୱର ବିଷୟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିପାରିବେ | ଖର୍ଚ୍ଚ ଟିକିଏ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଆବଶ୍ୟକ କରିବ | କୋର୍ଟ କୋର୍ଟର ପୁରୁଣା ମାମଲାଗୁଡ଼ିକରେ ସଫଳତା ମିଳିବ |

mithun

କର୍କଟ: ଆଜି କର୍କଟ ରାଶି ପାଇଁ ଟିକିଏ ଦୁର୍ବଳ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଟିକେ ବିଚଳିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି କାରଣ ବିନା ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଯତ୍ନ ନିଅ | କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଅତି ଧ୍ୟାନ ଦେଇ କୌଣସି ଭୁଲ ପାଇଁ ପରିସର ଛାଡନ୍ତୁ ନାହିଁ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଆଜିର ଦିନ ପ୍ରେମ ଜୀବନ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ହେବ |

ସିଂହ: ସିଂହ ରାଶି ଚିହ୍ନ ପାଇଁ ବୁଧବାର ବହୁତ ଭଲ ହେବ | ଆଜି, କିଛି ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି କରିପାରିବ | ଏହି ଦିନ ତୁମେ ଏକ ଅତ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଉତ୍ତର ହେବ ଏବଂ ପରିବାରରେ ଏକ ଖୁସି ପରିବେଶ ସୃଷ୍ଟି କରିବ | ଆଜି କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ରଙ୍ଗ ଆଣିପାରେ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ, କିନ୍ତୁ ତଥାପି ତୁମର ସନ୍ତୁଷ୍ଟିର ଅଭାବ ରହିବ | ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ତୁମେ ଟିକିଏ ସଚେତନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି କନ୍ୟା ରାଶି ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ତୁମ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଶକ୍ତି ପାଇବ | ଆଜି, ତୁମେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ଦେବ, ଯାହାଫଳରେ ତୁମେ କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଜଡିତ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ଘନିଷ୍ଠ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ | ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ କୌଣସି ସ୍ଥାନରୁ ଟଙ୍କା ମିଳିପାରିବ | ତୁମର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ବାସ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ମଧ୍ୟ ଏକ ଭଲ ଦିନ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆପଣ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ କିଛି ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି, ତେଣୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ଆଜି ଅର୍ଥର ଲାଭ ପାଇବା ପାଇଁ ସମସ୍ତ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ହେବ | ସମସ୍ତେ ଘରେ ଖୁସି ହେବେ | ଆଜି କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ତୁମେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ କିଛି ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ | କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଯାତ୍ରା କରାଯାଇପାରିବ |

ବିଛା: ବିଛା ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ହେବ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କୁ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପୂର୍ବରୁ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରିବାକୁ ପଡିବ | ତୁମର ଘରୋଇ ଜୀବନ ଖୁସି ଏବଂ ରୋମାନ୍ସରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଆଜି ତୁମ ପାଇଁ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ହେବ ଏବଂ ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କୁ ତୁମର ହୃଦୟ କହିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବ | କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ତୁମେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ଅଫିସରେ ତୁମର କାମ ସୁପାରିଶ କରାଯିବ |

ଧନୁ ରାଶି: ଧନୁ ରାଶି ପାଇଁ ଏକ ସଫଳ ଦିନ ହେବ | ଆଜିକାଲି ତୁମେ ତୁମର ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଦୂର କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ | କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଲୁଚିଥିବା ଦେଖାଯିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଡେମନ୍ ଭଲ ହେବ | ଆଜି ଏକ ଘରୋଇ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବ ଏବଂ ଘରେ କିଛି ଭଲ ଖବର ଆସିବ | ମୁଁ ମୋର ପ୍ରେମ ଜୀବନକୁ ଉପଭୋଗ କରିବି | କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ତୁମେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବ |

dhanu

ମକର ରାଶି: ମକର ରାଶି ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ, ଏହି ଦିନ ମକର ରାଶି ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଖର୍ଚ୍ଚ ପ୍ରତି ଟିକିଏ ଧ୍ୟାନ ଦିଆଯିବ | ଯାହାଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ପ୍ରଭାବିତ ହେବ ନାହିଁ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ରୋମାନ୍ସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପରସ୍ପରକୁ ଭଲ ଭାବରେ ବୁଝିବେ | ତୁମେ ତୁମର ଆୟରେ ଅହେତୁକ ବୃଦ୍ଧି ଦେଖିବ, ତୁମେ ପରସ୍ପରକୁ ବୁଝିବ | କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ହେବ | ଚାକିରି ବଦଳାଇବାକୁ ମଧ୍ୟ ବିଚାର କରିପାରନ୍ତି |

କୁମ୍ଭ : ତୁମ ପିଲାମାନେ ତୁମକୁ ଖୁସି ରଖିବା ପାଇଁ ଯାହା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି ତାହା କରିବେ | ଘରେ କର୍ମ-କାଣ୍ଡ ପୂଜା ଇତ୍ୟାଦି ଆୟୋଜିତ ହେବ | ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତ ଯୋଜନା କରିବା ପାଇଁ ଏକ ଉପଯୁକ୍ତ ଦିନ, କାରଣ ତୁମର କିଛି ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିଶ୍ରାମ ପାଇବ | ଏହି ଦିନ, ତୁମର ମନ ଶୁଦ୍ଧ ହେବ ଏବଂ ଶୁଦ୍ଧ ଚିନ୍ତା ମାଧ୍ୟମରେ, ତୁମେ ନିରାଶାକୁ ଦୂର କରିବ ଏବଂ ପାରିବାରିକ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି, ଏହାର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଦିନରେ ସମାପ୍ତ କରି ସଫଳତାର ବାତାବରଣ ଅଧିକ ହେବ | ତୁମର ଦୈନଦିନ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସାହସ ସହିତ, ତୁମେ ଉଦ୍ୟମ ଏବଂ ସାହସ କରି ସଫଳତା ଆଡକୁ ଯିବ | ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ ର ଭାର ବଢିବ, ଯାହା ତୁମକୁ ଚାପ ଦେଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭଜନକ କାରବାର ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣଙ୍କୁ ହୁଏତ କିଛି ଆପୋଷ ବୁଝାମଣା କରିବାକୁ ପଡିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *