jio

ଜିଓର ଏହି ପ୍ଲାନରେ ମିଳୁଛି ଆକର୍ଷଣୀୟ କ୍ୟାସବ୍ୟାକ ଆଜି ହିଁ ରିଚାର୍ଜ କରନ୍ତୁ ।

NEWS

ସେପ୍ଟେମ୍ବରରୁ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରିପେଡ୍ ଯୋଜନା ସହିତ ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍ ଅଫର ଲଞ୍ଚ କରିଛି। ଅନେକ ପ୍ରିପେଡ୍ ଯୋଜନା ସହିତ ଅତିରିକ୍ତ ଡାଟା ସୁବିଧା ପାଇଁ ଏୟାରଟେଲ୍ ଡାଟା କୁପନ ପ୍ରଦାନ କରୁଛି। ଅଫିସିଆଲ୍ ଆପ୍ କିମ୍ବା ସାଇଟରୁ ପ୍ରିପେଡ୍ ପ୍ୟାକ୍ ରିଚାର୍ଜ କରି ଏହି ଅଫରଗୁଡିକ ଉପଭୋଗ କରାଯାଇପାରିବ। ଜିଓ ସେପ୍ଟେମ୍ବରରେ କିଛି ପ୍ରିପେଡ୍ ଯୋଜନା ଉପରେ କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍ ଅଫର ଆଣିଥିଲା। ଜିଓର ୱେବସାଇଟ୍ ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି ଅଫର ବୈଧ ଅଟେ ମୋ ଜିଓ ଆପ୍ କିମ୍ବା ଜିଓର ୱେବସାଇଟରୁ ରିଚାର୍ଜ କରି ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ଏହି ଯୋଜନାଗୁଡିକୁ ପ୍ରବେଶ କରିପାରିବେ। 249, 555 ଟଙ୍କା ଏବଂ 599 ଟଙ୍କା ଯୋଜନାରେ ଜିଓର କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍ ଅଫର ବୈଧ ଅଟେ। ଜିଓ ଏହି ଯୋଜନାଗୁଡିକରେ ଯଥାକ୍ରମେ 50, 111 ଏବଂ 120 ଟଙ୍କା କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍ ପ୍ରଦାନ କରୁଛି ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହାର ମୂଲ୍ୟ 199, 444 ଏବଂ 479 ଟଙ୍କା ହେବ।

ତିନୋଟି ଯୋଜନାରେ ବିସ୍ଫୋରଣ ଅଫର ଉପଲବ୍ଧ ଗ୍ରାହକ ଯେଉଁମାନେ ଏହି ତିନୋଟି ଯୋଜନା ସହିତ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରିପେଡ୍ ନମ୍ବର ରିଚାର୍ଜ କରନ୍ତି, ସେମାନେ 20 ପ୍ରତିଶତ କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍ ପାଇବେ ଏବଂ ଜିଓ ମାର୍ଟ, ରିଲାଏନ୍ସ ଡିଜିଟାଲ୍, ଜିଓ ରିଚାର୍ଜ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ସେବାଗୁଡ଼ିକରୁ କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍ ମଧ୍ୟ ପାଇପାରିବେ। ଆପଣ କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍ ର ଲାଭ ଉଠାଇବା ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ। ଜିଓର 249 ଟଙ୍କା ପ୍ରିପେଡ୍ ଯୋଜନାରେ ଅସୀମିତ କଲ ଦୈନିକ 2 ଜିବି ଡାଟା ଏବଂ ପ୍ରତିଦିନ 100 SMS ଉପଲବ୍ଧ। 555 ଟଙ୍କା, 1.5GB ଯୋଜନାରେ ଏବଂ 249 ଟଙ୍କା ଯୋଜନାରେ 84 ଦିନର ବୈଧତା ସହିତ, ଆପଣ ପୂର୍ବ ଯୋଜନା ଭଳି ସମାନ ସୁବିଧା ପାଇବେ। 599 ଟଙ୍କା ଯୋଜନାରେ 84GB ର ବୈଧତା ସହିତ ପ୍ରତିଦିନ 2GB ର ସୁବିଧା ଏବଂ ପ୍ରତିଦିନ 100 SMS ଏବଂ ଅସୀମିତ ଭଏସ୍ କଲ୍ ଭଳି ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ମାନକ ସୁବିଧା ଉପଲବ୍ଧ।

jioo

ଏହି ତିନୋଟି ଯୋଜନା JioTV, JioCinema, JioSecurity, JioNews ଏବଂ JioCloud କୁ ଆପ୍ ସବସ୍କ୍ରିପସନ୍ ସହିତ ଆସିଥାଏ। ମାଗଣା ଡାଟା କୁପନ୍ ସହିତ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ ରିଚାର୍ଜ ଯୋଜନାଗୁଡିକ। ଏୟାରଟେଲରେ ପ୍ରିପେଡ୍ ଯୋଜନା ଅଛି ଯାହା ଉପଭୋକ୍ତାଙ୍କୁ ଅତିରିକ୍ତ ତଥ୍ୟ ସହିତ ଡାଟା କୁପନ୍ ପ୍ରଦାନ କରେ। ମନୋନୀତ ଏୟାରଟେଲ ଗ୍ରାହକ ଯେଉଁମାନେ ଯୋଗ୍ୟତା ପୂରଣ କରନ୍ତି ସେମାନଙ୍କୁ ମାଗଣା ଡାଟା କୁପନ୍ ଦିଆଯିବ। ଉପଯୋଗକର୍ତ୍ତାଗଣ ଯଦି ଆପ୍ ର ‘ମୋ କୁପନ୍’ ବିଭାଗରେ ଉପଲବ୍ଧ କୁପନ୍ ସହିତ ସେମାନଙ୍କର ଏୟାରଟେଲ ନମ୍ବରକୁ ସକ୍ରିୟ ଏବଂ ଦାବି କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ SMS ମାଧ୍ୟମରେ ସୂଚନା ଦିଆଯିବ। ଏୟାରଟେଲ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଦୈନିକ ବିଜେତାଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ଉପରେ କୌଣସି ସୀମା ନାହିଁ,

jioo

କିନ୍ତୁ ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତାଙ୍କୁ ସମଗ୍ର ଅଫର ଅବଧିରେ ଥରେ ବିଜେତା ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଇ ପାରେ। ଏୟାରଟେଲର 289 ଟଙ୍କା ପ୍ରିପେଡ୍ ଯୋଜନାରେ ପ୍ରତିଦିନ 1.5 ଜିବି ଡାଟା ସହିତ ଅସୀମିତ କଲ୍ ଏବଂ 28 ଦିନର ବୈଧତା ପାଇଁ 100 SMS ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ଏହି ଯୋଜନା ମାଗଣା ହେଲୋଟ୍ୟୁନ୍ସ ସହିତ ଏୟାରଟେଲ ଏକ୍ସଷ୍ଟ୍ରିମ ସେବା ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦାନ କରେ। ଏଠାରେ ମାଗଣା ଡାଟା କୁପନ୍ 2 ଜିବି ଡାଟା ର 2 କୁପନ୍ ପ୍ରଦାନ କରିବ ଯାହା 28 ଦିନ ପାଇଁ ବୈଧ ହେବ। 599 ଟଙ୍କା ଯୋଜନାରେ କ’ଣ ଉପଲବ୍ଧ। ଏୟାରଟେଲର 599 ଟଙ୍କା ଯୋଜନା ଡିଜନି + ହଟଷ୍ଟାରକୁ ମାଗଣା ବାର୍ଷିକ ସବସ୍କ୍ରିପସନ୍ ସହିତ ଆସିଥାଏ। ପ୍ରିପେଡ୍ ଯୋଜନା 28 ଦିନର ବୈଧତା ପାଇଁ ଅସୀମିତ କଲ୍ ଏବଂ 100 ଟି SMS ସହିତ ପ୍ରତିଦିନ 3GB ଡାଟା ପ୍ରଦାନ କରେ।

ଏହି ଯୋଜନା ମାଗଣା ହେଲୋଟ୍ୟୁନ୍ସ ସହିତ ଏୟାରଟେଲ ଏକ୍ସଷ୍ଟ୍ରିମ ସେବା ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦାନ କରିଥାଏ। ଏହି ଯୋଜନା ଏହା ସହିତ 4GB କୁ 1GB ଡାଟା ଆଣିବ ଯାହା 56 ଦିନ ପାଇଁ ବୈଧ ହେବ। ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ରିଚାର୍ଜ ଯୋଜନା ଯାହା ଏହି ଅଫର ସହିତ ଆସେ ମାଗଣା ଡାଟା କୁପନ୍ ଅଫର୍ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ ଯୋଜନା ଯାହାକି 1 ଜିବି, 249, 279, 289, 298 ଟଙ୍କା, 2 କୁପନ୍ ପ୍ରଦାନ କରେ, 349 ଏବଂ 398 ଟଙ୍କା। 399 ଟଙ୍କା, 449 ଟଙ୍କା ଏବଂ 558 ଟଙ୍କା ପ୍ରିପେଡ୍ ଯୋଜନା ମଧ୍ୟ ଏହି ତାଲିକାରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ। ଏହି ସମସ୍ତ ଯୋଜନାରେ, ଆପଣ ମାଗଣା ରିଚାର୍ଜ କୁପନ୍ ପାଇବେ। ଏହି ଯୋଜନାଗୁଡିକ 1GB ଡାଟା ର 4 କୁପନ୍ ଆଣିଥାଏ ଯାହା 56 ଦିନ ପାଇଁ ବୈଧ ହେବ 598 ଟଙ୍କା ଏବଂ 698 ଟଙ୍କା ପ୍ରିପେଡ୍ ଯୋଜନାରେ, 1 ଜିବି ଡାଟା ସହିତ 6 ଟି କୁପନ୍ 84 ଦିନ ପାଇଁ ବୈଧ ଅଟେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *