rasi

୨୮ ନଭେମ୍ବର ରବିବାର ୨୦୨୧ ଆସନ୍ତା କାଲିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ କାରବାର ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ଝଗଡା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ମନ ଧର୍ମ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହେବ। ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ପାଇଁ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | କ୍ଳାନ୍ତ ହୋଇଯିବ | ଶତ୍ରୁମାନେ ପରାସ୍ତ ହେବେ। ବାଧା ଦୂର କରି ଲାଭ ମିଳିବ | ଅଗ୍ରଗତି କରିବ | ଧାର୍ମିକ ତୀର୍ଥଯାତ୍ରା ପାଇଁ ଏକ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯିବ। ବୌଦ୍ଧିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳ ହେବ | ମନ ଧର୍ମ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହେବ। ଆପଣଙ୍କ ସହିତ କିଛି ଦୁଷ୍ଟ ଲୋକ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ |

ବୃଷରାଶି : ଆଜି କେବଳ ଭାଗ୍ୟ ଉପରେ ନିର୍ଭର କର ନାହିଁ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଏହି ଦିନଗୁଡ଼ିକ ଅସ୍ଥିର ହୋଇପାରେ | ପ୍ରେମ-ସାମ୍ନାରେ ସବୁକିଛି ସନ୍ତୋଷଜନକ ରହିବ | ଜଣେ ନିକଟସ୍ଥ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ କହିପାରେ | ଉପଯୁକ୍ତ ଆବାସ ଖୋଜୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ହୋଇପାରେ | ଆଜି ଆମେ ଆଜି ଏକ ବିଶେଷ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବା | ଦୈନଦିନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ଆସିପାରେ | ପାରିବାରିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅ, ଏହା ହୋଇଯିବ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ସମସ୍ତ ଅସୁବିଧା ଏବଂ ଚିନ୍ତା ଛାଡି ନିଜ ପରିବାର ସହିତ କିଛି ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚାହିଁବେ | ଆଜି ତୁମର କାମ କିଛି ଦିଗକୁ ଯାଉଥିବା ପରି ଦେଖାଯିବ ଯାହା ବିଷୟରେ ତୁମେ ଭାବିନଥିଲ | ଏକ ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟିଥାଇପାରେ | ବିବାଦୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗଗୁଡିକ ଉପରେ ବିତର୍କରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରିୟ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ଅବରୋଧ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ତୁମେ ତୁମର କ୍ୟାରିୟର ବିଷୟରେ ଏକ ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରିବ |

mithun

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି, ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ବିଶେଷ ଗୁରୁତ୍ୱ ପାଇବେ | ଅତ୍ୟଧିକ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ସାଂଘାତିକ ପ୍ରମାଣିତ କରିପାରେ, ଏପରି କିଛି କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ଯାହା ପରେ ଆପଣ ଅନୁତାପ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯଦି ତୁମକୁ କାହାକୁ ପ୍ରେମ ଜଣାଇବାକୁ ପଡିବ, ତେବେ ସଫଳତାର ଅଧିକ ସମ୍ଭାବନା ରହିବ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ମଧ୍ୟ ହେବ | ମନରେ ଅସୁରକ୍ଷିତତାର ଅନୁଭବ ହେବ | କିଛି ଛୋଟ ରୋଗ ଆପଣଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରିପାରେ, ତେଣୁ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ |

ସିଂହ ରାଶି : ଏହି ଦିନ ଆପଣ ଯେ କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ, ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ | ଗୋଟିଏ ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେବ | ଆଜି ଆପଣ ବିଭିନ୍ନ କ୍ଷେତ୍ରରୁ ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଶବ୍ଦକୁ ପାଟିରୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖନ୍ତୁ | ଆପଣ ଅନ୍ୟ ସହରକୁ ଯାତ୍ରା କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି | କିଛି ଲୋକ ସେମାନଙ୍କ ଘରର ନବୀକରଣ କରିପାରିବେ | ଆପଣଙ୍କର ଯେ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଧାରଣା କିମ୍ବା ଯୋଜନା ଆଜି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସ୍ୱୀକୃତିପ୍ରାପ୍ତ ହେବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲାଭ ହେବ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଐଶ୍ୱରୀୟ ଦର୍ଶନ ଲାଭବାନ ହେବ | ହଠାତ୍ ଯାତ୍ରା ହେତୁ, ଆପଣ ଜରୁରୀକାଳୀନ ଏବଂ ଚାପର ଶିକାର ହୋଇପାରନ୍ତି | ପତ୍ନୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ | ଶରୀର ଏବଂ ମନର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ | ଯେତେବେଳେ ତୁମେ ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସୂଚନା ପାଇବ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଭଲ ଭାବରେ ବୁଝିବ ସେତେବେଳେ କାହା ସହିତ ବନ୍ଧୁ ହୁଅ | ପ୍ରିୟଜନ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନିଯୁକ୍ତି ହେବ | ତୁମର ସୃଜନଶୀଳ ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଗଣେଶ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସୃଜନଶୀଳ ପ୍ରୟାସ ଇଚ୍ଛାକୃତ ସଫଳତା ଦେବ। ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ପରିସ୍ଥିତି ଭଲ ରହିବ | ସଂପର୍କରେ କିଛି ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ଅଛି | ଆର୍ଥିକ ଯୋଜନା ଏକ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପାରିବାରିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଏବଂ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପରସ୍ପରର ଦୃଷ୍ଟିକୋଣ ବୁଝି ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରନ୍ତୁ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାରର ନୂତନ ଚିନ୍ତାଧାରା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହାୟତା ମିଳିବ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଭାବନା ଦ୍ୱାରା ଦୂରେଇ ଯାଇପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ, ବିଶେଷକରି ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି, ଆଜି ସେମାନଙ୍କ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସହିତ କିଛି ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ତୁମର ପ୍ରୟାସରେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳ ହେବେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉନ୍ନତି ପାଇଁ ସଂଘର୍ଷ ହେବ | ତତ୍ପରତା ସତ୍ତ୍ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସୁସ୍ଥ ରହିବ | ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ, ଯେହେତୁ କେହି ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତିଛବିକୁ ଖରାପ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି |

ଧନୁ ରାଶି: ଆଜି ଶାରୀରିକ ସୁବିଧାଗୁଡ଼ିକର ଧାରା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ଆଦର୍ଶଗତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ରହିବ | ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର | ଆତ୍ମ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବୁଦ୍ଧିଜୀବୀ ଭାବରେ ବ୍ୟବସାୟିକ କ୍ଷତିକୁ ଏଡାଯାଇପାରିବ | ଅତ୍ୟଧିକ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ଏବଂ ଚାପ ହ୍ରାସ କରନ୍ତୁ | କାର୍ଯ୍ୟକଳାପର ସମାଧାନ ପାଇଁ ତୁମର ବୁଦ୍ଧି ଏବଂ ପ୍ରଭାବ ବ୍ୟବହାର କର | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ କାମ କରନ୍ତି, ତେବେ ସ୍ଥାନାନ୍ତର ଏବଂ ପଦୋନ୍ନତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

dhanu

ମକର ରାଶି: ଆଜି ଆପଣ କିଛି ନୂତନ ଆର୍ଥିକ ଯୋଜନା ବିଷୟରେ ଜାଣିବେ | ଯଦି ଆପଣ ଚିନ୍ତିତ ଭାବରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତି, ଏହାକୁ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବାକୁ କୁଣ୍ଠାବୋଧ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆଜି ତୁମର ପ୍ରେମିକ ସହିତ ଝଗଡା ହୋଇପାରେ | ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ଭାଇମାନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ମଧ୍ୟ ଖରାପ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଟଙ୍କା କାରବାରରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | କିନ୍ତୁ ଜଳ ପରି କ୍ରମାଗତ ଅର୍ଥ ପ୍ରବାହ ଆପଣଙ୍କ ଯୋଜନାରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ହେବ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ଚଲାଇବାକୁ ପଡିବ | ଦିନସାରା ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ | ଆପଣ ମନ୍ଦିର ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ କିମ୍ବା କୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମର ଆୟୋଜନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନରେ ସାହାଯ୍ୟ ହେବ | ଜୀବନଶୈଳୀରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ହ୍ରାସ କରିବା ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ | ବ୍ୟବସାୟରେ ହଠାତ୍ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିବ | ଆଜି, ତୁମର ମନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଅସୁସ୍ଥ ରହିବ | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଆପଣ ଅନୁଭବ କରୁଥିବା ଥକାପଣ ଏବଂ ଚାପରୁ ଆପଣ ଆରାମ ପାଇବେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ପୁରା ଦିନ ଆନନ୍ଦରେ ବିତାଇବ | ଆଜି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବ | ପରୀକ୍ଷା-ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଏକ ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ | ଆଘାତ ଏବଂ ଦୁର୍ଘଟଣାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | କ୍ରନିକ ରୋଗ ଦେଖାଦେଇପାରେ | ଚିନ୍ତା ଏବଂ ଟେନସନ ହେବ | ତତ୍ପରତା ନାହିଁ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ବହୁତ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ଅଜ୍ଞାତ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ବନ୍ଧୁତା କରିବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ତୁମେ କେବଳ ନିଜ ମନକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖି ତୁମର ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିପାରିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *