graha

ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହ ବିଛା ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ ଏହି ଚାରଟି ରାଶି ନିଶ୍ଚୟ ହେବେ ଲାଭବାନ।

RASIPHALA

ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହ 5 ଡିସେମ୍ବରରେ ବିଛା ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ଯାଉଛି ଏବଂ 4 ଜାନୁଆରୀ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି ଚିହ୍ନରେ ରହିବ। ବିଛାରେ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ଗମନାଗମନ ଅନେକ ରାଶିର ଚିହ୍ନ ପାଇଁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ବିଶେଷକରି 4 ଟି ରାଶିର ଲୋକ ଏହି ଗମନାଗମନରୁ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ସେମାନଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଶୀଘ୍ର ଦୂର ହୋଇଯିବ ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତିର ବହୁତ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।

ମିଥୁନ ରାଶି ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଫଳ ପାଇବେ। ଆପଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଉତ୍ସାହ ଏବଂ ଉତ୍ସାହ ସହିତ ସମାପ୍ତ କରିବେ। ତୁମେ ସବୁ ଜିନିଷରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବ। ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ। ଚାକିରି ପରିବର୍ତ୍ତନ ସମ୍ଭବତ।କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ସମ୍ମାନ ଓ ସମ୍ମାନ ପାଇବ। ପ୍ରତିଯୋଗିତା ମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳ ହେବେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ ଭାଗ୍ୟ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ।

mithunnn

ସିଂହ ରାଶି ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ଗମନାଗମନ ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ। ଆପଣ ପରିବାର ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ। ଆପଣ ବିନିଯୋଗରୁ ଲାଭ ପାଇବେ। ତୁମେ ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବ। ଏକ ନୂତନ ଯାନ କିଣି ପାରିବେ। ଆୟର ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ବ୍ୟବସାୟ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ମଧ୍ୟ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ। ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହୋଇଯିବ। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ଼ ହେବ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ।

singh

କନ୍ୟା ରାଶି ଏହି ଅବଧି ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବିଶେଷ ଫଳପ୍ରଦ ହୋଇପାରେ। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ। ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ। ଆପଣ ହଠାତ୍ ଟଙ୍କା ପାଇପାରିବେ। ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ଋଣ ନେଇଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଏଥିରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ। ଛୋଟ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାର ମଧ୍ୟ ସମ୍ଭାବନା ଥାଏ।

ଏହି ଗମନାଗମନ ସମୟରେ ଏକାଡେମିକ୍ ପ୍ରଗତି ଉନ୍ନତ ହେବ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ମୀନ ରାଶି ଏହି ଅବଧି ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବିଶେଷ ଉପକାରୀ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ବିନିଯୋଗ ପାଇଁ ସମୟ ଭଲ ଅଟେ ସୁଖ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆପଣ ହଠାତ୍ ଟଙ୍କା ପାଇପାରିବେ। ଏକ ନୂତନ ଚାକିରି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିବ। ତୁମେ ତୁମର କ୍ୟାରିଅରରେ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ହାସଲ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବ ବ୍ୟବସାୟ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ମଧ୍ୟ ଶୁଭ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *