rasi

୧ ଡ଼ିସେମ୍ବର ୨୦୨୧ ଆସନ୍ତା କାଲିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି : ଏହି ଦିନ ଆପଣ ସମସ୍ତ ଧ୍ୟାନର କେନ୍ଦ୍ର ହେବେ ଏବଂ ସଫଳତା ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ରହିବ | ଆଜି, ଅବାଞ୍ଛିତ ଅତିଥିମାନେ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆପଣଙ୍କ ଘରକୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ରଖିପାରିବେ | ତୁମର ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଏବଂ ତୁମେ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ଯଦି କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା ଅଛି, ତେବେ ଏହାକୁ ଶେଷ ମୁହୂର୍ତ୍ତକୁ ଘୁଞ୍ଚାଇ ଦିଆଯାଇପାରେ | ମନୋରଞ୍ଜନ ପାଇଁ ଅତ୍ୟଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ତୁମେ ସୁଖ ଏବଂ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଅନୁଭବ କରିବ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଯେକୌଣସି ସପିଂ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଅଫର କିମ୍ବା ଲଟେରୀ କିଣିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହୋଇପାରିବେ | ତୁମର ଭାଗ୍ୟ ତୁମ ସହିତ ଅଛି, ତେଣୁ ଜିତିବାର ଏକ ଭଲ ସୁଯୋଗ ପାଇବ | ପରିସ୍ଥିତି ତୁମ ଆଭିମୁଖ୍ୟରେ ଦୃଢ ରହିବାକୁ ଆବଶ୍ୟକ କରିପାରିବ | ତୁମର ମୁକ୍ତ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ପ୍ରକାଶ କର, କିନ୍ତୁ ତୁମର ସ୍ୱରକୁ କମ୍ ରଖ | ପୁରୁଣା ଜିନିଷରେ ଅଟକି ରହିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ, ପରିବର୍ତ୍ତନ ପାଇଁ କ’ଣ ଆବଶ୍ୟକ ତାହା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଭ୍ରମଣରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି, ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣ ସହଜରେ ଜୀବନର ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରିବେ | ଆଜି ମଙ୍ଗଲିକ୍ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗ ଦେଇ ପାରିବେ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଭ ହେବ | ପରିବାରର ଯେକୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ଚାପ ଏବଂ ଚିନ୍ତାଜନକ ଅଭ୍ୟାସ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇପାରେ | ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ରହିବ, କିନ୍ତୁ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ମଧ୍ୟ ହରାଇବ | ଅସ୍ଥିର ପ୍ରକୃତି ହେତୁ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ ଭିନ୍ନତା ଥାଇପାରେ |

mithun

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି, ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଏତେ ବ୍ୟସ୍ତ ରୁହ ନାହିଁ ଯେ ତୁମର ପରିବାର ଏବଂ ପ୍ରିୟଜନମାନେ ଆବଶ୍ୟକ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ସମୟ ନେବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | କୌଣସି ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଆଦର୍ଶଗତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ଜରୁରୀ ଲାଭ ଦ୍ୱାରା ଅର୍ଥନୈତିକ ଅବସ୍ଥା ମଜବୁତ ହେବ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ଯୋଜନାଗୁଡିକ ଶେଷ ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ | ଲୁକ୍କାୟିତ ଶତ୍ରୁମାନେ ତୁମ ବିଷୟରେ ଗୁଜବ ପ୍ରଚାର କରିବାକୁ ଧର୍ଯ୍ୟହରା ହେବେ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଏବଂ ବୃତ୍ତିଗତ ଜୀବନକୁ ସନ୍ତୁଳିତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆପଣ ଏକାକୀ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଖ୍ୟାତିସମ୍ପନ୍ନ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କଳା ପ୍ରତି ଏକ ଧାରା ରହିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ନୂତନ ଚୁକ୍ତିନାମା ହେବ | ଆୟର ବୃଦ୍ଧି ହେଉଛି | ତୁମର ସାମାଜିକ ଜୀବନକୁ ପରିତ୍ୟାଗ କର ନାହିଁ | ତୁମର ବ୍ୟସ୍ତବହୁଳ ରୁଟିନ୍ ରୁ ଟିକିଏ ସମୟ ନିଅ ଏବଂ ତୁମ ପରିବାର ସହିତ ଏକ ଇଭେଣ୍ଟରେ ଯୋଗ ଦିଅ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଜମା ପୁଞ୍ଜି ବୃଦ୍ଧି କରିବା ସମ୍ଭବ ଅଟେ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସମ୍ପର୍କ ସହାୟକ ହେବ | ପ୍ରେମ ପାଇଁ ସମୟ ବହୁତ ଭଲ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ସୁଖଦ ହେବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଯଦି ତୁମେ ଚାକିରି ଖୋଜୁଛ, ତେବେ ତୁମର ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଭଲ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କିନ୍ତୁ ସ୍ଥିରତା ଆସିବାକୁ ଆଉ କିଛି ସମୟ ଲାଗିବ | ଗୁଜବ ଏବଂ ଗୁଜବଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହ | ଆପଣ ଆଜି ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବେ ଏବଂ କିଛି ଅସାଧାରଣ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ | ଅଳ୍ପ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅଧିକ ହେବ | ବୈବାହିକ ଆଲୋଚନାରେ ଖୁସି ହେବେ | ଆଜି, ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ସହିତ ଏକ ସମୟରେ ଗୋଟିଏ ଜିନିଷ କର, ତୁମେ ଶୀଘ୍ର ସଫଳତା ପାଇବ | ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ ନୁହେଁ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି କୁହନ୍ତି ଯଦି ଆପଣ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କଥା ଶୁଣିବେ ଏବଂ ବିନିଯୋଗ କରିବେ, ତେବେ ଆର୍ଥିକ କ୍ଷତି ପ୍ରାୟ ନିଶ୍ଚିତ। ତୁମର ଏକ ସନ୍ତୁଳିତ ଖାଦ୍ୟ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ନିଜ ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ କଥା ହୁଅନ୍ତୁ ଏବଂ କିଛି ମଜାଳିଆ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରନ୍ତୁ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ପାଇଁ ଆଜି ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ | ଯଦି ତୁମର ଗଣ୍ଠିରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ହେଉଛି, ତେବେ ତୁମେ ଆରାମ ପାଇବ | ତୁମେ ସ୍ୱାମୀ ସହିତ ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ମଧୁରତା ପାଇବ | ଗାଡି ସହିତ ସାବଧାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ |

.ବିଛା ରାଶି : ଆଜି, ବ୍ୟସ୍ତବହୁଳ କାର୍ଯ୍ୟ ସତ୍ତ୍ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ | ଆପଣ ନିଜ ଶରୀର ପାଇଁ ଭଲ କରିପାରିବେ, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ରାସ୍ତା ପ୍ରସ୍ତୁତ ଖାଦ୍ୟ ଖାଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ, ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ପାଣି, ତାଜା ଫଳ ଏବଂ ପନିପରିବା ନେବା ଉଚିତ୍ | ସମୟ ସମୟରେ ବ୍ୟାୟାମ, ଚାଲିବା, ଯୋଗ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | କୌଣସି ଭଲ ଖବର ମିଳିପାରିବ | ଚାକିରିରେ ଥିବା ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଖୁସି ହୋଇପାରନ୍ତି | ନୂତନ ଦାୟିତ୍ ପାଇବାର ମଧ୍ୟ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟର ଗୁଣ ଦ୍ୱାରା ତୁମର ବୟସ୍କମାନେ ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ |

ଧନୁ ରାଶି: ଆଜି, ଦୀର୍ଘ ଦିନର ସମସ୍ୟା ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଶୁଭେଚ୍ଛୁମାନଙ୍କର ହୃଦୟ ସମର୍ଥନ ସେଠାରେ ରହିବ | ଉପହାରଗୁଡ଼ିକ ସମୁଦାୟ ଅଟେ | ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆବଶ୍ୟକତାଠାରୁ ଅଧିକ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ହୋଇପାରିବେ | କେହି କେହି ଏପରି କଥା କହିପାରିବେ, ଯାହା ସମସ୍ୟାକୁ ଆହୁରି ବଢେଇବ | ସଜାଗ ରୁହ। ଆଜି ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଯଦି କୌଣସି ଅସୁବିଧା ଅଛି, ଏହାକୁ ଏଡାନ୍ତୁ ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ଯଥାଶୀଘ୍ର ସମାଧାନ ଖୋଜିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀ ସହଯୋଗୀ ଏବଂ ସାହାଯ୍ୟକାରୀ ହେବେ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଆମେ ପରିବାର ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବା | ବାଣିଜ୍ୟିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲାଭ ହେବ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ଉତ୍ସାହ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ସଜାଗତାର ଗୁଣ ଯେକୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଉନ୍ନତ କରିବାରେ ସହାୟକ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସହଜ ହେବ | ଟଙ୍କା ରୋଜଗାରର ଏକ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ଏବଂ ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟଗୁଡିକ ସଂଗଠିତ କରିବା ମଧ୍ୟ ସମ୍ଭବ ଅଟେ | ପୁରୁଣା ଶତ୍ରୁମାନେ ଆଜି ତୁମର ବନ୍ଧୁ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆଜି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ବିଶେଷକରି ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତିରେ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : କ୍ୟାରିୟର ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଏହି ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ସମୟରେ ତୁମର ଭାବନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ଉଚିତ୍ | ଆପଣ କ୍ରୋଧରେ କିଛି ଭୁଲ ନିଷ୍ପତ୍ତି ମଧ୍ୟ ନେଇପାରିବେ | ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଆଶା ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ ତୁମେ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବା ଉଚିତ୍ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ସାଥୀଙ୍କ ମନକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିବେ | ଚାକିରିରେ ଅଗ୍ରଗତି କରାଯାଉଛି |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଆମେ ନୂଆ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବା। ଜମି, ଘର, ଯାନ ଇତ୍ୟାଦିର ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ସମୟରେ ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅ | ସାଂସାରିକ ଆନନ୍ଦ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ | ବିବାହ ସମୁଦାୟ ବିବାହ ପାଇଁ ଅଟେ | ବାପାଙ୍କ କ୍ୟାରିଅରରେ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ଲକ୍ଷଣ ଅଛି | ରୁଟିନ୍ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବ | ମନ ଅଶାନ୍ତ ହେବ | ଅପଚୟ ପଳାୟନ ହେବ | ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ ହେବ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ ଏକ ସକ୍ରିୟ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିପାରିବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *