rasi 1

ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳ 29 ନଭେମ୍ବର ରୁ 5ଡିସେମ୍ବର – ଜାଣି ରଖନ୍ତୁ |

RASIPHALA

ପ୍ରଥମେ ମେଷ ରାଶି ନୂଆ ସପ୍ତାହ ମେଷ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ବ୍ୟସ୍ତବହୁଳ ହେବ, କିନ୍ତୁ ଦୁଖର ତୀବ୍ରତା ଟିକେ ହ୍ରାସ ପାଇବ। ପରିସ୍ଥିତି ତୁରନ୍ତ ବଦଳିବ ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ଗତ ସପ୍ତାହରେ ଦେଖାଦେଇଥିବା ଅସୁବିଧାରେ ଉନ୍ନତିର ପରିସ୍ଥିତି ଦେଖାଯିବ। ଋଣ ନେବାକୁ ଇଚ୍ଛୁକ ଲୋକମାନେ ଯୋଗାଯୋଗ କରୁଥିବା ଦେଖିବେ, ଯେତେବେଳେ ସରକାରୀ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଟେନସନ କମିବା ଆରମ୍ଭ କରିବ। ପ୍ରତିକାର ହନୁମାନଙ୍କୁ ଲଢୁ ଅର୍ପଣ କରନ୍ତୁ ବୃଷ ରାଶି ବୃଷ ସଙ୍କେତ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଅନେକ ଆତ୍ମ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ଆବଶ୍ୟକ କରିବ। କାହାକୁ ପ୍ରତିଶୃତି ଦେବା ପୂର୍ବରୁ ଚିନ୍ତାକରି କିଛି କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଦୁଇଥର ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ ବିଶେଷକରି ଆର୍ଥିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଜଣେ ଅତି ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ବଡ ଟଙ୍କା କାରବାରରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ବ୍ୟବସାୟ ଶ୍ରେଣୀ

ଏକ ବଡ କାରବାର କରିବା ପୂର୍ବରୁ ପୁଙ୍ଖାନୁପୁଙ୍ଖ ଅନୁସନ୍ଧାନ କରିବା ଉଚିତ। ଖାଇବା ସମୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ ଏବଂ ବାହାରେ ଖାଦ୍ୟ ଖାଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ମିଥୁନ ରାଶି ଏହି ସପ୍ତାହରେ, ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରରେ ସୋହାର୍ଦ୍ଦ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଘରେ କିଛି ଶୁଭ କାମର ପରିସ୍ଥିତି ଅଛି। ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ ହେତୁ ମନ ଖୁସି ହେବ, ଯଦିଓ କିଛି ବିଚ୍ଛିନ୍ନତା ମଧ୍ୟ ଦେଖାଯାଏ। ପ୍ରତିକାର ହନୁମାନଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଏକ ଦୀପ ଜାଳନ୍ତୁ କର୍କଟ ରାଶି ସପ୍ତାହଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରେ ଜଣେ ବିଶ୍ୱସ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ସହିତ ଏହି ସପ୍ତାହରେ କାମ କରନ୍ତୁ। ସମସ୍ତଙ୍କୁ ବିଶ୍ୱାସ କର ନାହିଁ। ତୁମର ବ୍ୟବସାୟର ଯତ୍ନ ନିଅ ଏବଂ ଏଠାରେ ଏବଂ ସେଠାରେ କଥା ହେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହ। ବାର୍ତ୍ତାଳାପରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ, ବିଶେଷ କରି ମହିଳାମାନେ। ପ୍ରତିକାର ହନୁମାନଙ୍କ ଆରତୀ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ ସିଂହ ରାଶି

ସିଂହ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଏକ ପ୍ରେମ ପ୍ରସ୍ତାବ ପାଇପାରନ୍ତି, ଯାହା ଶୀଘ୍ର ବିବାହରେ ପରିଣତ ହୋଇପାରେ। ଜୀବନରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ପ୍ରକାରର ଶୁଭକାମନା ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି। ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି, ଅଫିସରେ ଅଗ୍ରଗତି ଏବଂ ଘରେ ଶୁଭ ଇଭେଣ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଏହା ସହିତ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ ହେବ। ପ୍ରତିକାର ହନୁମାନ ଚାଲିସା ପାଠ କରନ୍ତୁ। କନ୍ୟା ରାଶି କନ୍ୟା ପାଇଁ ସପ୍ତାହଟି ଉତ୍କଣ୍ଠାର ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରୁ ଭଲ ଖବର ଏବଂ ଏକ ସମୟରେ କୌଣସି ସ୍ଥାନରୁ କିଛି ଖରାପ ଖବର ପାଇପାରିବେ, କିନ୍ତୁ ବଡ଼ ଅସୁବିଧାର ଚିହ୍ନ ନାହିଁ। ଆପଣ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଏକ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ପାଇପାରିବେ। ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ପିକନିକ୍ କରିପାରିବେ। ପ୍ରତିକାର ହନୁମାନଙ୍କର ଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ ତୁଳା ରାଶି

singh

ଏହି ସପ୍ତାହ ତୁଳା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଚମତ୍କାର ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଏହି ସପ୍ତାହରେ ତୁମର ସମୟ ବୁଲିବା, ପାର୍ଟି କରିବା ଏବଂ ମଜା କରିବା ପାଇଁ ଅତିବାହିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ମନ ଖୁସି ହେବ ଏବଂ ଜୀବନ ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅନୁକୂଳ ଦେଖାଯିବ। ଚାକିରିରେ ଅଗ୍ରଗତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ବିଛା ରାଶି
ଆପଣ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ପଡ଼ିବେ। ଜୀବନ ତୁମକୁ ଏକାଥରକେ ଅନେକ ବିକଳ୍ପ ଆଣିବ ଏବଂ ତୁମେ ଅନ୍ତିମ ନିଷ୍ପତ୍ତି ବିଷୟରେ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ଅନୁଭବ କରିବ। ଏହା ସମ୍ଭବତ ଅନେକ ଚାକିରି ଏକାସାଙ୍ଗରେ ଆପଣଙ୍କ ସାମ୍ନାକୁ ଆସେ ଏବଂ ଆପଣ କେଉଁ ପଥରେ ଯିବା ପାଇଁ ସଠିକ୍ ରାସ୍ତା ପ୍ରମାଣ କରିବେ ତାହା ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ପଡିପାରେ। ପ୍ରତିକାର ମାଙ୍କଡମାନଙ୍କୁ ଆଳୁ ଖାଇବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ। ଧନୁ ରାଶି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଅନେକ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଏବଂ ଅପରିଚିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ବାର୍ତ୍ତାଳାପରେ ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ମଧ୍ୟମ ରଖ, ଯାହାଫଳରେ ତୁମର ସମ୍ପର୍କ ମଧୁର ରହିବ।

rasi4

ଆପଣ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ପ୍ରେମ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସୁଖ ପାଇପାରିବେ। ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରେମ ବଢ଼ିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଗୋଟିଏ ଜିନିଷର ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ ଯାହା କେବଳ ସମସ୍ତଙ୍କ ପରାମର୍ଶରେ କାମ କରେ। ମକର ରାଶି ଫେବୃଆରୀ ମାସର ଏହି ସପ୍ତାହ ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବ। ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ସମୟରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର କାର୍ଯ୍ୟରେ ସମୟ ଦେବାକୁ ପଡିବ। ଯଦି ଆପଣ ଅଫିସ୍ ଏବଂ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ଏକ ସନ୍ତୁଳନ ପ୍ରତିଷ୍ଠା କରନ୍ତି, ତେବେ କୌଣସି ମାନସିକ ଚାପ ରହିବ ନାହିଁ। ଯେଉଁମାନଙ୍କର ସମ୍ପତ୍ତି କିମ୍ବା ଯାନ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ଅଟକି ରହିଛି,

ସେମାନେ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ସମାପ୍ତ ହେବେ। ପ୍ରତିକାର ହନୁମାନଙ୍କୁ ନାଲି ଗୋଲାପର ଏକ ଫୁଲମାଳ ଅର୍ପଣ କରନ୍ତୁ। କୁମ୍ଭ ଏହି ରାଶି ପାଇଁ, ସପ୍ତାହଟି ଆର୍ଥିକ ଭାବରେ ସଫଳ ହେବ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ। ଗତ ସପ୍ତାହରେ ଟଙ୍କା ଅଭାବ ସହିତ ସଂଘର୍ଷ କରୁଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆରାମ ମିଳିବ। ପୁରୁଣା ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହେବ। ଏକ ନୂତନ ଗାଡି କିଣିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିବ। ମୀନ ରାଶି ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସପ୍ତାହଟି ଭଲ। ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ସେହି କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି। ଆପଣ ଧାର୍ମିକ ଏବଂ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ପ୍ରଗତି ଆଡକୁ ଯିବେ। ପାରିବାରିକ ସମାବେଶ, ଶୁଭ କାମକୁ ଯିବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ରହିବ। ଅଧିକ ଯାତ୍ରା ହେବ ପ୍ରତିକାର ଓମ୍ ହନ୍ ହନୁମନ୍ତେ ନାମା 108 ଥର ଜପ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *