rasi

୨ ଡ଼ିସେମ୍ବର ୨୦୨୧ ଆସନ୍ତା କାଲିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ : ଏହି ରାଶିର ଲେଖକ ଏବଂ ଗଣମାଧ୍ୟମ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଆଜି ମହାନ ଖ୍ୟାତି ହାସଲ କରିପାରିବେ | ଶୀଘ୍ର କ୍ଷତି ଘଟାଇବ | ତୁମେ ଘରର ସୁଖ ପାଇବ | ବାହ୍ୟ ସହଯୋଗ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବ | ଅଜ୍ଞାତ ଭୟ ହେତୁ ଚିନ୍ତା ହେବ |ଅର୍ଥନୈତିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ, ସମୟ ଶୁଭ ଅଟେ ଏବଂ ଅଧିକ ମୁଦ୍ରା ଲାଭ ସୂଚିତ କରାଯାଇଥାଏ, କିନ୍ତୁ ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମ ଜିଭକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ |ତୁମେ ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବ |

ବୃଷ ରାଶି : ମଜା ପାଇଁ ଆପଣ କିଛି ଭଲ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ଯେଉଁମାନେ ସୃଜନାତ୍ମକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିୟୋଜିତ, ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଦିନ ପୂର୍ଣ୍ଣ, ସେମାନେ ଖ୍ୟାତି ଏବଂ ସ୍ୱୀକୃତି ପାଇବେ ଯାହାକୁ ସେମାନେ ବହୁ ଦିନରୁ ଖୋଜିଥିଲେ | ଆପଣ ସମ୍ପତ୍ତିରେ ବିନିଯୋଗ କରିପାରିବେ କିମ୍ବା ଏକ ଗାଡି କିଣି ପାରିବେ | କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଯାତ୍ରା ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଶତ୍ରୁ ସକ୍ରିୟ ରହିବ | ବିତର୍କରେ ପ୍ରବେଶ କର ନାହିଁ | ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ମଧ୍ୟ ଭୁଲ ବୁଝାମଣାର ପରିସ୍ଥିତି ହୋଇପାରେ | କଳା କିମ୍ବା କୌଣସି ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଆପଣଙ୍କର ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରବେଶ ଦ୍ୱାର ଖୋଲା ରହିବ | ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ମଧ୍ୟ ଉନ୍ନତି ହେବ। ସମ୍ପତ୍ତି କିମ୍ବା ଯାନ ବିକ୍ରୟ କିମ୍ବା କ୍ରୟ ସମ୍ଭବ | ନିଯୁକ୍ତ ଦେଶବାସୀ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ଆବଶ୍ୟକ କରିପାରନ୍ତି | ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନା ମଧ୍ୟ କରିପାରନ୍ତି | ନୂତନ ଯାନର ସୁଖ ସମକକ୍ଷ ଅଟେ | ଶିକ୍ଷା ପ୍ରତିଯୋଗିତା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଚାଲିଥିବା ପ୍ରୟାସ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଉନ୍ନତ ହୋଇପାରେ |

mithun

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଶାରୀରିକ ଆରାମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଯେଉଁମାନେ କଳା କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଅଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କୁ ଆଜି କୌଣସି ପୁରସ୍କାର ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି, କାରଣ ଆପଣ ଛୋଟ ରୋଗର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଶୀଘ୍ର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ | ଶାସନ କ୍ଷମତାର ସମର୍ଥନ ପାଇବ, କିନ୍ତୁ ମହିଳା ଅଧିକାରୀ ଟେନସନ ପାଇପାରିବେ | ଏହି ପରିମାଣର ବଣିକ ଶ୍ରେଣୀ ଟଙ୍କା ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରେ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ପରାମର୍ଶରୁ ଉପକୃତ ହୋଇପାରିବେ | ସଂପର୍କରେ ମଧୁରତା ରହିବ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ବିଶୃଙ୍ଖଳା ଏବଂ ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିବାଦ ଆପଣଙ୍କୁ ନିରନ୍ତର ଚାପରେ ରଖିବ | ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଶୀଘ୍ର ବିଶ୍ୱାସ କର ନାହିଁ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ତୁମର ରହସ୍ୟ କୁହ ନାହିଁ, ତୁମେ ଅସୁବିଧାରେ ପଡିପାରେ | କ୍ରନିକ ରୋଗ ଦେଖାଦେଇପାରେ | ଆପଣ ସିଧାସଳଖ ମୁକାବିଲାକୁ ଏଡ଼ାଇବା ଉଚିତ୍ ଏବଂ ଏକ ସଙ୍କଟପୂର୍ଣ୍ଣ ମନୋଭାବ ଗ୍ରହଣ କରିବା ଉଚିତ୍ | ଚାକିରି ଖୋଜିବାରେ ଭାଗ୍ୟ ମିଳିବ | ଆର୍ଥିକ ଦିଗ ଦୃଢ ହେବ।

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ବ୍ୟବସାୟରେ ବିନିଯୋଗ କରିବା ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଘରେ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ କରିପାରିବ | ମନୋରଞ୍ଜନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଏକ ସ୍ୱାଦିଷ୍ଟ ଭୋଜନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ପରିବାର ସହିତ ସମୟ ଖୁସିରେ ବିତାଇବ | ରାଜ୍ୟ ବାଧା ଦୂର ହେବ। ରନ୍ ଅଧିକ ହେବ | ବିନିଯୋଗ ଆକର୍ଷଣୀୟ ହେବ | ଆପଣ କିଛି କହିବା ପୂର୍ବରୁ ଭାବନ୍ତୁ | ଜୀବନର ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର ଅସୁବିଧା ଦୂର ହେବ | ପାରିବାରିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ସମୃଦ୍ଧ ହେବ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ପ୍ରେମ ଜୀବନ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ | କିନ୍ତୁ କ୍ରନିକ ରୋଗ ଆପଣଙ୍କୁ କଷ୍ଟ ଦେଇପାରେ | ସେୟାର ଇତ୍ୟାଦିରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବା ଆଜି ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ତୁମର ପୁରୁଣା ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ଆଜି ମଧ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ହୋଇପାରିବ | ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରହିବେ | ଆପଣ କିଛି ଠୋସ୍ ପଦକ୍ଷେପ ଗ୍ରହଣ କରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଅଭିବୃଦ୍ଧି ସମ୍ଭାବନା ବଢାଇବ | କିଛି ଲାଭଜନକ କାରବାର ମଧ୍ୟ ହାତରୁ ଚାଲିଯାଇପାରେ | କିଛି ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷ ହରାଇବା କିମ୍ବା ଚୋରି କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ତୁମର ଭାବନା ପ୍ରକାଶ କରିବାକୁ କୁଣ୍ଠାବୋଧ କର ନାହିଁ | ଟଙ୍କା ପ୍ରସଙ୍ଗରେ, ଆଜି ଆପଣ ନିରାଶା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ବିପରୀତ ଲିଙ୍ଗ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୋଇପାରେ | ତୁମେ ହଠାତ୍ ବହୁତ ଭଲ ଖବର ପାଇବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ପୂର୍ବ ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଆଜି ଗତି ଲାଭ କରିବ | ଦୁର୍ଘଟଣା ବିଷୟରେ ସଚେତନ ହେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ଜଣେ ମହିଳା ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସମର୍ଥନ ହେତୁ ଅଗ୍ରଗତିର ସମ୍ଭାବନା ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବାଧା ଉପୁଜିପାରେ |

ଧନୁ ରାଶି : ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ପ୍ରତିବନ୍ଧିତ କର ଏବଂ ତୁମର ଲକ୍ଷ୍ୟ ପ୍ରତି ସତର୍କ ରୁହ | ଧନର ଆଗମନ ପ୍ରଚୁର ହେବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ବିସ୍ତାର ପାଇଁ ନୂତନ ସୁଯୋଗ ଖୋଜିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ | ଶିଶୁର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଯୋଗୁଁ ବିଶେଷ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ | ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ ବଢିପାରେ | ମୋଟ ଉପରେ, ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ, ଆପଣ ମହିଳା ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ପାଇବେ | ଠିକ୍ ସମୟରେ ତୁମର କାମ କରିବାକୁ ଶିଖ | ପତି ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଭଲ ଖବର ମିଳିପାରିବ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ | ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଭାଇ କିମ୍ବା ଭଉଣୀ କାହା କାରଣରୁ ତୁମର ଅଟକି ରହିଥିବା କାମ ସମାପ୍ତ କରିବେ | ବିପଦ ଏବଂ ଅନିଶ୍ଚିତତାକୁ ପରିତ୍ୟାଗ କରନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କ ବିବେକ ଅନୁଯାୟୀ କାର୍ଯ୍ୟ ବନ୍ଦ | ଆର୍ଥିକ ଦିଗ ଦୃଢ ହେବ। ଶାରୀରିକ ଯନ୍ତ୍ରଣା ସମ୍ଭବ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା କିମ୍ବା ଶିକ୍ଷାର୍ଥୀମାନଙ୍କୁ କିଛି ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟର ଅଗ୍ରଗତି ବିଷୟରେ ବହୁତ ଉତ୍ସାହିତ ହେବ | ଯେ କୌଣସି ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ହୋଇପାରିବ ନାହିଁ, ଆଜି ଏହାକୁ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରନ୍ତୁ, ସଫଳତା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ମିଳିବ | ଆଜି ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର ସମର୍ଥନ ମଧ୍ୟ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ଆସିବ | ଶିକ୍ଷା, ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ବଡ଼ ସଫଳତା ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଦେଖନ୍ତି | ଯେଉଁମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି କରୁଥିଲେ ସେମାନେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ସୁସ୍ୱାଦୁ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ ହେବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି, ତୁମର ବିଶ୍ୱାସ ଧାର୍ମିକ ସ୍ତରରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମର ମନ ଖୁସି ହେବ | ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ କ୍ଷେତ୍ରରେ କିମ୍ବା କୌଣସି ଡିଲ୍ କରିବା ପୂର୍ବରୁ, ଭଲ ଚିନ୍ତା କର ଏବଂ କେବଳ ତୁମର ଲାଭ ଏବଂ କ୍ଷତି ଦେଖି ଏକ ଚୁକ୍ତି କର | ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ଆପଣ ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଆକର୍ଷଣ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଏକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଭଉଣୀମାନଙ୍କ ସହିତ ପାରସ୍ପରିକ ବିତର୍କ କରିବା ସମ୍ଭବ, ତେଣୁ ଏହାକୁ ଏଡାନ୍ତୁ ଏବଂ ପାରସ୍ପରିକ ବିରକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଭାବପ୍ରବଣତାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ | ବର୍ଜ୍ୟବସ୍ତୁ ସମସ୍ୟାରେ ପୀଡିତ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *