rasi

3 ଡ଼ିସେମ୍ବର ଶୁକ୍ରବାର ୨୦୨୧ ଆସନ୍ତା କାଲିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ : ମେଷର ଦେଶବାସୀ ଆଜି ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଏହା କାର୍ଯ୍ୟର ଯତ୍ନ ନେବ | ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | ପାରିବାରିକ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ବର୍ଜ୍ୟବସ୍ତୁରେ ହ୍ରାସ ଘଟିବ | ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ପ୍ରେମ ଏକ ଭଲ ଜୀବନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ବହୁତ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ହଠାତ୍ ମନ କିଛି ବିଷୟରେ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରେ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ବୃଷ ରାଶି : ବୃଷ ରାଶିର ଦେଶବାସୀ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ଅସୁବିଧା ସମାପ୍ତ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ | ଈଶ୍ୱରଙ୍କ ପ୍ରତି ତୁମର ଭକ୍ତି ତୁମର ମନକୁ ଅଧିକ ରଖିବ | ପିତାମାତାମାନଙ୍କ ସହିତ, ଆପଣ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବା ପାଇଁ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବ, ଯାହା ପରେ ଲାଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛି |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ଲୋକମାନେ ଶାସକ ଦଳର ସମର୍ଥନ ପାଇପାରିବେ। ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ତୁମ ସହିତ ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ କିଛି ବିଷୟରେ ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ସେଠାରେ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଲାଭ ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷକୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରଖ | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ହଠାତ୍ ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଖୁସି ଖବର ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

mithun

କର୍କଟ : କର୍କଟ ରାଶିର ମୂଳବାସୀ ଭାଗ୍ୟ ହେତୁ କୌଣସି ବଡ଼ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ର ଅଗ୍ରଗତି କରିବ | ଆପଣ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରେ | କୌଣସି କ୍ରନିକ ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ ଯେକୌଣସି ନୂତନ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଘରେ ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜିତ ହୋଇପାରିବ | ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପିଲାମାନଙ୍କ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଅସୁବିଧା କମ୍ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ବ୍ୟବସାୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଲୋକଙ୍କୁ କୌଣସି ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ ଅନ୍ୟଥା ଆଘାତ ଲାଗିପାରେ | ସମସ୍ୟା ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଖରୁ ଅଧିକ ହେବ | ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | କାହାକୁ ଋଣ ଦିଅ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କଠାରୁ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ହେବ | କ୍ୟାଟରିଂ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବଢିବ କିନ୍ତୁ ବାହାରେ କ୍ୟାଟରିଂରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶି ଦେଶବାସୀ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ଅସୁବିଧାକୁ ଦୂର କରାଯାଇପାରିବ | ତୁମେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରଣାଳୀରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ତୁମକୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଯାନର ସୁଖ ମିଳିପାରିବ | ଆପଣ ଦାନରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଏହି ରାଶି ତାଙ୍କ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ତୁମର କୌଣସି କାମ ଶୀଘ୍ର କର ନାହିଁ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ଜୀବନରେ ପ୍ରେମକୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କକୁ ପ୍ରକାଶ କରିବାର ଭୟ ଅଛି | ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଏକ ଭଲ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇପାରିବେ | ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ, ନଚେତ୍ କାହା ସହିତ ବିତର୍କ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଦୀର୍ଘ ଦୂରତାରେ ଯାତ୍ରା କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଯଦି ଯାତ୍ରା ଆବଶ୍ୟକ, କାରକୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ଚଲାନ୍ତୁ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଟିକେ କଠିନ ଦେଖାଯାଉଛି | ଆପଣ କୌଣସି ବିଷୟରେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ମୋତେ ଅନୁସରଣ କର ନାହିଁ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ଘରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଅଗ୍ରଗତିର ଖୁସି ଖବର ମିଳିପାରିବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମିଶି, ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବେ, ଯାହା ପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ରାଶି ଲୋକମାନେ ଏକ ନୂତନ ଘର କିମ୍ବା ଯାନ କିଣିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟକୁ ଆଗକୁ ନେବାରେ ଆପଣ ସଫଳ ହେବେ | ସାମଗ୍ରୀର ଆରାମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କରୁ ଦୂରରେ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ପ୍ରେମ ଏକ ଭଲ ଜୀବନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ବ୍ୟବସାୟ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ, ଲାଭ ପାଇବା ପାଇଁ ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ର ଅଗ୍ରଗତି କରିବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ | ତୁମର ଭାଗ୍ୟ ତୁମକୁ ସମର୍ଥନ କରିବାକୁ ଯାଉଛି |

dhanu

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ଦେଶବାସୀ ଆଜି ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବେ | ତୁମର ପ୍ରୟାସ ସଠିକ୍ ଫଳାଫଳ ହାସଲ କରିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ, ଆପଣ ଆଗକୁ ବଢି ଚାଲିବେ | ଆପଣ ଘରୋଇ ଉପଯୋଗିତା ପାଇଁ ସପିଂ କରିପାରିବେ | ଆୟ ଭଲ ହେବ | ବେକାର ଲୋକ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ରାଶି ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଆଜି ଯେକୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗରୁ ନିବୃତ୍ତ ହେବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ସେୟାର ବଜାର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକମାନେ ଯତ୍ନ ନେଉଛନ୍ତି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ।ଋଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରାଯାଇପାରିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ନୂତନ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ବ୍ୟବହାର କରିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଚମତ୍କାର ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କୁ ତୁମର ହୃଦୟ କହିପାରିବ | କୋର୍ଟ କୋର୍ଟ ମାମଲାଗୁଡ଼ିକର ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିପାରେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ମୀନ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ମୁଖ୍ୟତ ମନୋରଞ୍ଜନରେ ରହିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ପ୍ରେମ, ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଆପଣ ଯେକୌଣସି ଅଭାବୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଆରାମ ଦେବ | ଜଣେ ଅଜ୍ଞାତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ଅତ୍ୟଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ | ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଫୁଲିଯିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *