rasi

୫ ଡ଼ିସେମ୍ବର ରବିବାର ୨୦୨୧ ଆସନ୍ତା କାଲିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ୍ କାହା ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ | କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟଭାର ଅଧିକ ହେବ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଶାରୀରିକ ଥକ୍କା ଏବଂ ଦୁର୍ବଳତା ଅନୁଭବ କରାଯାଇପାରେ | ତୁମର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ତତ୍ପର ହୁଅ ନାହିଁ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ କିଛି ବିଷୟରେ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ମଧ୍ୟ ବନ୍ଦ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ଦୂର ଦୂରାନ୍ତର ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ତେବେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ କାରଣ ଦୁର୍ଘଟଣାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ବୃଷ : ଆଜି ତୁମର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ ହେବ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ ଫଳ ମିଳିବ | ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ, ତୁମେ ଅତି କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ସହଜରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବ | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସକ୍ରିୟ ଭାବେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ | ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରାଯାଇପାରିବ | ଘରେ ପରିବାରର ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ କିଛି ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ହଠାତ୍ ମୁଦ୍ରା ଲାଭ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମିଥୁନ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ବହୁତ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଟିକିଏ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ସହିତ କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ଆପଣ ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ବଢ଼ିପାରିବେ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ଆପଣ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ | ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରିବା ସମୟରେ କିଛି ସତର୍କତା ଆବଶ୍ୟକ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ |

mithun

କର୍କଟ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଆପଣ ମାନସିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ଆଖପାଖର ପରିବେଶ ସୁଖଦ ରହିବ | ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ସୂଚନା ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରିବ | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଜଡିତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସାମାଜିକ କଥାବାର୍ତ୍ତା ବୃଦ୍ଧି କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ମେଲୋଡି ସ୍ୱର ସହିତ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବ | ବିରାମ କାର୍ଯ୍ୟ ଚାଲିବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ସାଧାରଣ ଭାବରେ ଅତିବାହିତ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନା ଗମ୍ଭୀର ଧ୍ୟାନ ଆବଶ୍ୟକ କରେ | ଆପଣ ଘରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ ଦୁଖଦ ଖବର ପାଇପାରିବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ବିଚଳିତ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ମୁଦ୍ରା ଲାଭ କରି ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ହେବ | ତୁମର ଯେକୌଣସି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ | ଆପଣ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ବାହାରକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ପରିବାର ସହିତ ସମୟ ବିତାଇ ତୁମେ ସୁଖ ପାଇବ | ଆପଣ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ଭାରି କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କୌଣସି ଅଜଣା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଅତ୍ୟଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କର ନାହିଁ | କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ କାହାଠାରୁ କିଛି ଆଶା କର ନାହିଁ | ତୁମକୁ ନିଜର କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ପଡିବ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭଲ ରହିବ | ତୁମର ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ ତୁମେ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର ଚେଷ୍ଟା କରିବ, ଯେଉଁଥିରେ ବହୁ ପରିମାଣରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଉନ୍ନତି ହେବ, ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ତୁମର ପ୍ରେମ ବିବାହ ହୋଇପାରେ | ପିଲାମାନଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ପ୍ରଗତିର ଏକ ଖୁସି ଖବର ହୋଇପାରେ | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ସରକାରୀ ଚାକିରି ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ହେବ |

ବିଛା : ଆଜି ତୁମର ଦିନ କିଛି ବିଶେଷ ମନେହୁଏ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ | ଆପଣ ଯେକୌଣସି ପୁରୁଣା ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ | ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ବଢିବ | ଘରର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ମଜବୁତ କରିବାରେ ତୁମର ଭୂମିକା ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ପୂର୍ବରୁ କରାଯାଇଥିବା ବିନିଯୋଗ ଭଲ ରିଟର୍ଣ୍ଣ ଦେବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ମନ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ଘରେ ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜିତ ହୋଇପାରିବ | ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରିବ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇ ପାରିବେ | ଆପଣ ମାନସିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ଆପଣ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରିବେ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ଘରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଅଗ୍ରଗତି ବିଷୟରେ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ପରିବାରରେ ଖୁସିର ବାତାବରଣ ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ଆପଣ ପିତାଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଜଣେ ମହିଳା ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ତୁମେ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ଆପଣ ମାନସିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ | ତୁମେ ଭଗବାନଙ୍କ ଭକ୍ତି ଦେଖିବା ପରି ଅନୁଭବ କରିବ | ବିଦେଶରେ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷ ସହିତ ଭଲ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଏକ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇପାରେ |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ତୁମେ ଭଲ ଦିନ ପାଇବ | ତୁମର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ମଜବୁତ କରିବାକୁ ଆପଣ ଉଦ୍ୟମ କରିପାରିବେ, ଯାହା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ପୂରଣ ହେବ | କ୍ୟାରିୟରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାର ସୁଯୋଗ ରହିବ | ଘରେ ଅତିଥିମାନଙ୍କ ଆଗମନ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାକୁ ପଡିବ, ତଥାପି ଆପଣଙ୍କ ସନ୍ତୁଷ୍ଟତା ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ରହିବ | କେତେକ ପୁରୁଣା ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିପୁଳ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପୂର୍ବରୁ କରାଯାଇଥିବା ବିନିଯୋଗ ଭଲ ରିଟର୍ଣ୍ଣ ଦେବ | କୋର୍ଟ ମାମଲାରେ, ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିପାରେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଅନୁକୂଳ ଫଳାଫଳ ଆଣିଛି | ତୁମେ ତୁମର କାମରେ ଟିକେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ପାଇବା କଷ୍ଟକର ହେବ | ଜୀବନସାଥୀ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆପଣ ଶରୀରରେ କ୍ଳାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିପାରିବେ |ଛାତ୍ରମାନେ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଭଲ ସଫଳତା ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ଆଜି ତୁମର ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ଭଳି ମନେହୁଏ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *