misss

କିସ କରିବା ସମୟରେ କେଉଁ ଅଙ୍ଗକୁ ଛୁହିଁବା ଦରକାର।

FACT

ହାଲୋ ହାଏ ଆପଣମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ଓଡ଼ିଆ ପୋର୍ଟାଲକୁ ସ୍ୱାଗତ ଜଣାଉଛୁ ପୁଣି ଏକ ନୂଆ ଟପିକ ସହିତ ଆଶା କରୁଛି ଆପଣମାନେ ସମସ୍ତେ ଭଲରେ ଥିବେ ତେବେ ଚାଲନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଆଜିର ଏହି ଟପିକ। ବନ୍ଧୁଗଣ ମହିଳାମାନେ ପୁରୁଷଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ସେକ୍ସ ପ୍ରସ୍ତୁତି ପାଇଁ ଅଧିକ ସମୟ ନେଇଥାନ୍ତି ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ସେମାନଙ୍କୁ ଏହି ସେକ୍ସ ସମ୍ପର୍କ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବା ମଧ୍ୟ ପୁରୁଷମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜଠାରୁ କମ୍ ନୁହେଁ ତେଣୁ ଯଦି ଆପଣ ସେକ୍ସର ଉପାୟକୁ ଟିକିଏ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଅଧିକ ସେକ୍ସ ଉପଭୋଗ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ ତେଣୁ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ମହିଳାମାନଙ୍କର ଅଙ୍ଗ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯାହା ମହିଳାମାନେ କିସ କରିବାରେ ଉତ୍ସାହିତ ହେବେ ଏବଂ ଆପଣ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀ ଲିଙ୍ଗକୁ ଦୁଇଗୁଣ ଉପଭୋଗ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ।

ମହିଳାମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସବୁଠାରୁ ଉତ୍ସାହଜନକ ଅଙ୍ଗ ହେଉଛି ଜଙ୍ଘ, ଜଙ୍ଘର ଭିତର ଅଂଶ, ଯାହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ଶୀଘ୍ର ଉତ୍ସାହିତ କରିବା ପାଇଁ ସେଠାରେ ଛୁଇଁବାର ଏକ ଭଲ ଉପାୟ ଅଛି। ଅନ୍ୟ ଏକ ସ୍ଥାନ ହେଉଛି ଆଣ୍ଠୁ ପଛପଟ, ଯାହା ମହିଳାମାନଙ୍କର ଏକ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ଅଙ୍ଗ ଅଟେ ହାଲୁକା ହାତରେ ଆଣ୍ଠୁ ପଛ ଭାଗକୁ ଉତ୍ତେଜିତ କରି ମହିଳାମାନେ ଶୀଘ୍ର ଉତ୍ସାହିତ ହୁଅନ୍ତି। ତୃତୀୟ ସବୁଠାରୁ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ସ୍ଥାନ ହେଉଛି ବେକର ପଛପଟ, ଯେଉଁଠାରେ ଆପଣ କିସ କଲେ ମଧ୍ୟ ମହିଳାଙ୍କ ସମଗ୍ର ଶରୀରରେ ଉତ୍ତେଜନା ଦେଖାଯାଏ ଯଦି ତୁମେ ଏହି ସ୍ଥାନରେ ତୁମର ଦାନ୍ତ ଏବଂ ଜିଭକୁ ସ୍ପର୍ଶ କର, ତୁମେ ତୁମର ସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ଯାହା ଚାହୁଁଛ ତାହା ପାଇ ପାରିବ।

ସେକ୍ସ ସମୟରେ ସବୁଠାରୁ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଅଂଶ ହେଉଛି ଓଠ, ଯାହାକି ତୁମର ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିବାର ପ୍ରଥମ ପଦକ୍ଷେପ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ। ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବା ପାଇଁ ଓଠରେ ଏକ ଚୁମ୍ବନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ ଯଦି ଆପଣ ଯେ କୌଣସି ସମୟରେ ଓଠକୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ଲକ୍ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ଅଟନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଯେ କୌଣସି ସେକ୍ସକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଉପଭୋଗ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ। ମୁ ଆଶା କରୁଛି ଆମର ଏହି ଖବରଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଥିବ ଯଦି ଟିକିଏ ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଆମକୁ କମେଣ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ଜଣାନ୍ତୁ ଏବଂ ତଳ ପେଜରେ ଲାଇକଟିଏ କରିଦିଅନ୍ତୁ ଧନ୍ୟବାଦ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *