rasi

୭ ଡ଼ିସେମ୍ବର ମଙ୍ଗଳବାର ୨୦୨୧ ଆସନ୍ତା କାଲିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ : ମେଷ ରାଶି ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଆଜି ସେମାନଙ୍କର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ତୁମର ପ୍ରକୃତି ଶୀଘ୍ର ଦେଖାଯିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ ବିଚ୍ଛିନ୍ନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଶାନ୍ତ ରହିବ | ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବହୁତ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ପ୍ରଭାବ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଆଜି କୌଣସି ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ବୃଷ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | କାର୍ଯ୍ୟକାରିତା ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ଭଲ ଖବର ମିଳିପାରିବ | ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ଘରର ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ଟିକିଏ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟ ହୋଇପାରେ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଆପଣ ନିଜକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଅନୁଭବ କରିବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | କ୍ୟାଟରିଂ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ | ଶିଶୁ ପକ୍ଷରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ଲୋକମାନେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ। ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ସମ୍ମାନ ପାଇବ | ଆପଣ ଏକ ଲାଭଦାୟକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ତୁମ କାମରେ ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଅଜ୍ଞାତ ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଅତ୍ୟଧିକ ନିର୍ଭର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ହଠାତ୍ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ, ଆପଣ ସଫଳତାର ଅପେକ୍ଷାରେ ଅଛନ୍ତି | ହଠାତ୍ ତୁମର ହୃଦୟ ଏକ ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟି ଆନନ୍ଦିତ ହେବ |

mithun

କର୍କଟ : ଆଜିର ଦିନ କର୍କଟ ରୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକେ କଠିନ ହେବ | ଅଧିକ ଆୟ ବର୍ଦ୍ଧିତ ଖର୍ଚ୍ଚର କାରଣ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରର ଅବସ୍ଥା ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ | କରତାଳି-ଭଜା ଜିନିଷ ବ୍ୟବହାରରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇପାରେ | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରାଯିବ | ଆପଣ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ସିଂହ ରାଶି ପାଇଁ ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବ | ଭାଗ୍ୟ ଭାଗ୍ୟରୁ ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆୟରେ ଅହେତୁକ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଯେକୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗ ଦେଇପାରିବେ | ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ଆପଣ ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଯେକୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କ୍ଷେତ୍ରରେ, ଆପଣ ଦେଇଥିବା ଉପଦେଶ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ସମାଜରେ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ | ଲୋକମାନେ ତୁମର ଭଲ ପ୍ରକୃତିର ପ୍ରଶଂସା କରିବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ମହିଳା ରାଶିର ଚିହ୍ନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ବିଚ୍ଛିନ୍ନତାକୁ ଦୂର କରାଯାଇପାରିବ | ବିବାହ ଆଲୋଚନା ଆଗକୁ ବଢିପାରେ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ସୁଖୀ ହେବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ସଫଳତା ପାଇଥିବାର ଦେଖାଯାଏ | କିଛି କାର୍ଯ୍ୟରେ ପିତାଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ଭଲ ଲାଭ ଦେଇପାରେ | ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବ | ଚାଲୁଥିବା ବାଧା ଦୂର ହେବ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁଳା ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ମଜାଦାର ଦିନ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ତୁମେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟକୁ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ଆଜି ଏକ ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ତୁମର ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭାଗ ନେବେ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ବିଛା ରାଶିର ଶୁଭ ଦିନ | ଆପଣ ଆଜି କିଛି ନୂଆ ଅନୁଭୂତି ପାଇପାରିବେ | ପୁରୁଣା ବିତର୍କ ଶେଷ ହେବ | ଏକ ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ପରେ ଭଲ ରିଟର୍ଣ୍ଣ ଦେବ | ରାଜନୈତିକ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକମାନେ ସଫଳ ହେବେ | ପାରିବାରିକ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ରହିବ | ନୂତନ ବନ୍ଧୁ ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ସହଭାଗିତାରେ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଶୁଭ ଦିନ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ପରିଚାଳନା କରିବା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେଇପାରିବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟମ ଫଳ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ପିତାଙ୍କ ସହିତ ଆଦର୍ଶଗତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ପିଲାମାନଙ୍କର ନକାରାତ୍ମକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ନଜର ରଖନ୍ତୁ | ଆଜି ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଯେଉଁମାନେ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ, ସେମାନେ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ଆପଣ ଅପରାହ୍ନରେ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ବହୁତ ଖୁସି କରିବ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ମିଳିପାରିବ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ଆଜି ମକର ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ସମାଜରେ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ରହିବ | ଏକ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ, ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଲଭମେଟ ଏକ ଉପହାର ପାଇବେ | ତୁମର ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ | ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜିର ଦିନ ବିଦେଶରେ କାମ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଅର୍ଥ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିପାରିବ |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି କୁମ୍ଭ ରାଶି ସହିତ ଲୋକଙ୍କ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ବହୁତ ଭଲ ହେବ | ପିତାମାତାଙ୍କଠାରୁ ଆଶୀର୍ବାଦ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ | ବ୍ୟବସାୟ ଯୋଜନାରେ ଆପଣ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ତୁମେ ତୁମର ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ହଠାତ୍ ଆପଣ କିଛି ବିଷୟରେ ଭାବପ୍ରବଣ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଭାବପ୍ରବଣତାରେ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ | ପିତୃପୁରୁଷ ସମ୍ପତ୍ତି ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କୋର୍ଟ କୋର୍ଟ ମାମଲାଗୁଡ଼ିକର ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିବ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପରିବାରରେ ଶାନ୍ତି ଏବଂ ଶାନ୍ତି ରହିବ | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ଭୁଲ ବୁଝାମଣାକୁ ଦୂର କରାଯାଇପାରିବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରେମ ଜୀବନକୁ ପୁରା ଉପଭୋଗ କରିବାକୁ ଯାଉଛ | ପ୍ରତିକୂଳ ପରିସ୍ଥିତିରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ତୁମର କାମରେ ତୁମେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବ | ଆପଣ ଘରଲୋକମାନଙ୍କ ସହିତ ବୁଲିବାକୁ ଯାଇପାରିବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *