rasi

୭ ଡ଼ିସେମ୍ବର ୨୦୨୧ ଆସନ୍ତା କାଲିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ : ମେଷ ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଆୟ ଉତ୍ସ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ | ପଦ୍ଧତିରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରା କରିପାରିବେ | ଆଜି ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଆପଣ କଷ୍ଟଦାୟକ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକୁ ସହଜରେ ବୁଝିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ବେକାରୀ ସମସ୍ୟା ଦୂର କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହୋଇପାରେ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି, ବୃଷ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପରିଶ୍ରମର ଉପଯୁକ୍ତ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରାଯିବ | କ୍ରନିକ ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ | ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଚାକିରିରେ ଅସୁବିଧା ଶେଷ ହୋଇପାରେ | ତୁମେ କରିଥିବା ପୁରୁଣା ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଖୁସି ହେବ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ପାଇଁ ଆଜି ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ବିଦେଶୀ କମ୍ପାନୀରେ କାମ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଭ୍ରମଣରେ ଯାଇପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବହୁତ ଲାଭ ମିଳିବ | ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ସ୍ଥାନାନ୍ତର ହୋଇପାରେ | ସମ୍ପତ୍ତିର କାର୍ଯ୍ୟରେ ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | ତୁମେ ତୁମର ଖାଦ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍, ନଚେତ୍ ପେଟରେ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ | ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ | ସାନ ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ |

mithun

କର୍କଟ : ଆଜିର କର୍କଟ ରାଶି ଟିକେ ଚିନ୍ତାଜନକ ଦେଖାଯାଉଛି | ତୁମର କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ବୈଶେଇକ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ସେମାନଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ହଠାତ୍ ଆପଣ ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ଆଜି ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ସକରାତ୍ମକ ହେବ | ତୁମ ଭିତରେ ସକାରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ଅନୁଭବ କରିବ | ଅର୍ଥନୈତିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଏହା ଉପକୃତ ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି। ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯାଇପାରିବ | ତୁମେ ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ଆପଣ କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ସଫଳତା ଦେଖିପାରିବେ | ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନେବା ଉଚିତ୍ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଆପଣ ଆଘାତ ପାଇପାରନ୍ତି |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶି ଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମରୁ ପଛକୁ ନ ଯିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି | କିଛି ଲୋକ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ନଜର ରଖିପାରିବେ, ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଫିସରେ ଟିକେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନେ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଥାଏ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନ କରିବାକୁ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ସୃଜନାତ୍ମକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ନୂତନ ଦମ୍ପତି ସନ୍ତାନ ପ୍ରାପ୍ତି କରିବାର ସୁଯୋଗ ଥିବା ଜଣାପଡିଛି | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ |

kanya

ତୁଳା : ଆଜି ତୁଳା ଲୋକ ମାନେ କିଛି ବିଷୟରେ ଭାବପ୍ରବଣ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଭାବନାରେ ବୁଡ଼ି କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ | ତୁମର ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ପ୍ର ତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ଘର ଖର୍ଚ୍ଚ ପାଇଁ ଏକ ବଜେଟ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରନ୍ତୁ | ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ଶେଷ ହୋଇପାରେ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ ହେବ | ତୁମର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ | କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ନୂଆ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ଅଫିସରେ ଟେନସନ ଶେଷ ହେବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ବିପୁଳ ଲାଭ କରିବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତ ସୁରକ୍ଷିତ କରିବାରେ ତୁମେ ସଫଳ ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଭାଗ୍ୟ ଉପରେ ବସନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ତୁମେ ସେହି ଫଳ ପାଇବ ନାହିଁ | ଆୟ ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ | ଘରୋଇ ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ସାନ ଭାଇଭଉଣୀମାନେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆଜି କୌଣସି ବଡ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତିର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ଆଜି, ମକର ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅବହେଳା ନକରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଆପଣ ଘର କାମରେ ଟିକେ ବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ପରିବାରର ସମସ୍ତେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ତୁମର ମନୋବଳ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଘରେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ | ହଠାତ୍ ଆପଣ କିଛି କାମ ସଂପର୍କରେ ଯାତ୍ରା କରିପାରିବେ | ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଆପଣ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବେ, ଯାହା ପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ | ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ପ୍ରେମ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ର ଦେଶବାସୀ ଆଜି ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଶାନ୍ତି ଅନୁଭବ କରିବେ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ହେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବେ | ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ | ତୁମର ଆୟ ଭଲ ହେବ | ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଯୁବକମାନେ ନିଜ କ୍ୟାରିୟରରେ କିଛି ନୂଆ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିପାରନ୍ତି |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜିର ଦିନ ମୀନ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଉତ୍ଥାନରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | କାରବାରରେ ଟଙ୍କା ଋଣ ଏଡାଇ ଦିଆଯିବ, ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପରିବାରର ପରିସ୍ଥିତିକୁ ନେଇ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଆପଣ ଅଧିକ ଚାପ ନେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ଆପଣ ଅଦ୍ଭୁତ ପରିସ୍ଥିତିରେ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଲାଭ ପାଇବା ପାଇଁ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବା ଉଚିତ୍ | ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଭଲ ସଂଖ୍ୟକ ଗ୍ରାହକ ଯୋଗ କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ | ଅଧିକ ତେଲ ଏବଂ ମସଲାକୁ ଏଡ଼ାଇବା ଉଚିତ୍ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *