rasi

୮ ଡ଼ିସେମ୍ବର ବୁଧବାର ୨୦୨୧ ଆସନ୍ତା କାଲିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ : ମଣିଷମାନେ ଆଜି ସେମାନଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟକୁ ଆଗକୁ ନେବା ପାଇଁ କିଛି ନୂଆ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ସହଭାଗୀମାନେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ ଋଣ ଦେଇଛ, ତେବେ ହଠାତ୍ ତୁମେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିପାରିବ, ଯାହା ତୁମକୁ ଖୁସି କରିବ | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ରାତ୍ରୀ ଭୋଜନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ସଂପର୍କରେ ମଧୁରତା ରହିବ | ଆପଣ ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ଭେଟି ଆନନ୍ଦିତ ହେବେ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଖୁସି ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି, ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଟିକେ ସତର୍କ ହେବା ଉଚିତ୍ କାରଣ ଆପଣଙ୍କର କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ବିଳମ୍ବ ହୋଇପାରେ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଅଧିକ ଚିନ୍ତା ହେବ | ଟଙ୍କା କାରବାର ବେଳେ ସତର୍କତା ଅବଲମ୍ବନ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆବଶ୍ୟକ ହେଲେ କେବଳ କାରବାର କର, ଅନ୍ୟଥା ଛାଡିଦିଅ | ଆପଣଙ୍କ ମନ ଉପରେ ଟିକିଏ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ କାରଣ ଜିନିଷ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଏବଂ ଚାରିପାଖରେ ଆସିପାରେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣ ବହୁତ ବିଭ୍ରାନ୍ତ ହେବେ | କେତେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ, ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ର ରାଶି ଚିହ୍ନ ଆଜି ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦିଆଯିବ | ଆପଣ ଏକ ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | କୌଣସି ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଚାପ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ | ଘରର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ତୁମର ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ମଧୁରତା ରହିବ |

mithun

କର୍କଟ : ଆଜିର ଦିନ କର୍କଟ ରାଶି ପାଇଁ ଖୁସିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯେକୌଣସି ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ଯୋଜନାବଦ୍ଧ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବ | ଋଣ କାରବାରକୁ ଏଡ଼ାଇ ଦିଆଯିବ | ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ବାହାରେ କ୍ୟାଟରିଂରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସକୁ ଦୃଢ କରିବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ସିଂହ ରାଶି ପାଇଁ ଆନନ୍ଦ ଏବଂ ଆନନ୍ଦରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମେ ତୁମର କାମ ଉପରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ଦେବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଇବା ପାଇବ | କମ୍ କାମରେ ଅଧିକ ସଫଳତା ପାଇବାର ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ | ଯଦି ତୁମେ ଜଣେ ସମ୍ପତ୍ତି ଡିଲର, ତୁମେ ଭଲ ରିଟର୍ଣ୍ଣ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବିବାହ ଯୋଗ୍ୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ବିବାହ ଆଗକୁ ବଢିପାରେ | ବେକାର ଲୋକମାନେ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ, ତେଣୁ ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ନିରାଶାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ଅର୍ଥ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ବିଶେଷ ଭାବରେ ସଜାଗ ରୁହନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ହଠାତ୍ ବନ୍ଦ ହେବା ଲାଭ ଆଣିପାରେ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ଜିନିଷ କିଣି ପାରିବେ | ତୁମ ଭିତରେ ଏକ ନୂଆ ଶକ୍ତି ଅନୁଭବ କରିବ | ପିତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ପ୍ରତିଯୋଗୀତା ପରୀକ୍ଷାରେ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁଳା ରାଶି ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଧନ ପ୍ରାପ୍ତିର ଲାଭ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହୁଏ | ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ସୂଚନା ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରିବ | ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ରହିବ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯେକୌଣସି ପିତାଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କାମ କରିପାରେ | ପିତୃପୁରୁଷ ସମ୍ପତ୍ତି ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମର ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷକୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରଖ | ପରିବାର ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ସନ୍ତୁଳନ ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ପଡିବ | କାର୍ଯ୍ୟଭାର ଅଧିକ ଥିବାରୁ ଶାରୀରିକ ଥକ୍କା ଅନୁଭବ କରାଯାଇପାରେ | ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଗ୍ରାହକ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି କରିପାରିବ | ବେକାର ଲୋକ ଏକ ଭଲ ଚାକିରି ଅଫର ପାଇପାରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ରଖ | ବୃତ୍ତି ଏକ ନୂତନ ଦିଗ ପାଇବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜିର ଦିନ ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଦେଖାଯାଏ | ଘରର ପରିବେଶ ସୁଖଦ ରହିବ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ ତୁମେ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ କରିପାରିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ପ୍ରିୟଙ୍କଠାରୁ ଉପହାର ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ନୂତନତା ଆଣିବ | ଛାତ୍ରମାନେ କ୍ୟାରିୟର ସହିତ ଜଡିତ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ତୁମର ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ସୁଖ କେବଳ ଜୀବନରେ ଆସିବ | ଆନନ୍ଦ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ଦେଶବାସୀ ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟରେ ବହୁତ ଅଗ୍ରଗତି ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି | ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣ ଯେକୌଣସି ଅସମାପ୍ତ ବ୍ୟବସାୟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବେ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଦୃଢ ରହିବ | କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ଯାନ ସୁଖ ପାଇବ | ନୂତନ ଏବଂ ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟିପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : କୁମ୍ଭ ରାଶି ଲୋକମାନେ କ୍ୟାରିୟର ଦୃଷ୍ଟିରୁ କିଛି ବଡ଼ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଧନ ପ୍ରାପ୍ତିର ଲାଭ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହୁଏ | କିଛି ବିଶେଷ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ସଂଯୋଗ ହେବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ଚାରି ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ | ଯେଉଁମାନେ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ବଡ଼ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ଜଣେ ଘନିଷ୍ଠ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ଘରେ ଦେଖା କରିପାରିବ | ଆବଶ୍ୟକ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ କରିବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ମୀନ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ଦିନ ହେବ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | କାହା ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କଲାବେଳେ, ତୁମର ଶବ୍ଦ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅ, ନଚେତ୍ ଏହା କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ଆଖପାଖର ପରିବେଶ ସାମାନ୍ୟ ନକାରାତ୍ମକ ହେବ | ଅଦ୍ଭୁତ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଏହା ବୁଦ୍ଧିମାନ ହେବାକୁ ପଡିବ | ବ୍ୟବସାୟ ସହ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ | ତୁମର ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *