rasi

୮ ଡ଼ିସେମ୍ବର ୨୦୨୧ ଆସନ୍ତା କାଲିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ : ମେଷ ଲୋକମାନେ ଆଜି ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି | ତୁମେ ତୁମର ମଧୁର ସ୍ୱର ସହିତ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଉପରେ ଏକ ଗଭୀର ଭାବନା ଛାଡି ପାରିବ | ଏହା ବହୁତ କାମ କରିବ | ଆପଣ କରିଥିବା ପୁରୁଣା ସମ୍ପର୍କରୁ ଆପଣ ଉପକୃତ ହୋଇପାରିବେ | ଅଫିସ୍ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ଶେଷ ହେବ | ଅଧସ୍ତନ କର୍ମଚାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହାୟତା ପ୍ରଦାନ କରିବେ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ବେକାର ଲୋକ ଶୀଘ୍ର ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି |

ବୃଷ ରାଶି : ବୃଷ ରାଶିର ପ୍ରକୃତିରେ କିଛି କଠୋରତା ରହିବ | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କଠାରୁ ଅଗ୍ରଗତି ହେବାର ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସଠିକ୍ ଫଳାଫଳ ଦେବ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ କିଛି ବିଷୟରେ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ | ଯେଉଁମାନେ ବିଦେଶରେ କାମ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କୁ ଏକ ମଧ୍ୟମ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ମିଳିବ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ପାଣିପାଗ ବଦଳିବା ସହିତ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ |

ମିଥୁନ : ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଆପଣ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ସହିତ ଅସୁବିଧାକୁ ଦୂର କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ | ଯେକୌଣସି ପୁରୁଣା ଯୋଜନା ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ | ବେସରକାରୀ ଚାକିରି କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ମଧୁର ରହିବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କା ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବ | ଭବିଷ୍ୟତ ସୁରକ୍ଷିତ କରିବାରେ ଆପଣ ସଫଳ ହେବେ |

mithun

କର୍କଟ : ଆଜି କର୍କଟ ରାଶି ପାଇଁ ଏକ କଷ୍ଟଦାୟକ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | କିଛି ପୁରୁଣା ତ୍ରୁଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଅନୁତାପ କରିପାରେ | ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖି ତୁମେ ଯତ୍ନର ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ରହିବ | ନୂତନ ଲୋକମାନେ ପରିଚିତ ହୋଇପାରିବେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମିଶି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ଧାରଣା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରିବେ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜିର ରାଶିର ଚିହ୍ନ ଖୁସିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଋଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରାଯାଇପାରିବ | ଆୟ ଅର୍ଥ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ମାନସିକ ଚାପ କମ୍ ହେବ | ତୁମ ପିତାଙ୍କ ସହଯୋଗରେ ଯେକୌଣସି ପୁରୁଣା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ଧନ ଲାଭର ଶୁଭ ଲକ୍ଷଣ ଦେଖାଯାଏ | କ୍ୟାରିୟରରେ ଆଗକୁ ଯିବାକୁ ରାସ୍ତା ରହିବ | ଆଜି ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ୍ ଏହା ଆଘାତ ଦେଇପାରେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନଟି ଯଥାର୍ଥ ମନେହୁଏ | ଘରୋଇ ଆରାମ ପାଇଁ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଏକ ଲାଭ ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି | ଗ୍ରାହକଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ | ସାମାଜିକ ସମାବେଶ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଅବହେଳା ନକରିବାକୁ ପଡିବ ଅନ୍ୟଥା ଫଳାଫଳ ନକାରାତ୍ମକ ହୋଇପାରେ | ଯେଉଁମାନଙ୍କର ରକ୍ତଚାପ ସହ ଜଡିତ ସମସ୍ୟା ରହିଛି, ସେମାନଙ୍କୁ ଆଜି ସଜାଗ ରହିବାକୁ ପଡିବ। ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ | ଆଜି, ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ତୁଳା ରାଶିର ଚିନ୍ତାଧାରା ଆଜି ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଖୁସି ହେବ | ଆପଣ ନିଜ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ଚାକିରିରେ ଅସୁବିଧା ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ହଠାତ୍ ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତିନାମା ମିଳିପାରିବ | ଯୁବକମାନେ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରତିଭାର ଉନ୍ନତି ପାଇଁ ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ତୁମେ ତୁମ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ କରିବ | କ୍ୟାଟରିଂ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ରାଶି ଚିହ୍ନ ଥିବା ଲୋକମାନେ ବର୍ଜ୍ୟବସ୍ତୁ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଦେଖନ୍ତି | ତୁମର ମନୋବଳ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣଙ୍କ ମନ ମଧ୍ୟ ଦିନସାରା ଖୁସି ରହିବ | କେତେକ ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ | ତୁମର ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରାଯିବ | ତୁମେ ତୁମର ଯୋଜନା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିପାରିବ | ପରିବାର ସହାୟତା ଉପଲବ୍ଧ ହେବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟକୁ ଦୂର କରାଯାଇପାରିବ |

ଧନୁ : ଆଜି ଧନୁ ରାଶିର ଚିହ୍ନ | ଆଜି ତୁମର ପ୍ରକୃତି କ୍ରୋଧିତ ହେବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ଦେଖାଯିବେ |କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଏଡ଼ାଇ ଦିଆଯିବ | ଦୟାକରି ଆପଣଙ୍କର ଭୁଲଗୁଡିକ ସଂଶୋଧନ କରନ୍ତୁ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ତୁମର ଅବସ୍ଥା ସୁସ୍ଥ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବହୁତ ଲାଭ ମିଳିବ | ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯାଇପାରିବ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

dhanu

ମକର ରାଶି : ଆଜି ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ମନରେ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିପାରେ | କାର୍ଯ୍ୟଭାର ଅଧିକ ଥିବାରୁ ଶାରୀରିକ ଥକ୍କା ଅନୁଭବ କରାଯାଇପାରେ | କାହାକୁ ଋଣ ଦିଅ ନାହିଁ | ବ୍ୟବସାୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ଅଂଶୀଦାରମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ନଜର ରଖନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ସେମାନେ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରନ୍ତି | ତୁମର ମନ ଧର୍ମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କର ଛାତ୍ରମାନେ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ଅନୁଯାୟୀ ଅଧ୍ୟୟନ କରିବା ଉଚିତ୍ | ମା’ଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଆପଣ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ଦେଶବାସୀ ଆଜି ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବେ। ଆପଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ ପରିସ୍ଥିତିରେ ବୁଦ୍ଧିମାନ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ତୁମର ବିରୋଧୀମାନେ ଶାନ୍ତ ରହିବେ | କରାଯାଇଥିବା ପୁରୁଣା ପରିଶ୍ରମ ଦ୍ୱାରା ଉପଯୁକ୍ତ ଫଳାଫଳ ହାସଲ ହେବ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଥାଏ | ହୋଲସେଲ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଅର୍ଥନୈତିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସଜାଗ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜା ସମୟ ବିତାଇବ | ଘରର ଆରାମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | | କ୍ୟାରିୟରରେ ରାସ୍ତା ଆଗକୁ ବଢିପାରେ | ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ୍ ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ | ଯୁବକମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି ନାହିଁ | ତୁମେ ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ରଖ, ତୁମେ ଶୀଘ୍ର ସଫଳତା ପାଇପାରିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଟିକିଏ ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଖାଇବା ଅଭ୍ୟାସରେ ଉନ୍ନତି କର |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *