dec

ଏହି ଦିନ ମଙ୍ଗଳ ପ୍ରସନ୍ନ ରହିବେ ଆପଣଙ୍କ ଜାତକରେ – ଜାଣି ରଖନ୍ତୁ ପୁରା ଖବର ।

RASIPHALA

ଯଦି ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ସ୍ଥାନ 2021 ର ରାଶିଫଳରେ ଭଲ ଘରେ ଅଛି। ତେଣୁ ଏହା ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ଅଟେ। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଏହା ମଙ୍ଗଳ ବିବାହରେ ବିଳମ୍ବ ମଧ୍ୟ କରିଥାଏ। ରକ୍ତ ଉପାଦାନ ଦ୍ୱାରା ପରିଚାଳିତ ଏହି ମଙ୍ଗଳ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଏହାର ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଯାଉଛି। ଜ୍ୟୋତିଷଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ଏହାର ଗମନାଗମନ ଡିସେମ୍ବର ମାସରେ ଘଟିବ। ଏହାର ଗମନାଗମନ କେବେ ଘଟିବ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା। ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତୁଳା ରାଶିରେ ଚାଲୁଥିବା ମଙ୍ଗଳ ବର୍ଷର ଶେଷ ମାସରେ ଏହାର ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବ। ଏହାର ତାରିଖ ବିଷୟରେ ଭିନ୍ନ ମତ ଅଛି। ବିଭିନ୍ନ ପଞ୍ଚାଙ୍ଗରେ ଭିନ୍ନ ଗଣନା ହେତୁ ଏହା ଘଟିବ। କ୍ୟାଲେଣ୍ଡର ଅନୁଯାୟୀ ତାରିଖଗୁଡ଼ିକ ପଛକୁ ଘୁଞ୍ଚିଯାଏ। ପଣ୍ଡିତ ରାମ ଗୋବିନ୍ଦ ଶାସ୍ତ୍ରୀ କହିଛନ୍ତି ମଙ୍ଗଳବାର ଡିସେମ୍ବରରେ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବ।

ତେଣୁ ଏଥି ସହିତ ପଣ୍ଡିତ ଅନିଲ କୁମାର ପାଣ୍ଡେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଲାଲ ରାମ ସ୍ୱରୂପ କ୍ୟାଲେଣ୍ଡର ଅନୁଯାୟୀ ମଙ୍ଗଳବାରର ଏହି ଗମନାଗମନ ଡିସେମ୍ବର 4 ତାରିଖ ରାତି 5:29 ରେ ଶେଷ ହେବ। ଯେତେବେଳେ ମଙ୍ଗଳ ତୁଳାରୁ ବିଛାରେ ପ୍ରବେଶ କରିବ। ତୁଳା ରାଶିର ପ୍ରଭୁ ଶୁକ୍ର, ଯାହା ମଙ୍ଗଳ ସହିତ ସମାନ। ତାହା ହେଉଛି, ବର୍ତ୍ତମାନ ମଙ୍ଗଳ ନିଜ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ଘରେ କିମ୍ବା ଶତ୍ରୁ ଘରେ ନାହିଁ। ବିଛା ରାଶିର ପ୍ରଭୁ ନିଜେ ମଙ୍ଗଳ ଏବଂ ବିଛାରେ ପ୍ରବେଶ କରିବା ପରେ ମଙ୍ଗଳ ନିଜର ସଙ୍କେତ ହେତୁ ବହୁତ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ସ୍ଥିତିରେ ରହିବ। ଯେକୌଣସି ଦିନ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଘଟିବ। ଏହା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ବିଭିନ୍ନ ରାଶିର ଚିହ୍ନ ଉପରେ ଏହାର ଶୁଭ ଏବଂ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ଦେବ। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେହି ରାଶିର ଚିହ୍ନଗୁଡ଼ିକ କଣ।

rasi

ମେଷ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ମେଷ ଲୋକମାନଙ୍କର ପ୍ରଭୁ ନିଜେ ମଙ୍ଗଳ, ଏହା ବ୍ୟତୀତ ମଙ୍ଗଳ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କର ଅଷ୍ଟମ ଘରର ପ୍ରଭୁ। ଅଷ୍ଟମ ଘର ହେଉଛି ମୃତ୍ୟୁ ଘର। ତେଣୁ, ଯଦି କୌଣସି ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟେ, ମେଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଅଧିକ କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ହେବେ ନାହିଁ। ଅଷ୍ଟମ ଗୃହରୁ ମଙ୍ଗଳ ଏକାଦଶ ଘର ଏବଂ ତୃତୀୟ ଘରକୁ ଦେଖୁଛି। ଯେଉଁଥିପାଇଁ ମେଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ନିଜ ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ ନାହିଁ ଏବଂ ଅଳ୍ପ ପରିମାଣର ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ପାଇବେ। ମୋଟ ଉପରେ ବିଛାରେ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ଗତି ମେଷ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ।ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ମଙ୍ଗଳ ହେଉଛି ଦ୍ୱାଦଶ ଘରର ପ୍ରଭୁ

ଏବଂ ବୃଷ ରାଶିର ସପ୍ତମ ଘର। ବିଛାରେ ଗମନାଗମନ ପରେ ମଙ୍ଗଳ ସପ୍ତମ ଘରେ ରହିବ। ଭଲ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ତୁଳା ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ଆସିବ। ଅଫିସରେ ସେମାନଙ୍କର ଭଲ ପ୍ରଭାବ ରହିବ। ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ କିଛି ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ। ଅର୍ଥର ଅଭାବ ହେବ। ଏହିପରି, ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଫଳ। ମିଥୁନ ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ। ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଷଷ୍ଠ ଏବଂ ଏକାଦଶ ଘରର ପ୍ରଭୁ ହେଉଛନ୍ତି ମଙ୍ଗଳ। ବିଛାକୁ ଯିବା ପରେ ମଙ୍ଗଳ ଷଷ୍ଠ ଘରେ ରହିବେ। ଏଠାରେ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ଉପସ୍ଥିତି ହେତୁ ସମସ୍ତ ଶତ୍ରୁ ପରାସ୍ତ ହେବେ।

rasi1

ଭାଗ୍ୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ, ଖର୍ଚ୍ଚ ହ୍ରାସ ପାଇବ ଏବଂ ବ୍ୟକ୍ତିର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ। ଏହିପରି, ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ଭ୍ରମଣ ମିଥୁନ ବାସୀଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ଫଳପ୍ରଦ ଅଟେ। କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ। କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ମଙ୍ଗଳ ହେଉଛି ପଞ୍ଚମ ଘର ଏବଂ ଦଶମ ଘରର ପ୍ରଭୁ। ବିଛାରେ ଯାତ୍ରା କରିବା ପରେ ସେ ପଞ୍ଚମ ଘରେ ରହିବେ। ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହ ପଞ୍ଚମ ଘରେ ଥିବାରୁ ତୁମେ ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ସଫଳତା ପାଇବ, ତୁମେ ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ସୁଖ ପାଇବ, ଯଦି କୌଣସି ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟେ, ତୁମର କୌଣସି କ୍ଷତି ହେବ ନାହିଁ,

ତୁମେ କମ୍ ଟଙ୍କା ପାଇବ ଏବଂ ଖର୍ଚ୍ଚ ହ୍ରାସ ପାଇବ। ସିଂହ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ସିଂହ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ମଙ୍ଗଳ ହେଉଛି ଭାଗ୍ୟ ଏବଂ ସୁଖର ପ୍ରଭୁ। ବିଛାରେ ଯିବାବେଳେ ଏହା ଚତୁର୍ଥ ଘରେ ଅର୍ଥାତ୍ ସୁଖରେ ରହିବ। ମଙ୍ଗଳ ଆପଣଙ୍କୁ ସୁଖ ଦେବ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣ ଏକ ଗାଡି, ଘର ଇତ୍ୟାଦି କିଣିପାରନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ କଷ୍ଟ ପାଇପାରନ୍ତି। ଅଫିସରେ ତୁମର ଜ୍ଞାନ ବଢ଼ିପାରେ। ଟଙ୍କା ରସିଦରେ ହ୍ରାସ ଘଟିବ। କନ୍ୟା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ମଙ୍ଗଳ ହେଉଛି କନ୍ୟା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଘର ଏବଂ ଅଷ୍ଟମ ଘରର ପ୍ରଭୁ। ବିଛାରେ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ପ୍ରବେଶ ପରେ ବ୍ୟକ୍ତିର ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ, ସେ ବହୁତ କ୍ରୋଧିତ ହେବେ। ଭାଗ୍ୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ। ଅଫିସ୍ କାମ କରିବାରେ ଅସୁବିଧା ହେବ। ଏହିପରି ବିଛାରେ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ପ୍ରବେଶ କନ୍ୟାଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ନୁହେଁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *