rasi

ଏହି ରାଶିମାନେ ସାବଧାନ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହଙ୍କ ଅବସ୍ଥିତି ଆଣିବ ସଙ୍କଟ – ଜାଣି ରଖନ୍ତୁ ।

RASIPHALA

ମଙ୍ଗଳବାର 10 ଅଗଷ୍ଟରୁ ସ୍ଥିର ହୋଇଥିଲା, ଯାହାକି 21 ନଭେମ୍ବରରେ ଉଠିଛି। ତେବେ, ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ସମୟ ବିଷୟରେ ଜ୍ୟୋତିଷଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମତଭେଦ ରହିଛି। କିଛି ଜ୍ୟୋତିଷ କହିଛନ୍ତି ଯେ ନଭେମ୍ବର 29ରେ ମଙ୍ଗଳ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ସେଟିଂ କରିବାବେଳେ, ଏହା ସିଂହରେ ଅଛି କନ୍ୟା ଦେଇ ଯାଉଛି। ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଜ୍ୟୋତିଷ ମଙ୍ଗଳ ମଙ୍ଗଲ ଗ୍ରହ ଉଦୟ ରାଶିଫଳ ଏହି ରାଶିର ଚିହ୍ନଗୁଡିକ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ,

ସେଟିଂ ହେତୁ ଏହାର ଶୁଭ ଏବଂ ଶୁଭ ପ୍ରଭାବ ହ୍ରାସ ପାଇଲା। ବର୍ତ୍ତମାନ ଉଠିବା ପରେ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ପ୍ରଭାବ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଏହି ଗ୍ରହର ପ୍ରଭାବ ସେନା, ପୋଲିସ, ସମ୍ପତ୍ତି କାର୍ଯ୍ୟ, ଅଗ୍ନି, ବୈଦ୍ୟୁତିକ ସାମଗ୍ରୀ ଉପରେ ରହିଥାଏ। ତେଣୁ, ପରିବର୍ତ୍ତନଗୁଡ଼ିକ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ଜଡିତ ଦେଖାଯାଏ। ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ଉତ୍ଥାନ ରିଅଲ୍ ଇଷ୍ଟେଟ୍ ଏବଂ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଏକ ଅଭିବୃଦ୍ଧିର ସୂଚାଉଛି। ଦେଶର ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ। ସମ୍ପତ୍ତି କ୍ରୟ ଏବଂ ବିକ୍ରୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଜମି ମୂଲ୍ୟରେ ହଠାତ୍ ପରିବର୍ତ୍ତନ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ। ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ସ୍ତରରେ ନୂତନ ଚୁକ୍ତିନାମା ହୋଇପାରେ।

rasi4

ଆମଦାନୀ ରପ୍ତାନି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଦୁର୍ଘଟଣା ବଢିପାରେ ଗୁରୁ, ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ନବମ ଏବଂ ପଞ୍ଚମ ଲୋକଙ୍କ ଖରାପ କାମ କରିବ। ଏହି ଶୁଭ ଯୋଗର ପ୍ରଭାବ ହେତୁ ଦେଶରେ ଉତ୍ତେଜନା ଏବଂ ଆନ୍ଦୋଳନ ଚାପି ହୋଇ ରହିବ। ରୋଗ ଏବଂ ବିଶୃଙ୍ଖଳା ହ୍ରାସ ପାଇବ। କିନ୍ତୁ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହରେ ଶନିଙ୍କ ବକ୍ର ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଭୂକମ୍ପ, ଭୂସ୍ଖଳନ ଏବଂ ଦୁର୍ଘଟଣା ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିବ। ସୁନା ଏବଂ ରୂପା ମୂଲ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ। ଅଗ୍ନି ଉପାଦାନ ଯଥା ପେଟ୍ରୋଲ,

sanii

ଡିଜେଲ ସହିତ ଜଡିତ ଜିନିଷର ମୂଲ୍ୟ ବିଷୟରେ ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଆଯାଇପାରେ। ବୃଷ ସିଂହ ଏବଂ ଧନୁ ରାଶି ପାଇଁ ଶୁଭ ସମୟ। ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ପରିବର୍ତ୍ତନର ଶୁଭ ପ୍ରଭାବ ବୃଷ ସିଂହ ଏବଂ ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ପଡ଼ିବ। ଏହି ଲୋକଙ୍କ ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ସମୟ ଆସିବ। ଏଥି ସହିତ, ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ମିଶ୍ରିତ ପ୍ରଭାବ ମେଷ ମିଥୁନ, ତୁଳା , ମକର ରାଶି ଏବଂ କୁମ୍ଭର ଲୋକମାନଙ୍କ ଉପରେ ଦେଖାଯିବ।

ତାହା ହେଉଛି, ସଫଳତା ମିଳିବ, କିନ୍ତୁ ଖର୍ଚ୍ଚ, କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଏବଂ ଚାଲିବା ମଧ୍ୟ ହେବ। କର୍କଟ, କନ୍ୟା ତୁଳା , ବିଛା ଏବଂ ମୀନ ଉପରେ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ଏକ ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ। ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ। ଖରାପ ପ୍ରଭାବକୁ ଏଡାଇବା ପାଇଁ ଏହି ଉପାୟଗୁଡିକ ଅନୁସରଣ କରନ୍ତୁ। ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ଖରାପ ପ୍ରଭାବକୁ ଏଡାଇବା ପାଇଁ ମହୁ ଖାଇବା ପରେ ଘରୁ ବାହାରକୁ ଯିବା ଉଚିତ୍। ନାଲି ଚନ୍ଦନ ତିଲକ ଲଗାନ୍ତୁ। ନାଲି ଫୁଲ ସହିତ ହନୁମାନଙ୍କୁ ପୂଜା କରନ୍ତୁ। ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ, ଏକ ତମ୍ବା ପାତ୍ରରେ ଶସ୍ୟ ଭରିବା ହନୁମାନ ମନ୍ଦିରକୁ ଦାନ କରାଯିବା ଉଚିତ। ଏକ ମାଟିପାତ୍ରରେ ଖାଦ୍ୟ ଖାଅ। ମସୁର ଡାଲି ଦାନ କରନ୍ତୁ।
ପାଣିରେ ଅଳ୍ପ ଲାଲ୍ ଚପଲ ମିଶାଇ ସ୍ନାନ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *