graha

ସାବଧାନ ଜାତକରେ ଶୁକ୍ର ଗ୍ରହ କମଜୋର ରହିଲେ ମିଳେ ଏମିତି ସଙ୍କେତ।

NEWS

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ଶୁକ୍ର ଗ୍ରହକୁ ସୋନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ, ଉପଭୋଗ, ସୁଖମୟ ଜୀବନ, ​​କଳା, ଖ୍ୟାତି, ସମୃଦ୍ଧତା ଇତ୍ୟାଦିର ଗ୍ରହ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ। ଯାହାର ଶୁକ୍ର ତାଙ୍କ କୁଣ୍ଡଳିରେ ଶକ୍ତିଶାଳୀ, ତାଙ୍କ ଜୀବନ ଖୁସି, ସେ ଖ୍ୟାତି ଅର୍ଜନ କରନ୍ତି। ଜୀବନରେ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାରର ଭୋଗ ଉପଭୋଗ କରନ୍ତି। ଯାହାର ଶୁକ୍ର ଦୁର୍ବଳ, ତାଙ୍କୁ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ, ​​କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏବଂ ଆର୍ଥିକ ସ୍ତରରେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ।

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ଶୁକ୍ର ଗ୍ରହକୁ ସୋନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ, ଉପଭୋଗ ସୁଖମୟ ଜୀବନ, ​​କଳା, ଖ୍ୟାତି, ସମୃଦ୍ଧତା ଇତ୍ୟାଦିର ଗ୍ରହ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ। ଯାହାର ଶୁକ୍ର ତାଙ୍କ କୁଣ୍ଡଳିରେ ଶକ୍ତିଶାଳୀ, ତାଙ୍କ ଜୀବନ ଖୁସି, ସେ ଖ୍ୟାତି ଅର୍ଜନ କରନ୍ତି। ଜୀବନରେ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାରର ଭୋଗ ଉପଭୋଗ କରନ୍ତି। ଯାହାର ଶୁକ୍ର ଦୁର୍ବଳ, ତାଙ୍କୁ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ, ​​କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏବଂ ଆର୍ଥିକ ସ୍ତରରେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ। ରାଶିଫଳର ସ୍ଥିତି ଅନୁଯାୟୀ ଶୁକ୍ର ଗ୍ରହ ଦୁର୍ବଳ

rasi4

ଏବଂ ଶକ୍ତିଶାଳୀ। ବେଳେବେଳେ ଖରାପ ଅଭ୍ୟାସ ହେତୁ ଶୁକ୍ର ମଧ୍ୟ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ। ଦୁର୍ବଳ ଶୁକ୍ର କାରଣରୁ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ଶାରୀରିକ ସମସ୍ୟା ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ। କେଉଁ ଅଭ୍ୟାସ ଶୁକ୍ରକୁ ଦୁର୍ବଳ କରିପାରେ ଏବଂ ଦୁର୍ବଳ ଶୁକ୍ର ଦ୍ୱରା କେଉଁ ଶାରୀରିକ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା। ଏହି ଅଭ୍ୟାସ ଯୋଗୁଁ ଶୁକ୍ର ଦୁର୍ବଳ। ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସର୍ବଦା ଝଗଡା ହୁଏ, ଘରେ ଅସନ୍ତୋଷର ପରିସ୍ଥିତି ଥାଏ,

ତେବେ ଏହା ଶୁକ୍ରକୁ ଦୁର୍ବଳ କରିପାରେ। ମଇଳା ଏବଂ ଛିଣ୍ଡାଯାଇଥିବା ପୋଷାକ ବ୍ୟବହାର କରିବା ଏବଂ ନିଜକୁ ସଫା ରଖିବା ମଧ୍ୟ ଶୁକ୍ରକୁ ଦୁର୍ବଳ କରିପାରେ।ଘର ଏବଂ ଏହାର ଆଖପାଖ ପରିବେଶକୁ ଅପରିଷ୍କାର ରଖିବା ମଧ୍ୟ ଶୁକ୍ରଙ୍କ ଦୁର୍ବଳ କାରଣ ହୋଇପାରେ। ତୁମର ବେଡରୁମ୍ ଏବଂ ରୋଷେଇ ଘର ମଧ୍ୟ ଦୁର୍ବଳ ଶୁକ୍ର ପାଇଁ ଦାୟୀ ହୋଇପାରେ। ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ପରସ୍ପର ପ୍ରତି ସଚ୍ଚୋଟ ନହେବା ଏବଂ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ଆଚରଣ ନକରିବା କାରଣରୁ ଶୁକ୍ର ମଧ୍ୟ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ। ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ପରସ୍ପର ପ୍ରତି ବିଶ୍ୱସ୍ତ ହେବା ଉଚିତ। ଦୁର୍ବଳ ଶୁକ୍ରର ଚିହ୍ନ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଚର୍ମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଅଛି, ତେବେ ବୁଝନ୍ତୁ ଯେ ଆପଣଙ୍କର ଶୁକ୍ର ଦୁର୍ବଳ ହେଉଛି। ଅନ୍ତନଳୀ, ପାଦ, କିଡନୀ ଏବଂ ବୁଢା ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ସମସ୍ୟା ମଧ୍ୟ ଦୁର୍ବଳ ଶୁକ୍ରର ସଙ୍କେତ ଅଟେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *