rasi

୧୦ ଡ଼ିସେମ୍ବର ଶୁକ୍ରବାର ୨୦୨୧ ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ : ମେଷ ରାଶିର ଭାଗ୍ୟର ତାରାମାନେ ଉଚ୍ଚରେ ରହିବେ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଏକ ବଡ଼ ସଫଳତା ଥିବା ପରି ମନେହୁଏ | ବ୍ୟବସାୟ ଅଗ୍ରଗତି କରିବ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯାଇପାରିବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଆପଣଙ୍କର କିଛି ପୂରଣ ହୋଇନଥିବା ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରେ | ଜମିରେ ବିନିଯୋଗ କରିପାରିବେ | ବିଦେଶୀ କମ୍ପାନୀରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଦେଶବାସୀ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ହେବ | ଲାଭ ପାଇଁ ଅନେକ ସୁଯୋଗ ହାତକୁ ଯାଇପାରେ |

ବୃଷ ରାଶି: ବୃଷ ଲୋକମାନେ ସକାଳେ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଦିନସାରା ବହୁତ ଖୁସି ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ପ୍ରଭାବ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ ଋଣ ଦେଇଛ ତେବେ ତୁମେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିପାରିବ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଥାଏ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ସମୟ ଶୁଭ ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କୁ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ କରିପାରିବ | ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ର ରାଶି ଚିହ୍ନ ଦୃଢ ରହିବ | ତୁମର ଯେକୌଣସି ଅସମାପ୍ତ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ | ଅଜ୍ଞାତ ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଅଧିକ ନିର୍ଭର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ନଚେତ୍ ଆପଣ ପ୍ରତାରିତ ହୋଇପାରିବେ | ଛାତ୍ରମାନେ ଶିକ୍ଷା ସହିତ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ମଧ୍ୟ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ହଠାତ୍ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ହ୍ରାସ ପାଇପାରେ, ଯାହା ପରୀକ୍ଷା ଫଳାଫଳକୁ ଖରାପ କରିପାରେ | ଉଚ୍ଚ ବେଗରେ ଗାଡି ଚଲାନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଅଭିଭାବକମାନେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ |

mithun

କର୍କଟ : କର୍କଟ ଚିହ୍ନ ଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଆଜି କୌଣସି ବଡ ବିନିଯୋଗ ନକରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି, ନଚେତ୍ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥାରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଏକ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ | ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ହଠାତ୍ ଯୋଗାଯୋଗ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଏକ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ସିଂହ ର ରାଶି ଚିହ୍ନ ଖୁସିରେ ହସିବାକୁ ଦିନ ବିତାଇବ | ପରିବାରରେ ସୁଖର ପରିବେଶ ରହିବ | ତୁମର ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଧୀରେ ଧୀରେ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ମଜବୁତ ରହିବ | ଅଧସ୍ତନ କର୍ମଚାରୀମାନେ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିପାରିବେ | ପ୍ରାଚୀନ ଅଧିକାରୀମାନେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତିନାମା ମିଳିପାରିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ହେଉଛି କନ୍ୟା ରାଶିର ଶୁଭ ଦିନ | ତୁମର ଭାଗ୍ୟ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତାର ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ଯାହା ଆପଣ ଆରମ୍ଭ କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ କ୍ରମାଗତ ଅଗ୍ରଗତି ହାସଲ ହେବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ, ସେମାନେ ଏକ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ତୁଳା ଲୋକଙ୍କୁ ମାନସିକ ଚାପର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ | ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଧିକ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ଅଦରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରୁ ଦୂରରେ ରୁହ | ତୁମର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ଛାତ୍ର ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ରମାନେ ଯେକୌଣସି ନୂତନ ପାଠ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦାନ କରିପାରିବେ | ତୁମର ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ହଠାତ୍ ଧନର ଶବ୍ଦ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହୁଏ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶିର ଲୋକମାନେ ପୂଜାପାଠରେ ଅଧିକ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ। ଅଭିଭାବକମାନଙ୍କ ସହିତ ଆପଣ ଏକ ମନ୍ଦିରକୁ ଯାଇ ଦର୍ଶନ ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ମାନସିକ ଶକ୍ତି ଦେବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ଅଧ୍ୟୟନ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ | ଟଙ୍କା କାରବାରରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି କାଗଜପତ୍ର କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ପରେ ସମସ୍ୟା ବଢିପାରେ | ସମ୍ପତ୍ତି ସାଧାରଣ ଫଳ ପାଇବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ରାଶି ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ବକ୍ତବ୍ୟ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି, ନଚେତ୍ କାହା ସହିତ ବିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ମନରେ କୌଣସି ଜିନିଷ ସହିତ ଅସୁବିଧା ହେବ | ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ତେଣୁ ଆପଣ ସତର୍କ ହେବା ଉଚିତ୍ | ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟରତ ଲୋକଙ୍କୁ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବା ସହିତ ଇଚ୍ଛାକୃତ ସ୍ଥାନକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପିଲାମାନଙ୍କ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଅସୁବିଧା କମ୍ ହେବ | ଶରୀରରେ କିଛି ଥକ୍କା ହୋଇପାରେ | କ୍ୟାଟରିଂରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି |

dhanu

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ଦିନ | ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ ଦାୟିତ୍କୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ଦେବେ | ଆପଣ ଏକ ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଲୋକମାନେ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ପାଇବେ | ଜଣେ ମହିଳା ବନ୍ଧୁଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଶାଶୁ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବହୁତ ଲାଭ ହେବ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଭଲ ହେବ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ, ତୁମେ ଫଳ ପାଇବ | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ସୁଖ ଏବଂ ଦୁଖ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିପାରିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଅଜ୍ଞାତ ଲୋକଙ୍କ ଜିନିଷରେ ପ୍ରବେଶ କର ନାହିଁ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କଠାରୁ ଆଶା କର ନାହିଁ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରର ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ | ସ୍ଥଗିତ ପଦୋନ୍ନତି ମିଳିପାରିବ | ତୁମେ ତୁମର ଯୋଜନାବଦ୍ଧ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ମୀନ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମ କାମ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ପରିବାର ଏବଂ ପରିବାରର ଚିନ୍ତା ହେବ | ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ଦୂରତା ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାଇବା ଉଚିତ୍, ନଚେତ୍ ଦୁର୍ଘଟଣାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ହଠାତ୍ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ପଡିପାରେ | କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପୂର୍ବରୁ ଦୟାକରି ଏକ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ତୁମକୁ ଶୀଘ୍ର ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡିବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ସମୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ ଯେକୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଆପଣ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *