pralay

ପ୍ରଳୟ ଆଣିବ ୨୦୨୨ ବିଧ୍ଵଂସ ଆଣିବ ଏହି ନୂଆ ବର୍ଷ – ଜାଣି ରଖନ୍ତୁ ପୁରା ଖବର |

NEWS

2021 ବର୍ଷ ବର୍ତ୍ତମାନ ଯିବାକୁ ଯାଉଛି ଏବଂ ନୂଆ ବର୍ଷ 2022 ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ନୂତନ ବର୍ଷ ଅର୍ଥାତ୍ 2022 ରୁ ଲୋକଙ୍କର ବହୁତ ଆଶା ଅଛି। ବର୍ଷ 2020 ଏବଂ ବର୍ଷ 2021 ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ବହୁତ ଖରାପ ସମୟ ଆଣିଥିଲା ​​କିନ୍ତୁ 2022 ବର୍ଷରୁ ଲୋକମାନଙ୍କର ବହୁତ ଆଶା ଅଛି। ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଫ୍ରେଞ୍ଚର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ,

ଯାହା ସେ 2022 ବର୍ଷ ପାଇଁ କରିଥିଲେ। ବାସ୍ତବରେ, ଶତାବ୍ଦୀ ପୂର୍ବରୁ, ସେ ‘ଲେସ୍ ପ୍ରଫିଟିସ୍’ ନାମକ ଏକ ପୁସ୍ତକରେ ବିଶ୍ୱ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କର ଭବିଷ୍ୟବାଣୀଗୁଡିକର 70 ପ୍ରତିଶତ ପ୍ରତିବର୍ଷ ପୂରଣ ହୁଏ। 2021 ବର୍ଷ ପାଇଁ, ସେ ମହାମାରୀ, ଦୁର୍ଭିକ୍ଷ ଏବଂ ବିନାଶ ଭଳି ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ କରିଥିଲେ ଯାହା କରୋନା ଜୀବାଣୁ ଏବଂ ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱରେ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିବା

ବିନାଶ ସହିତ ଜଡିତ ହୋଇପାରେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ 2022 ବର୍ଷ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରସ୍ତୁତ କିଛି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ମୁଦ୍ରାସ୍ଫୀତି ଅନିୟନ୍ତ୍ରିତ ହେବ ପୂର୍ବାନୁମାନ ଅନୁଯାୟୀ, 2022 ମସିହାରେ ମୁଦ୍ରାସ୍ଫୀତି ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ବାହାରେ ରହିବ ଏବଂ ଆମେରିକୀୟ ଡଲାର ତୀବ୍ର ହ୍ରାସ ପାଇବ। ଆଷ୍ଟ୍ରୋଏଡ ପୃଥିବୀକୁ ଧ୍ୱଂସ କରିବ – 2022 ବର୍ଷର ଭବିଷ୍ୟବାଣୀରେ,

world

ନୋଷ୍ଟ୍ରାଡାମସ୍ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଗ୍ରହ ଗ୍ରହ ଯୋଗୁଁ ପୃଥିବୀ ବହୁତ କଷ୍ଟ ପାଇବ। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏକ ବଡ଼ ପଥର ସମୁଦ୍ରରେ ପଡ଼ିବ ଏବଂ ଯେଉଁଥିରୁ ଭୟଙ୍କର ତରଙ୍ଗ ଆସିବ ଯାହା ପୃଥିବୀକୁ ଚାରିପଟେ ଘେରି ରହିବ। ବିନାଶକାରୀ ପରମାଣୁ ବୋମା ବିସ୍ଫୋରଣ ହେବ ତାଙ୍କ ପୂର୍ବାନୁମାନ ଅନୁଯାୟୀ ଆସନ୍ତା ବର୍ଷ ଏକ ବିନାଶକାରୀ ଆଣବିକ ବୋମା ବିସ୍ଫୋରଣ ହେବ ଏବଂ ଏହା ଜଳବାୟୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିବ।ତିନି ଦିନ ଧରି ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱରେ ଅନ୍ଧକାର ରହିବ।

ତାଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ ଅନୁଯାୟୀ, 2022 ବର୍ଷ ବିନାଶ ଏବଂ ପରେ ଶାନ୍ତି ଆଣିବ। ଏହି ଶାନ୍ତି ପୂର୍ବରୁ, ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱରେ 72 ଘଣ୍ଟା ଅନ୍ଧକାର ରହିବ। ପର୍ବତ ଉପରେ ତୁଷାରପାତ ହେବ ଏବଂ ଆରମ୍ଭ ହେବା ମାତ୍ରେ ଅନେକ ଦେଶର ଯୁଦ୍ଧ ସମାପ୍ତ ହେବ। ଫ୍ରାନ୍ସରେ ବଡ ଝଡ ଆସିବ। ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ ଅନୁଯାୟୀ 2022 ମସିହାରେ ଫ୍ରାନ୍ସରେ ଏକ ବଡ଼ ଝଡ ଆସିବ। ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଭୟଙ୍କର ଅଗ୍ନି, ମରୁଡ଼ି ଏବଂ ବନ୍ୟା ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହେବ। ଠିକ ଅଛି, ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ କହିବା ଯେ ଏପରି ଅନେକ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ ଅଛି ଯାହା ଭୁଲ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇଛି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *