japa

ବିବାହରେ ଆସୁଥିବା ପ୍ରତିବନ୍ଧକକୁ ହଟାଇବା ପାଇଁ, ଏହି ମନ୍ତ୍ର ଜପ କରନ୍ତୁ, କିପରି ଗ୍ରହଣ କରିବେ ଜାଣନ୍ତୁ ।

NEWS

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ଏହିପରି ଅନେକ ପ୍ରତିକାର ଦିଆଯାଇଛି, ଯାହା ମାଧ୍ୟମରେ ବିବାହରେ ଥିବା ପ୍ରତିବନ୍ଧକକୁ ଏଡାଯାଇ ପାରିବ। ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି କିଛି ପ୍ରତିକାର କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯାହାକୁ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଶୀଘ୍ର ବିବାହ କରିପାରିବେ ମୋତେ କହିବାକୁ ଦିଅ। ଆପଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ବିବାହରୁ ଲଡୁ ଖାଇବାରେ କ୍ଳାନ୍ତ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି କି। ବର୍ତ୍ତମାନ ତୁମେ ତୁମର ବିବାହ ପାଇଁ ଲଡୁ ଖାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛ କି କିମ୍ବା ଯଦି ତୁମେ ତୁମ ଘରେ ଏକ କୁମାରି ଝିଅ କିମ୍ବା ପୁଅକୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛ, କିନ୍ତୁ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଉଦ୍ୟମ ପରେ ମଧ୍ୟ ବିବାହ ସମ୍ଭବ ନୁହେଁ,

ତେବେ ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ତୁମେ କିଛି ପଦକ୍ଷେପ ଗ୍ରହଣ କରିବା ଉଚିତ୍। ବାସ୍ତବରେ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ, ଏପରି ଅନେକ ପଦକ୍ଷେପ ଦିଆଯାଇଛି ଯାହା ଦ୍ୱାରା ବିବାହ ସହ ଜଡିତ ପ୍ରତିବନ୍ଧକକୁ ଏଡାଯାଇପାରିବ। ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି କିଛି ପ୍ରତିକାର କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯାହାକୁ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଶୀଘ୍ର ବିବାହ କରିପାରିବେ। ରବିବାର ଦିନ ଏହି ପ୍ରତିକାର କରନ୍ତୁ। ବିବାହ ପାଇଁ, ହଳଦିଆ ରଙ୍ଗର କପଡ଼ାରେ 7-7 ବିଟ୍ ବାଦାମ, ହଳଦିଆ ଗଣ୍ଠି, ହଳଦିଆ ଫୁଲ, ଖଣ୍ଡ ଖଣ୍ଡ ଏବଂ 70 ଗ୍ରାମ ଡାଲି ନେଇ ଏକ ବଣ୍ଡଲ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରନ୍ତୁ।

haladiii

ଏବେ ଏହାକୁ ତୁମ ଘରର ମନ୍ଦିରରେ ମା ପାର୍ବତୀ ସମ୍ମୁଖରେ ରଖି ପ୍ରାର୍ଥନା କର। ଏହି ହଳଦିଆ ରଙ୍ଗର କପଡା ବ୍ୟାଗକୁ ସେଠାରେ 40 ଦିନ ରଖନ୍ତୁ। ଏହା ସହିତ ବିବାହ ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ବାଧା ଦୂର ହୋଇପାରିବ। ଅବିବାହିତ ପୁଅ ପାଇଁ ଔଷଧ। ନିଜ ହାତର ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ହୀରା ପିନ୍ଧନ୍ତୁ। ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଝିଅମାନଙ୍କୁ ପୋଷାକ ଦାନ କରନ୍ତୁ। ଗୁରୁବାର ଦିନ ହଳଦିଆ ରଙ୍ଗର ପୋଷାକ ପିନ୍ଧନ୍ତୁ।

“ଓମ୍ କାଲିମ୍ କୃଷ୍ଣ ଗୋପୀଜାନ୍ ଭାଲାଭାୟା ସ୍ୱହା କେଶବୀ କେଶବାରାଧ୍ୟାୟ କିଶୋରାଇକେଭାଷ୍ଟୁଆ, ରୁଦ୍ର ରୂପ ରୁଦ୍ର ମୁର୍ତ୍ତୀ ରୁଦ୍ରାନୀ ରୁଦ୍ର ଦେବତା” ମନ୍ତ୍ର ଜପ କରନ୍ତୁ। ଅବିବାହିତ ଝିଅ ପାଇଁ ଉପଚାର। ଭଗବାନ ବିଷ୍ଣୁଙ୍କୁ ପୂଜା କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଗୁରୁବାର ଉପବାସ କରନ୍ତୁ। ଗୁରୁବାର ଦିନ ହଳଦିଆ ରଙ୍ଗର ପୋଷାକ ପିନ୍ଧନ୍ତୁ। ରାଧା କୃଷ୍ଣଙ୍କୁ ପୂଜା କର। ସ୍ନାନ ପାଣିରେ କଦଳୀ ମିଶାଇ ଗାଧୋଇବା ଶୁଭ ଅଟେ।

ଏହି ପ୍ରତିକାରଗୁଡ଼ିକ ବିବାହ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର। ଯେଉଁମାନେ ବିବାହ କରୁନାହାଁନ୍ତି ସେମାନେ ପ୍ରତିଦିନ କଦଳୀ ଗଛକୁ ପୂଜା କରିବା ଉଚିତ୍। ଯଦି ଆପଣ ଏହାକୁ ପ୍ରତିଦିନ କରିପାରିବେ ନାହିଁ, ତେବେ ଗୁରୁବାର ଦିନ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ କଦଳୀ ଉପାସନା କରନ୍ତୁ। ଏହି ସମୟରେ କ୍ଷୀର କିମ୍ବା ପାଣି ଦିଅନ୍ତୁ ଏବଂ ଏକ ଘି ଦୀପ ଜାଳନ୍ତୁ। ଯଦି ଆପଣ ଗୁରୁବାର ଦିନ ଉପବାସ ରଖନ୍ତି, ତେବେ ଏହା ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ତୁମର ଗୁରୁ ଠିକ୍ ହେବ, ତୁମେ ଜୀବନରେ ମଧ୍ୟ ଅଗ୍ରଗତି କରିବ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଶୁଖିଲା ନଡ଼ିଆ, ପାଉଡର ଚିନି ତୁଳସୀ ଗଛ ତଳେ 7 ମଙ୍ଗଳବାର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରଖନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *