jio

ଜିଓ ପୁନର୍ବାର 5 ଟି ନୂତନ ଯୋଜନା ଆରମ୍ଭ କଲା, କେବଳ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭ ହିଁ ଲାଭ ଆଜି ହିଁ ଜାଣନ୍ତୁ ।

NEWS

ଏୟାରଟେଲ, ଭୋଡାଫୋନ୍, ଆଇଡିଆ ପରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ ଏହାର ପ୍ରିପେଡ୍ ଯୋଜନାକୁ 20 ପ୍ରତିଶତକୁ ବୃଦ୍ଧି କରିଛି, ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ ଫୋନ୍ ପାଇଁ 75 ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟର ମୂଲ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି କରିନାହିଁ, ବରଂ ଏହାର ବୈଧତା ହ୍ରାସ କରିଛି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ପ୍ରିପେଡ୍ ଯୋଜନା ମଧ୍ୟ ରହିଛି। 400 ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବୃଦ୍ଧି କରାଯାଇଛି, ଜିଓର ନୂତନ ଯୋଜନା ଡିସେମ୍ବର 1 ରୁ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ହୋଇଛି, ନୂତନ ଅଦ୍ୟତନ ପରେ ଜିଓ OTT କୁ ନିଜ ଯୋଜନାରୁ ହଟାଇ ଦେଇଛି,

ବର୍ତ୍ତମାନ କମ୍ପାନୀ 5 ଟି ନୂଆ ପ୍ରିପେଡ୍ ଯୋଜନା ପ୍ରଣୟନ କରିଛି। ଯୋଜନା ପ୍ରଣୟନ କରାଯାଇଛି, ଜିଓର ଯୋଜନା ଆସିଛି। ଡିଜନି ପ୍ଲସ୍ ହଟଷ୍ଟର୍ ସହିତ ଫେରନ୍ତୁ, କିନ୍ତୁ ମୂଲ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି କରାଯାଇଛି, ଆସନ୍ତୁ ଏହି ବିଷୟରେ ବିସ୍ତୃତ ଭାବରେ ଜାଣନ୍ତୁ। ଜିଓ 601 ପ୍ଲାନ ଜିଓ ଡିଜନୀ ପ୍ଲସ୍ ହଟଷ୍ଟାର୍ ସବସ୍କ୍ରିପସନ୍ ସହିତ ଏହି ଯୋଜନାକୁ ପୁନ ପ୍ରବର୍ତ୍ତନ କରିଛି, କିନ୍ତୁ ଏହାର ମୂଲ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି କରିଛି, ବର୍ତ୍ତମାନ ଡିଜନି ପ୍ଲସ୍ ହଟଷ୍ଟାର୍ ସବସ୍କ୍ରିପସନ୍ 601 ଟଙ୍କା ସହିତ ଉପଲବ୍ଧ,

jioo

ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଏହି ଯୋଜନା 499 ଟଙ୍କା ଥିଲା। ଏହି ଯୋଜନାରେ ଗ୍ରାହକମାନେ 28 ଦିନର ବୈଧତା ସହିତ ଦୈନିକ 3 ଜିବି, ଅସୀମିତ କଲିଂ ଏବଂ 100 ଟି SMS ପାଇବେ, ଡିଜନି ପ୍ଲସ୍ ହଟଷ୍ଟାର ଏହି ଯୋଜନା ସହିତ 1 ବର୍ଷ ପାଇଁ ଗ୍ରହୀତା ହେବ, ଗ୍ରାହକମାନେ ପାଇବେ। ଏହି ଯୋଜନାରେ ଏହି ଯୋଜନା ପ୍ରାପ୍ତ କରନ୍ତୁ 6 GB ଅତିରିକ୍ତ ତଥ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ। ଜିଓ 799 ଡିଜନି ପ୍ଲସ୍ ହଟଷ୍ଟାର୍ 799 ସହିତ ଜିଓର ଆଉ ଏକ ଯୋଜନା ଅଛି, ଏହି ଯୋଜନାର ମୂଲ୍ୟ ପୂର୍ବରୁ 666 ଟଙ୍କା ଥିଲା, ଏହି ଯୋଜନାରେ 2 GB ଡାଟା ପ୍ରତିଦିନ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ। ଅସୀମିତ କଲିଂ,

sim 1

ଜିଓ ଆପ୍ସକୁ ସବସ୍କ୍ରିପସନ୍ ଏବଂ ପ୍ରତିଦିନ 100 SMS ସହିତ ଏହି ଯୋଜନାର ବୈଧତା 56 ଦିନ ଅଟେ। ଡିଜନି ପ୍ଲସ୍ ହଟଷ୍ଟାର୍ ତୃତୀୟ ଯୋଜନା। ଡିଜନି ପ୍ଲସ୍ ହଟଷ୍ଟାରର ଏକ ବର୍ଷର ସବସ୍କ୍ରିପସନ୍ ସହିତ ଆସୁଥିବା ତୃତୀୟ ଯୋଜନାର ମୂଲ୍ୟ 1066 ଟଙ୍କା, ଯେଉଁଥିରେ ଗ୍ରାହକମାନେ ପ୍ରତିଦିନ 2 ଜିବି ଡାଟା ପାଇବେ। ଏହି ଯୋଜନାର ବୈଧତା 84 ଦିନ, ଏହି ଯୋଜନାର ମୂଲ୍ୟ ପୂର୍ବରୁ 888 ଟଙ୍କା ଥିଲା,

ଏହି ଯୋଜନା ସହିତ ଗ୍ରାହକମାନେ ଅତିରିକ୍ତ 5 GB ଡାଟା ପାଇବେ। 3199 ଟଙ୍କା ଯୋଜନା। ଜିଓର ଏହି ଯୋଜନାର ମୂଲ୍ୟ ପୂର୍ବରୁ 2599 ଟଙ୍କା ଥିଲା, ଏହି ଯୋଜନାରେ ଆପଣ ଡିଜନି ପ୍ଲସ୍ ହଟଷ୍ଟାରର ଏକ ସଦସ୍ୟତା ପାଇବେ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଏହି ଯୋଜନାରେ ଅସୀମିତ କଲିଂ ଏବଂ 100 SMS ଉପଲବ୍ଧ ଅଛି, ଏହି ଯୋଜନାରେ ସମୁଦାୟ 730 GB ଡାଟା ଏବଂ 10 GB ଅତିରିକ୍ତ ଡାଟା ଉପଲବ୍ଧ। 659 ଟଙ୍କା ଯୋଜନା ଏହି ଶେଷ ଯୋଜନା ଅସୀମିତ କଲିଂ ସହିତ ନୁହେଁ, କିନ୍ତୁ ଏହା ଏକ କ୍ରିକେଟ୍ ପ୍ୟାକ୍, ଯେଉଁଥିରେ ପ୍ରତିଦିନ 1.5 ଜିବି ଡାଟା ଉପଲବ୍ଧ ହେବ। ଡିଜନି ପ୍ଲସ୍ ହଟଷ୍ଟାରର ଏକ ବର୍ଷର ସଦସ୍ୟତା ଯାହାର ମୂଲ୍ୟ 549 ଟଙ୍କା ଥିଲା।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *