rasi

୧୧ ଡ଼ିସେମ୍ବର ୨୦୨୧ ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ : ମେଷ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ | ସହଭାଗୀତାରେ ଆପଣ ଯେକୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ | ଜଣେ ଅଜ୍ଞାତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ଅତ୍ୟଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ | ଜଣେ ଅଭାବୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ ପାଇଁ ଯୋଜନା କରନ୍ତୁ | ଈଶ୍ୱରଙ୍କ ପ୍ରତି ତୁମର ଭକ୍ତି ତୁମର ମନକୁ ଅଧିକ ରଖିବ |

ବୃଷ ରାଶି:ଆଜି ବୃଷ ରାଶିର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ | ଆର୍ଥିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ତୁମେ ଲାଭ ପାଇବ | ତୁମେ ତୁମର ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିପାରିବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ନୂତନ ଅଧିକାର ପାଇବେ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନେ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ପଦୋନ୍ନତି ଦେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ଦିନ ହେବ | କାହାକୁ ଅନ୍ଧ ଭାବରେ ବିଶ୍ୱାସ କର ନାହିଁ | କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ତୁମେ ବହୁତ ସଚେତନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ନଷ୍ଟ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି | ହଠାତ୍ ଟେଲି-ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ କିଛି ଶୁଭ ସୂଚନା ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ପିତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ପରେ କିଛି ଲାଭ ଆଶା କରାଯାଏ |

mithun

କର୍କଟ : ଆଜି କର୍କଟ ରାଶି ପାଇଁ ଟିକେ କଷ୍ଟକର | ମନରେ କୌଣସି ଣସି ଜିନିଷ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ହେବ | ଅର୍ଥନୈତିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଯଥେଷ୍ଟ ସଫଳତାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ଟିକିଏ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ | ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଅର୍ଥ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କଲେ ଲାଭ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଦରକାରୀ ଜିନିଷକୁ ଅଣଦେଖା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ତୁମର ଜରୁରୀ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଶୁଭ ଅଟେ | ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହେବ | କ୍ୟାରିଅରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାକୁ ଲାଭଦାୟକ ସୁଯୋଗ ହୋଇପାରେ | ଆର୍ଥିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭାଗ୍ୟ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ସମର୍ଥିତ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଯଥାସମ୍ଭବ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ |

କନ୍ୟା : କନ୍ୟା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ | ସହଭାଗୀତାରେ ଆପଣ କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ତୁମର ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ଯୋଗୁଁ ଆପଣ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ବାହାରେ କ୍ୟାଟରିଂରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ପେଟରେ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିବାର ସମ୍ଭାବନା ଥାଏ | କୌଣସି ବିଷୟରେ ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ବାସ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ଭଳି ମନେହୁଏ, କିନ୍ତୁ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ଭାବନାକୁ ବୁଝିବା ଆବଶ୍ୟକ |

kanya

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶି ଚିହ୍ନ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକୁ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଜଣେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରିବେ | ପିଲାମାନଙ୍କର ପ୍ରଗତିର ଖୁସି ଖବର ପାଇବାର ଏକ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ଯେଉଁମାନେ ନୂତନ ଚାକିରି ଖୋଜନ୍ତି ସେମାନେ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ନିବେଶ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆଜି ଶୁଭ ହେବ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଉତ୍ଥାନରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ଆପଣ ସତର୍କ ହେବା ଜରୁରୀ | ସମ୍ପତ୍ତି କ୍ରୟ ଏବଂ ବିକ୍ରୟ ପାଇଁ ଯୋଜନା କରିପାରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯିବେ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଆପଣ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ |

ଧନୁ : ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ପୂର୍ବ ତୁଳନାରେ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ହୋଇପାରେ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଖୁସି ହେବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ, ନୂତନ ବନ୍ଧୁ ଗଠନ ହୋଇପାରିବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ସହାୟକ ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ଝଗଡା ଶେଷ ହେବ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରାଯିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ତୁମେ ସୁଖଦ ଫଳାଫଳ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ହେବ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ଆଜି, ମକର ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାମର୍ଥ୍ୟ ସହିତ ସେମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ଲାଭ ଦେବ | ସ୍ଥଗିତ ଯୋଜନା ଚାଲିଛି | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ ଋଣ ଦେଇଛ, ତୁମେ ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିପାରିବ | ଧର୍ମ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଏକ ନୂତନ ଚାକିରି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଥିବା ଜଣାପଡିଛି | ଯଦି ଧନ ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ବିବାଦ ଅଛି, ତେବେ ଆପଣ ଏଥିରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବେ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭର ଲୋକମାନେ ଆଜି ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଉପକୃତ ହୋଇପାରିବେ | କୋର୍ଟ ଅଦାଲତରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରାଯିବ | ତୁମେ ତୁମର ମଧୁର ସ୍ୱର ସହିତ ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିପାରିବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରର ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ | ଅର୍ଥ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଯୋଜନାରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ଗ୍ରହଣ କରିବେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ମୀନ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ନିରାଶାଜନକ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ସକାଳରୁ ନିଜ ମନ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ଘରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ କୁହାଯାଇପାରେ | ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ କଥାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍ | କୌଣସି କାମ କରିବା ସମୟରେ ଶୀଘ୍ର ଦେଖାନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କାମଟି ଘାସ ହୋଇପାରେ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କତା ଆବଶ୍ୟକ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *