death

ମୃ-ତ୍ୟୁର ଲକ୍ଷଣ ବିଷୟରେ ଏପରି ଘଟଣା ଜାଣିଲେ ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଇଯିବେ।

NEWS

ଦୁନିଆରେ କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ଅଛନ୍ତି ଯିଏ କି ଏବଂ ଖରାପ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି ନାହିଁ। ଏହି ଉପାୟରେ, ଯେଉଁମାନେ ଖରାପ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି, ସେମାନଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ଅଧିକ। କାରଣ ଏଥିରେ ଅନେକ ଥର କୁହାଯାଇଛି, ଯଦି ଏହା ଆମ ସହିତ ଘଟେ, ତା’ହେଲେ ଏଥିରେ ଆମର ବିଶ୍ୱାସ ଦୃଢ଼ ହୁଏ। ବାସ୍ତବରେ, ଇଭେଣ୍ଟଗୁଡିକ ଯାହା ଆମକୁ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଘଟିବାକୁ ଭଲ ଜିନିଷଗୁଡିକ ସୂଚାଇଥାଏ,

ସେମାନଙ୍କୁ ଓମେନ୍ସ କୁହାଯାଏ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଇଭେଣ୍ଟଗୁଡିକ ଯାହା ସୂଚାଇଥାଏ ଯେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ କ’ଣ ହୋଇପାରେ ତାହା ଖରାପ ଓମେନ୍ସ କୁହାଯାଏ। ତଥାପି, ଏହି ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ କୌଣସି ବୈଜ୍ଞାନିକ ଆଧାର ନାହିଁ। ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଖରାପ ଘଟଣାର ଘଟଣା ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ, ଯାହା ମୃତ୍ୟୁର ସଙ୍କେତ ଭାବରେ ଦେଖାଯାଏ।

deathhh

ଯଦି ଛୁଆ ଛାତ ଉପରେ ବସିଥାଏ। ଯଦି ଗୋଟିଏ ପେଚା କାହାର ଘରର ଛାତ ଉପରେ ବସି ଚିତ୍କାର କରେ, ତେବେ ବୁଝନ୍ତୁ ଯେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ସେହି ଘରେ ମରିପାରେ। ଯଦି କେହି ଆସି ତିନିଥର କବାଟ ବାଡେଇଲେ, ଏହା ମୃତ୍ୟୁର ସଙ୍କେତ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ। ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ଯେ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତି ଶୀଘ୍ର ଇହ୍ଲୋକା ଛାଡିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଯଦି କାଉ ତାର ଡେଣାକୁ ଆଘାତ କରେ।

death12

ଆକାଶ ଆଡକୁ ମୁହାଁଇଲେ, ଯଦି କାଉ ତାର ଡେଣାକୁ ଆଘାତ କରେ ଏବଂ ଏକ ଉଚ୍ଚ ସ୍ୱର କରେ, ତେବେ ଏହା ମୃତ୍ୟୁକୁ ସୂଚିତ କରେ। ଘରେ ଏକ ଘଣ୍ଟା ସହିତ ଏହିପରି ହୁଅ। ଯଦି ହଠାତ୍ କାହାର ଘରେ ଘଣ୍ଟାର ହାତ ଭାଙ୍ଗିଯାଏ, ତେବେ ଏହା ଏକ ସଙ୍କେତ ଅଟେ ଯେ ସେହି ଘରେ ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସମୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇଛି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଯଦି ଏକ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଘଣ୍ଟା 12 ପରିବର୍ତ୍ତେ 13 ଘଣ୍ଟା ବଜାଏ,

ତେବେ ଏହା ମଧ୍ୟ ଏକ ଉଦ୍ଦିଷ୍ଟ ସଙ୍କେତ ଅଟେ। ଯଦି ଏକ ଉଡ଼ନ୍ତା କାଉ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିର ମୁଣ୍ଡକୁ ଆଘାତ କରେ, ତେବେ ଏହା ଅପ୍ରାକୃତିକ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଯଦି କାଉ କାହାର ମୁଣ୍ଡରେ ହାଡ ପକାଇଥାଏ, ତେବେ ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ଯେ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସମୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇଛି ଏବଂ ସେ ଶୀଘ୍ର ଭଗବାନଙ୍କ ନିକଟକୁ ଯିବେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *