fala

ଆସନ୍ତା ବର୍ଷ, ତୁମର ରାଶିଫଳର କେଉଁ ଘରେ ଗୁରୁ ରହିବେ ସେଠାରେ ଲାଭ ହେବ କି ନାହିଁ ଜାଣନ୍ତୁ ସଂଫୁର୍ଣ ରହସ୍ୟ।

RASIPHALA

ସମସ୍ତ ନଅଟି ଗ୍ରହ ମଧ୍ୟରୁ ଗୁରୁ 2022 ମସିହାରେ ଶୁଭ ପ୍ରଭାବ ଦେବା ପାଇଁ ସବୁଠାରୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଗ୍ରହ ଅଟେ। ବିଭିନ୍ନ ରାଶିର ଚିହ୍ନରେ ଏହାର ଗମନାଗମନ କିଛି ରାଶି ଚିହ୍ନକୁ ଆକାଶକୁ ଆଣିଥାଏ, ଯେତେବେଳେ କିଛି ଭୂମିରେ ଆଣିବା ସେମାନଙ୍କୁ ଠିଆ କରିଥାଏ। ଯଦି ବୃହସ୍ପତି ଗମନାଗମନରେ ଭଲ ସ୍ଥିତିରେ ଅଛି। ଗୁରୁଙ୍କ ଭଲ ସ୍ଥିତି ହେତୁ ବ୍ୟକ୍ତି ଅନେକ ମନ୍ଦତା ଏବଂ ବିପଦରୁ ରକ୍ଷା ପାଇଥାଏ। ତେଣୁ ବୃହସ୍ପତିଙ୍କ ଗମନାଗମନ ଆମ ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ। ବୃହସ୍ପତିଙ୍କ ଗମନାଗମନ ମୀନ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଅଧିକ ଶୁଭ ହେବ। ଆସନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ବିଭିନ୍ନ ରାଶିର ବୃହସ୍ପତିଙ୍କ ଗମନାଗମନର ପ୍ରଭାବ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିବା। ବୃହସ୍ପତିଙ୍କ ବିଚ୍ୟୁତ ପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ସମୟ ଦିଆଯାଇଛି କିନ୍ତୁ ସବୁ ସମୟ ସମାନ ଜ୍ୟୋତିଷ ପଣ୍ଡିତ ଅନିଲ କୁମାର ପାଣ୍ଡେ କିଛି ସମୟ ନେଇ ଏହାର ପ୍ରଭାବ ଗଣନା କରୁଛନ୍ତି।

ଆସନ୍ତା ବର୍ଷ ଗୁରୁଙ୍କ ଗମନାଗମନ ଏହିପରି ହେବ। 2022 ର ଆରମ୍ଭରେ ବୃହସ୍ପତି ଗ୍ରହ କୁମ୍ଭରେ ରହିବ। ଏହା ପରେ, ସେମାନଙ୍କର ଯାତ୍ରା ଯଥାକ୍ରମେ 13 ଏପ୍ରିଲ, 29 ଜୁଲାଇ, 24 ନଭେମ୍ବର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିବ। ମେଷ ରାଶିରେ ବୃହସ୍ପତିଙ୍କ ଗମନାଗମନର ପ୍ରଭାବ। ବୃହସ୍ପତି ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆରିସରେ ଦ୍ୱାଦଶ ଘରେ ରହିବେ। ଭାଗ୍ୟ ଏବଂ ଦ୍ୱାଦଶ ଘରର ପ୍ରଭୁ ହେବେ। ତାଙ୍କର ଦର୍ଶନ ଚର୍ତୁଥ ଘର, ଷଷ୍ଠ ଘର ଏବଂ ଅଷ୍ଟମ ଘରେ ହେବ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ମେଷ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ। ପେଟରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ହୋଇପାରେ। ପେଟ ଏବଂ ଏହାର ଆଖପାଖ ଅଙ୍ଗରେ ଆଘାତ ଲାଗିପାରେ। ମେଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଗୁରୁଙ୍କୁ ଜପ କରିବା ଉଚିତ୍। ବୃଷ ରାଶିରେ ବୃହସ୍ପତିଙ୍କ ଗମନାଗମନର ପ୍ରଭାବ ଏହି ସମୟରେ ବୃହସ୍ପତି ବୃଷ ରାଶିର ଏକାଦଶ ଘରେ ରହିବେ।

ତାଙ୍କର ଦର୍ଶନ ତୃତୀୟ ଘର, ପଞ୍ଚମ ଘର ଏବଂ ସପ୍ତମ ଘରେ ହେବ। ମିଥୁନ ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ବୃହସ୍ପତିଙ୍କ ଗମନାଗମନର ପ୍ରଭାବ। ମିଥୁନ ରାଶିରେ ଏପ୍ରିଲ 13 ରୁ ଜୁଲାଇ 29 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବୃହସ୍ପତି ଏକାଦଶ ଘରେ ରହିବେ। ତାଙ୍କର ଦର୍ଶନ ଦ୍ୱିତୀୟ ଘର, ଚତୁର୍ଥ ଘର ଏବଂ ଷଷ୍ଠ ଘରେ ହେବ। ମିଥୁନ ପାଇଁ ବୃହସ୍ପତିଙ୍କ ଗମନାଗମନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ହେବ। କର୍କଟ ରୋଗିଙ୍କ ଉପରେ ବୃହସ୍ପତିଙ୍କ ଗମନାଗମନର ପ୍ରଭାବ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଗୁରୁ ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟର ଘରେ ରହିବେ ଏବଂ ତାଙ୍କର ଦର୍ଶନ ଆରୋହଣ ଘର, ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଘର ଏବଂ ପଞ୍ଚମ ଘରେ ରହିବ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ତୁମର ଭାଗ୍ୟ ଶୀଘ୍ର କାମ କରିବ। ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ତୁମେ ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀମାନଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବ। ତୁମର ପିଲାମାନେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବେ। ଯଦି ତୁମେ ଜଣେ ଛାତ୍ର ତେବେ ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇବ।ସିଂହ ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ବୃହସ୍ପତିଙ୍କ ଗମନାଗମନର ପ୍ରଭାବ।

rasi4

ସିଂହ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ସମୟରେ ବୃହସ୍ପତି ସେମାନଙ୍କର ଅଷ୍ଟମ ଘରେ ରହିବେ। ତାଙ୍କର ଦର୍ଶନ ଦ୍ୱିତୀୟ ଘରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ଘର ଏବଂ ଚତୁର୍ଥ ଘରେ ହେବ। କନ୍ୟା ଉପରେ ବୃହସ୍ପତିଙ୍କ ଗମନାଗମନର ପ୍ରଭାବ ଏହି ଅବଧିରେ ବୃହସ୍ପତି ତୁମର ସପ୍ତମ ଘରେ ରହିବ। ତାଙ୍କର ଦର୍ଶନ ଏକାଦଶ ଘର ଆରୋହଣ ଏବଂ ତୃତୀୟ ଘରେ ରହିବ। ଅବିବାହିତ ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ, ବହୁତ ଭଲ ବିବାହ ଇଭେଣ୍ଟ ହେବ। ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ବିବାହ କରୁନାହାଁନ୍ତି। ତୁଳା ଦେଶବାସୀଙ୍କ ଉପରେ ପିସରେ ବୃହସ୍ପତିଙ୍କ ଗମନାଗମନର ପ୍ରଭାବ। ସମୟ ଗୁରୁ ତୁମର ଷଷ୍ଠ ସ୍ଥାନରେ ରହିବେ। ରାଜ୍ୟ ମୂଲ୍ୟ ଖର୍ଚ୍ଚ ହାର ଏବଂ ଆୟ ହାର ହେବ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ତୁମେ ତୁମର ପୁରୁଣା ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବ। ବିଛା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ବୃହସ୍ପତିଙ୍କ ଗମନାଗମନର ପ୍ରଭାବ।

rasi1

ବୃହସ୍ପତି ବିଛା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପଞ୍ଚମ ଘରେ ରହିବେ। ଏଠାରୁ ସେମାନଙ୍କର ଦର୍ଶନ ଭାଗ୍ୟର ଘର, ଏକାଦଶ ଘରେ ଏବଂ ଆରୋହଣରେ ରହିବ। ତୁମେ ତୁମର ପୁଅ ଏବଂ ଝିଅମାନଙ୍କର ସମର୍ଥନ ପାଇବ। ଧନୁ ରାଶିରେ ବୃହସ୍ପତିଙ୍କ ଗମନାଗମନର ପ୍ରଭାବ। ଏହି ଅବଧି ମଧ୍ୟରେ ଗୁରୁ ଆପଣଙ୍କ ଖୁସିରେ ରହିବେ। ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଖୁସିକୁ ବହୁଗୁଣିତ କରିବ। ଆପଣ ଖୁସି ଜିନିଷ କିଣି ପାରିବେ। ଘର କିଣି ପାରିବେ। ମକର ରାଶିର ବୃହସ୍ପତିଙ୍କ ଗମନାଗମନର ପ୍ରଭାବ। ବୃହସ୍ପତିର ଗମନାଗମନ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ତୃତୀୟ ଘରେ ରହିବ,

ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତୁମେ ତୁମର ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କଠାରୁ ବହୁତ ଭଲ ସମର୍ଥନ ପାଇବ। ସପ୍ତମ ଘରର ଦିଗ ହେତୁ ଅବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏଥର ବହୁତ ଭଲ। କୁମ୍ଭର ଲୋକମାନଙ୍କ ଉପରେ ବୃହସ୍ପତିଙ୍କ ଗମନାଗମନର ପ୍ରଭାବ। କୁମ୍ଭ ରାଶିରେ, ସେହି ଦିନ ବୃହସ୍ପତି ଦ୍ୱିତୀୟ ଘରେ ରହିବେ। ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଧନ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଆଶା ଅଛି। ଗୁରୁଙ୍କ ଦର୍ଶନ ଯୋଗୁଁ ରୋଗ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।ମୀନ ଉପରେ ବୃହସ୍ପତିଙ୍କ ଗମନାଗମନର ପ୍ରଭାବ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଚିହ୍ନିତ କରେ। ବୃହସ୍ପତି ହେଉଛି ମିନ ଲୋକଙ୍କ ଆରୋହଣ। ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ଏକ ବହୁତ ଭଲ ସମୟ ହେବ। ତୁମର ପୁଅ ଓ ଝିଅମାନେ ବହୁତ ଉପକୃତ ହେବେ। ଆପଣ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଅବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବିବାହର ଭଲ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଭାଗ୍ୟ ତୁମ ପାଇଁ ବହୁତ ଶୀଘ୍ର କାମ କରିବ। ବୃହସ୍ପତିର ଏହି ଗମନାଗମନ ଦ୍ୱାରା ମୀନ ଲୋକମାନେ ବହୁତ ଉପକୃତ ହେବେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *