rasi

10 ଦିନ ପାଇଁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ ଗ୍ରହ ଯୋଗ ତୀବ୍ରତା ବଢ଼ିପାରେ।

RASIPHALA

ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ସେନାପତି ଗ୍ରହଯୋଗ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଗୋଚର 16 ଡିସେମ୍ବର 2021 କିନ୍ତୁ ଏହି ବର୍ଷର ରାଜା ମଙ୍ଗଳ ବିଛାରେ ପ୍ରବେଶ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ରାଶିରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ କେତୁ ପୂର୍ବରୁ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବାରୁ ଯୋଗ ମଧ୍ୟ ଗଠନ କରାଯାଇଛି। ଜ୍ୟୋତିଷଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ଯେତେବେଳେ ଡିସେମ୍ବର 16 ରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଏଠାରୁ ବିଦାୟ ନେବେ, ସେତେବେଳେ ଏହା ଧନୁ ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବ। ଏହା ପରେ ଏହି ତ୍ରିଗୁଣ ଯୋଗ ଦ୍ରବୀଭୂତ ହେବ। ବିଭିନ୍ନ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଏହାର ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବହୁତ ଯତ୍ନବାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ। ଜ୍ୟୋତିଶାଚାର୍ଯ୍ୟ ପଣ୍ଡିତ ରାମ ଗୋବିନ୍ଦ ଶାସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ କେତେକ ବିଶେଷ ରାଶି ସଂଯମତା ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେହି ରାଶିର ଚିହ୍ନଗୁଡିକ। ପ୍ରଥମେ ମେଷ ରାଶି ମେଷ ଠାରୁ ଅଷ୍ଟମ ଘରେ ଏହି ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ସଂଯୋଗ ଏକ ଭଲ ସଙ୍କେତ ନୁହେଁ।

ଏହା କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଷଡଯନ୍ତ୍ରର କାରଣ ହୋଇପାରେ। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଅସାବଧାନତା ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ମୂଲ୍ୟ ଦେଇପାରେ। କୋର୍ଟ ମାମଲାକୁ ଏଡ଼ାଇବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଉଛି। ବୃଷ ତୁଳା ଠାରୁ ସପ୍ତମ ଘରେ ଗଠିତ ଯୋଗ ଆପଣଙ୍କ ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ତିକ୍ତତା ଆଣିପାରେ। କିନ୍ତୁ ଅପରପକ୍ଷେ, ସଫଳତାର ନୂତନ ଦ୍ୱାର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଖୋଲିପାରେ। ତୁମର ଯୋଜନା ଏବଂ ଭବିଷ୍ୟତ ଯୋଜନା କାହା ସହିତ ଅଂଶୀଦାର ନକରିବାକୁ ତୁମକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଉଛି।ମିଥୁନ ମିଥୁନରୁ ଷଷ୍ଠ ଘରେ ମଙ୍ଗଳ, ସୂର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ କେତୁଙ୍କ ମିଶ୍ରଣ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ କମ୍ ନୁହେଁ। ଏହି ଯୋଗ ଆପଣଙ୍କୁ ଅପାର ଲାଭ ଦେବ। ତୁମକୁ କେବଳ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଟଙ୍କା ଋଣରୁ ଦୂରେଇ ରଖିବାକୁ ହେବ।

rasi4

ଦୁର୍ଘଟଣା ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ଆପଣ ସାବଧାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ। କର୍କଟ ରାଶି କର୍କଟ ପଞ୍ଚମ ଘରେ ଥିବା ଯୋଗ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ସଫଳତା ପାଇଁ ନୂତନ ସୁଯୋଗ ଆଣିବାକୁ ଯାଉଛି। ତୁମେ ତୁମର ଅଧ୍ୟୟନରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ। ନୂତନ ଚାକିରିର ସୁଯୋଗ ମିଳିପାରିବ।ସିଂହ ରାଶି ସିଂହ ରାଶିରୁ ଚତୁର୍ଥ ଘରେ ତ୍ରିଗ୍ରି ଯୋଗ ଗଠନ ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି ଫଳାଫଳ ଆଣିବ ଯାହା ଆପଣ କଳ୍ପନା ମଧ୍ୟ କରିନଥିବେ। ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ମଧ୍ୟ ସଫଳତା ମିଳିବ। ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ମଧ୍ୟ ଅନୁକୂଳ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ। କନ୍ୟା ରାଶି କନ୍ୟାଙ୍କ ତୃତୀୟ ଘରେ ତ୍ରିଗ୍ରାହି ଯୋଗ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ଅଟେ। ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକୁ ଗୋପନୀୟ ରଖିବା, କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ସଫଳତା ଦେବ।

rasi4

ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗ୍ରହ ଦେଖାଇବ। ତୁଳା ଦ୍ୱିତୀୟ ଗୃହରେ ଗଠିତ ତ୍ରିଗୁଣ ଯୋଗ ମଧ୍ୟ ତୁଳାର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଲାଭ ଆଣିବ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ପୈତୃକ ସମ୍ପତ୍ତି କିମ୍ବା ରିଅଲ୍ ଇଷ୍ଟେଟ୍ ସହିତ ଜଡିତ କିଛି ବିଚାରାଧୀନ ଅଛି, ତେବେ ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତି ସପକ୍ଷରେ ରହିବ। କାହାକୁ ଅନ୍ଧ ଭାବରେ ବିଶ୍ୱାସ କର ନାହିଁ। ବିଛା ରାଶି ବିଛା ଚିହ୍ନ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ। ତୁମର ରାଶିରେ ତ୍ରିଗୁଣ ଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇ ଉତ୍ଥାନର ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ। ତଥାପି, ଦୋକାନ ଏବଂ ଘର ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ଏକ ଶୁଭ ସମୟ ରୋଜଗାର ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ତୁମେ ଲାଭ ପାଇବ। ଧନୁ ରାଶି ଧନୁ ରାଶିରୁ ଦ୍ୱାଦଶ ଘରେ ସୃଷ୍ଟି ହେଉଥିବା ଯୋଗ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକେ ଯନ୍ତ୍ରଣାଦାୟକ ହୋଇପାରେ।

ଆପଣ ମାନସିକ ଏବଂ ପ୍ରକୃତି ଦ୍ୱାରା ବିରକ୍ତ ଅନୁଭବ କରିବେ। ଖରାପ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ। ମକର ମକର ରାଶିରୁ ଏକାଦଶ ଘରେ ତ୍ରିଗୁଣ ଯୋଗ ଗଠନ ଲାଭ ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି କରିବ। ତୁମେ ଭାଇ ଏବଂ ଭଉଣୀର ସମର୍ଥନ ପାଇବ। ଯଦି କାହାକୁ ଟଙ୍କା ଋଣ ଦିଆଯାଏ ତେବେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହୋଇପାରିବ ଦୀର୍ଘ ଦିନର ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ। କୁମ୍ଭ କୁମ୍ଭରୁ ଦଶମ ଘରେ ସୃଷ୍ଟି ହେଉଥିବା ଯୋଗ ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଚିନ୍ତାଜନକ ହୋଇପାରେ। ଅପରପକ୍ଷେ, ଆପଣ ଚାକିରିରେ ଭଲ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ ଆପଣ ସମାଜରେ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ।ମୀନ ରାଶି ମୀନ ଠାରୁ ନବମ ଘରେ ଗଠିତ ଯୋଗ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ମିଶ୍ରିତ ପ୍ରଭାବ ଦେଖାଇବ। ଚାକିରି ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରିବେ। ରୋଜ ଗାରର ନୂତନ ରାସ୍ତା ଖୋଲିବ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *