dara

ଏପରି ଅବସ୍ଥାରେ ବର ବିବାହ ଦିନ ମଞ୍ଚରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ଆଉ ତାପରେ କଣ ହେଲା – ଜାଣି ରଖନ୍ତୁ ପୁରା ଖବର ।

NEWS

ବ୍ରାଜିଲର ଏକ ବିବାହରୁ ଏଭଳି ଏକ ଅଜବ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଯାହା ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱକୁ ଚକିତ କରି ଦେଇଛି। ବାସ୍ତବରେ ବ୍ରାଜିଲରେ ଏକ ବିବାହ ସମୟରେ ଏକ ବର ହେଲିକପ୍ଟରରେ ଆସି ସମାରୋହରେ ପହଞ୍ଚିବା ପାଇଁ ଆସୁଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଏହା ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିବା ମାତ୍ରେ ହେଲିକପ୍ଟରଟି ସେଠାରେ ଥିବା ଏକ କୋଠାକୁ ଯାଇଥିଲା। ଏହି ଭୟାନକ

ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖି ବିବାହରେ ଯୋଗଦେବାକୁ ଆସିଥିବା ସମସ୍ତ ଅତିଥି ଭୟଭୀତ ହେଲେ। ହେଲିକପ୍ଟର ଦୁର୍ଘଟଣା ଦେଖିବା ପରେ ଅତିଥିମାନେ ବହୁତ ଆତଙ୍କିତ ଅବସ୍ଥାରେ ଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଏହା ପରେ ଯାହା ଘଟିଲା ତାହା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଚିନ୍ତା କଲା। ବିଲଡିଂକୁ ଧକ୍କା ଦେବା ପରେ ହେଲିକପ୍ଟରଟି ଖସିପଡିଥିଲା। କିନ୍ତୁ ଏହି ଭୟଙ୍କର ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ବର ସମେତ ସମସ୍ତ ହେଲିକପ୍ଟର ଆରୋହୀ ବଞ୍ଚିଥିଲେ ହେଁ ସେମାନେ ଆହତ ହୋଇଥିଲେ। ଖବର ଅନୁଯାୟୀ,

marrage 2

ଦୁର୍ଘଟଣା ସମୟରେ ଆଉ ଦୁଇଜଣ ଲୋକ ହେଲିକପ୍ଟରରେ ବର ସହିତ ଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ହେଲିକପ୍ଟରଟି ଭାଙ୍ଗିବା ପରେ ବର ନିଜକୁ ନିରାପଦରେ ଦେଖିଲା, ତା’ର ଖୁସିର ସୀମା ଜାଣି ନଥିଲା। ଏତେ ବଡ ଦୁର୍ଘଟଣା ପରେ ବିବାହ ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଆଗଲା। କିନ୍ତୁ ବରର ସାହସକୁ ଦେଖ, ଏତେ ବଡ ଦୁର୍ଘଟଣାର ଶିକାର ହେବା ପରେ ମଧ୍ୟ ସେ ବିବାହକୁ ବାତିଲ

କରିବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ। ଯାହା ପରେ ବର ଆହତ ଅବସ୍ଥାରେ ବିବାହ ପାଇଁ ମଞ୍ଚରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା ​​ଏବଂ ତାଙ୍କର ବିବାହ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରୀତିନୀତି ଅନୁଯାୟୀ ସମାପ୍ତ ହୋଇଥିଲା। ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବା ଯେ ବିବାହ ଦିନ ହେଲିକପ୍ଟର ଯୋଗେ ଯାତ୍ରା କରିବାର ଧାରା ଆଜିର ଯୁବକମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଯୁବକ ମାନେ ନିଜକୁ ବଡ଼ ଦେଖାଯିବା

ଏବଂ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା କରିବା ପାଇଁ ବିବାହ ସମୟରେ ହେଲିକପ୍ଟରରେ ଚଢ଼ନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣା ଅନେକ ଲୋକଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା ଦେଇଛି ଯେ ମୃତ୍ୟୁ କଦାପି କହି ନଥାଏ। ଯଦିଓ ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବର ବହୁତ ଭାଗ୍ୟବାନ ଥିଲା ଯେ ସେ ବଞ୍ଚିଥିଲେ। ଏତେ ବଡ ଦୁର୍ଘଟଣା ପରେ ମଧ୍ୟ ଲୋକମାନେ କନ୍ୟାଙ୍କ ସମେତ ବଞ୍ଚିଥିବାର ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଆନ୍ତି, କାରଣ ହେଲିକପ୍ଟରଟି ବିଲ୍ଡିଂକୁ ଧକ୍କା ଦେବା ପରେ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଥିଲା।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *