rasi

୧୩ ଡ଼ିସେମ୍ବର ସୋମବାର ୨୦୨୧ ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ଉଦ୍ୟମକୁ ସଠିକ୍ ଦିଗ ଦେବ ଏବଂ ତୁମକୁ ଅସାଧାରଣ ସଫଳତା ସହିତ ପୁରସ୍କୃତ କରାଯିବ | ବ୍ୟବସାୟିକ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ ବଢିପାରେ | ଲୁକ୍କାୟିତ ଶତ୍ରୁମାନେ ତୁମ ବିଷୟରେ ଗୁଜବ ପ୍ରଚାର କରିବାକୁ ଧର୍ଯ୍ୟହରା ହେବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଆରାମଦାୟକ ଏବଂ ଶାନ୍ତ ଦିନ ଉପଭୋଗ କରନ୍ତୁ | ରୋଜଗାରର ସୁଯୋଗ ବିକାଶ ହେବ | ସହଭାଗୀତା ଲାଭବାନ ହେବ | ଅତିଥିମାନେ ଆସିବେ | ତୁମର ପ୍ରକୃତି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଉପରେ ନିର୍ଭର କରିବାକୁ ଯାଉଛି |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ସୁଖ ଆଣିପାରେ | ତୁମର ଆଚରଣ ତୁମର ଆଖପାଖର ଲୋକଙ୍କୁ ଦ୍ୱନ୍ଦରେ ପକାଇବ | ଯଦି ତୁମେ ତୁରନ୍ତ ଫଳାଫଳ ଚାହୁଁଛ, ନିରାଶା ତୁମକୁ ଘେରିପାରେ | ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ସମର୍ଥନ ମିଳିପାରେ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖଦ ହେବ | ଯେଉଁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୁବକମାନେ ଜଡିତ ଅଛନ୍ତି ସେହି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭାଗ ନେବା ଏକ ଭଲ ସମୟ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଥିବାରୁ ରୋମାନ୍ସକୁ ଅଲଗା ହେବାକୁ ପଡିବ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ବ୍ୟସ୍ତତା ସତ୍ତ୍ ଆପଣ ଖୁସି ହେବେ | ଏକ ସାଥୀ ସହିତ ସମ୍ଭବ | ଅର୍ଥନୈତିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି ହୋଇପାରେ | ପରିବାରରେ ସୁଖ, ଶାନ୍ତି ଏବଂ ଧାର୍ମିକ ପରିବେଶ ରହିପାରେ | ଆପଣଙ୍କ ପତିଙ୍କର କୌଣସି ଆକସ୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ଯୋଜନାକୁ ନଷ୍ଟ କରିପାରେ | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ପରୀକ୍ଷା-ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ସଫଳତାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତ ଏବଂ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ସ୍ତର ଅଧିକ ହେବ |

mithun

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ରାଜ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଭାଗ୍ୟ ସମ୍ଭବ | ଯୁବକମାନେ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ତୁମେ ହଜିଯାଇଥିବା ସୁନାମ ଅର୍ଜନ କରିବ | ଯେକେହି ନିଜ ପ୍ରିୟ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆପୋଷ ବୁଝାମଣା କରିପାରିବେ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ପୁରୁଣା ପରିଚିତମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବେ | ଦାୟିତ୍ ର ଭାର ଅଧିକ ହେବ | ଆଜି ତୁମର ପୁରୁଣା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ମିଳିପାରିବ | ଅଫିସରେ କାହା ସହିତ ବିତର୍କ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କ୍ଷତିକାରକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ନିଷ୍ପତ୍ତି ଉପରେ  ହେବା ଉଚିତ ଏବଂ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ମତ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ନହେବା | ତୁମର ନିଜ ଭାବନା ଶୁଣିବା ଭଲ ହେବ | ତୁମର ଆଚରଣରେ ମଧୁରତା ରହିବ | କୃଷି କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ବିନିଯୋଗ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେଇପାରେ | ସାଧାରଣ ଲାଭ ଆୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମିଳିପାରିବ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଏବଂ ଗୋପନୀୟ ଥିବା ସୂଚନା ପ୍ରକାଶ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆଜି ଆପଣ ଆଶା କରିଥିବା ଅପେକ୍ଷା ଭଲ କରିବେ | ଆଜି ଟିକିଏ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଭାବନାରେ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ସୁଖ ପାଇଁ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ଆଜି ନୂଆ ବ୍ୟବସାୟ ଯୋଜନା ଆରମ୍ଭ ହୋଇପାରେ | ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ। ଭଉଣୀମାନେ ବିବାଦ କରିପାରନ୍ତି | ଚତୁରତାର ସହ ଏହି ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କର, ସମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇପାରେ | ଖରାପ ଘଟଣା ଘଟିବ | ତୁମେ ତୁମର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବ, ଯାହା ତୁମ ପାଇଁ ବହୁତ ଉପଯୋଗୀ ହେବ | ପାରିବାରିକ ଘଟଣା ଉପଭୋଗ୍ୟ ହେବ ଏବଂ ଜିଦ୍ରେ ନିଜର କ୍ଷତି କରିବ | ଆପଣଙ୍କ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ଏକ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଯିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଯାଇ ନିଜକୁ ଖୁସି ରଖିବା ପାଇଁ ଏହାର ସୁଯୋଗ ନିଅନ୍ତୁ | ଧାର୍ମିକ ଯାତ୍ରାର ବାହ୍ୟରେଖା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ବହୁତ ଖୁସି ମନେ ହେଉଛନ୍ତି | କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ତୁମର ସମର୍ପଣ ସଫଳତା ଆଣିବ | ଯାନ ଏକ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ଏକାଡେମିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ପୃଥିବୀ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ଆପଣ ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କ ଉପରେ ବିଜୟୀ ହେବେ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ କିଛି ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଭଲ ଖବର ପାଇବେ | ଏହା ଆପଣଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର କିମ୍ବା ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ସହିତ ଜଡିତ ହୋଇପାରେ | କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ସୁବିଧା ମଧ୍ୟ ପାଇବେ | ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ଭବିଷ୍ୟତରେ ସମାନ ଲାଭ ପାଇବା ପାଇଁ ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ଦେଖାଇବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସହଜ ହୋଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ କିଛି ପ୍ରକାରର ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଥାଇପାରେ କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବେ |

ଧନୁ ରାଶି: ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ଆଚରଣ ସହିତ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିବ | ପରିବାରରେ ଏକ ତିକ୍ତ ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ପ୍ରେମ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଆଜି ତୁମ ପାଇଁ ଖୁସିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ଅଗ୍ରଗତି କିଛି ବାଧାବିଘ୍ନ ହେତୁ ଅଟକି ଯାଇପାରେ, କେବଳ ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହୁଅନ୍ତୁ | ଶୀଘ୍ର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ, ଯାହାଫଳରେ ତୁମକୁ ଜୀବନରେ ଅନୁତାପ କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ | ଖର୍ଚ୍ଚ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ | ଯେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦାନ କରିପାରିବେ | ଧନ ଲାଭର ରାଶି ପାଲଟିଛି |

dhanu

ମକର ରାଶି: ଆଜି, ତୁମେ ତୁମର ଇଚ୍ଛା ଜୀବନ ସାଥୀକୁ ଭେଟି ଖୁସି ହେବ | ପୁରୁଣା ପ୍ରତିଶୃତି ପୂରଣ କରିବାର ସମୟ ଆସିଛି | ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ବିନିଯୋଗ ଲାଭଦାୟକ ହେବ ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧତା ଆଣିବ | ମାନସିକ ସମସ୍ୟାରେ କିଛି ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଆପଣ ଆଜି ଖୁସି ହୋଇପାରନ୍ତି | ବିରୋଧୀମାନେ ପ୍ରଭାବ ହରାଇ ପାରନ୍ତି | ଅନ୍ୟର ପ୍ରୟାସରେ ନିଜକୁ ଲାଭ କରିବା ଅନେକ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିବ ନାହିଁ | ତେଣୁ ତୁମର କାମ ଆରମ୍ଭ କର | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ମ୍ୟୁଚୁଆଲ୍ ଲୋଗୋ ଯୋଗୁଁ ଆଜି ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ସହିତ ଅଲଗା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣଙ୍କ ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ଏକ ଶାନ୍ତ ପରିବେଶ ଦେଖାଯିବ | ଅତ୍ୟଧିକ କାର୍ଯ୍ୟ ହେତୁ ତୁମର ରୁଟିନ୍ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବ | ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏଥିରେ ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତଥାପି, ଆପଣଙ୍କର ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ ବଢୁଥିବା ଦେଖାଯାଇପାରେ | ଆଜି ତୁମେ ତୁମ ଜୀବନରୁ ବହୁତ କିଛି ଶିଖିବାକୁ ପାଇବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନୂତନ ପରିମାଣ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁ କିମ୍ବା ସମ୍ପର୍କୀୟ ପାଇ ପାରିବ | ଆଜି ଆପଣ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆଜି ଟଙ୍କା ପ୍ରତି ଅଧିକ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଏଥି ସହିତ, ସେ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ବଞ୍ଚାଇବେ | ଯଦି ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଏକ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି, ତେବେ ତାହା ଆଜି ଶେଷ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ବିଷୟରେ ଆପଣ ଅସନ୍ତୋଷ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *