rasi

୧୩ ଡ଼ିସେମ୍ବର ୨୦୨୧ ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ଭୋଗ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ପରିବାରରୁ ସୁଖ ପାଇବେ | ଟଙ୍କା ଉପକୃତ ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସ୍ନେହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସହଯୋଗ ଗ୍ରହଣ କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହେବ | ଆମର ପ୍ରୟାସ ଦ୍ୱାରା ଆମେ ପ୍ରଗତି ପାଇଁ ବାଟ ଖୋଲିବୁ | ଇଚ୍ଛାକୃତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଗାଡିରେ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବା ସମ୍ଭବ ଅଟେ | ସେମାନଙ୍କର ଆଚରଣ ସହିତ, ସେମାନେ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ନିକଟତରତା ବୃଦ୍ଧି କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ଚାକିରିରେ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରାଯିବ | ବାର୍ତ୍ତାଳାପରେ ସନ୍ତୁଳିତ ରୁହ | ବକ୍ତବ୍ୟରେ କଠୋରତାର ପ୍ରଭାବ ରହିବ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ ବଢିପାରେ | ଚାକିରିରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ସମ୍ଭବ | ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଶୀଘ୍ର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ, ଯାହାଫଳରେ ତୁମକୁ ଜୀବନରେ ଅନୁତାପ କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ | କେବଳ ଟିକିଏ ଭୁଲ ଆପଣଙ୍କୁ ବଡ କ୍ଷତି କରିପାରେ | ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ଗୋପନୀୟତାର ଯତ୍ନ ନେବା ମଧ୍ୟ ଆବଶ୍ୟକ | ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ | କିଛି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ କାଜୁଆଲ୍ ଟ୍ରିପ୍ ଶୀଘ୍ର ଏବଂ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ହେବ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବ, ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ଅତିଥି ଥିବେ କିମ୍ବା ଆପଣ ଏକ ଭ୍ରମଣରେ ଯାଇପାରିବେ | ଆଜି ସେଠାରେ ବ୍ୟସ୍ତ କାମ ହେବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହେବ | ଇଚ୍ଛାଶକ୍ତିର ଅଭାବ ଆପଣଙ୍କୁ ଭାବପ୍ରବଣ ଏବଂ ମାନସିକ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇପାରେ | ତୁମର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ଆସିବ, କିନ୍ତୁ ଜଳ ପରି କ୍ରମାଗତ ଅର୍ଥ ପ୍ରବାହ ତୁମର ଯୋଜନାରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ |

mithun

କର୍କଟ ରାଶି : ଗଣେଶ ଜୀ କୁହନ୍ତି ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଅବିବାହିତା ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ହଠାତ୍ ଧନ ଉପକୃତ ହେବ | ବନ୍ଦ କାର୍ଯ୍ୟ କରାଯିବ | ଯାନକୁ ଯତ୍ନର ସହିତ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ସାମାଜିକ ମନ-ସମ୍ମାନ ଏବଂ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସ୍ୱରକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖନ୍ତୁ | ଟଙ୍କା କାରବାରରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ | ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ | ଟଙ୍କା ବିଷୟରେ ଏକ ଠୋସ୍ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରନ୍ତୁ ଯାହା ଦ୍ଵାରା ଆପଣ ଆଜି କିମ୍ବା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆସୁଥିବା କୌଣସି କଷ୍ଟଦାୟକ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ସହଜରେ ଦୂର କରିପାରିବେ | ବିନିଯୋଗ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବୁଦ୍ଧିମାନ ହୁଅନ୍ତୁ | ଆଜି ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ-ସଫଳତା ଏବଂ ଖ୍ୟାତି ପାଇବେ | ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଆଜି ତୁମର ସମ୍ପର୍କ ନିକଟତର ହେବ | ପାରିବାରିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ଏବଂ ଯୋଗାଯୋଗ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ସମୟ | ଋଣ ଦେବା ଅର୍ଥ ଫେରସ୍ତ ପାଇବ। ଚାକିରିରେ ତୁମେ ପଦବୀ, ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଲାଭ ପାଇବ | ଆଜି ସମସ୍ତେ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହେବେ | ଆପଣଙ୍କ ବୁଝାମଣା ଓ ସୌଜନ ଦ୍ୱାରା ସମସ୍ତେ ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ | ତୁମେ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା ପାଇବ | ନୂତନ ବନ୍ଧୁ ସୃଷ୍ଟି କରିବା ଏବଂ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପାଇଁ ଏହି ଉତ୍ତମ ସମୟକୁ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନୂଆ ସୁଯୋଗ ଖୋଲିବ | ରୋଜଗାରରେ ଲାଭ ହେବ | ବୃଥା ଖର୍ଚ୍ଚ ଚାପ ସୃଷ୍ଟି କରିବ | ଶୀଘ୍ର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ପରିବାର ପାଇଁ ସମୟ ଦେଇପାରିବେ, ଯଦି ଆପଣ ବାହାରକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଭଲ ହେବ | ଭୁଲ ଧାରଣା ହଟାଯିବ | ଚାପକୁ ବଢାଇବା ପାଇଁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ଅଣଦେଖା କରିବା ସମ୍ଭବ, ତେଣୁ ଡାକ୍ତରୀ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ଟଙ୍କା କାରବାରରେ ସଜାଗ ରୁହନ୍ତୁ, ଯେ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଅନେକ ଥର ଭାବନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ଆଜି କିଛି ଅସ୍ଥିରତା ହୋଇପାରେ |

ବିଛା ରାଶି : ସମୟ ସହିତ ତୁମେ ନିଜକୁ ଗଢିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ | ନୂଆ କାମ ବାଟରେ ଆସିପାରେ | ସନ୍ଧ୍ୟା ସୁଦ୍ଧା କାମ କରାଯିବ | ଆଜି ବଡ କେହି ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି ପରାମର୍ଶ ଦେଇପାରିବେ, ଯାହା ଜୀବନରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଯୋଗୀ ହେବ | ତୁମେ ନିଜକୁ ଏକୁଟିଆ ପାଇବ ଏବଂ ଠିକ୍ ଏବଂ ଭୁଲ୍ ସ୍ଥିର କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ ଅନୁଭବ କରିବ | ଆପଣ ପରାମର୍ଶ ପାଇଁ କାହାକୁ ମଧ୍ୟ ଖୋଜୁ ନଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ହଠାତ୍ ଆପଣ ଉପକାରୀ ପରାମର୍ଶ ପାଇବେ | ଏହି ପରାମର୍ଶ ପାଇଁ ପରାମର୍ଶଦାତାଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ ହୁଅନ୍ତୁ |

ଧନୁ ରାଶି: ଆଜି ଟଙ୍କା ବିଷୟରେ ଏକ ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି ପାଇଁ ଜଣଙ୍କୁ ପରାମର୍ଶ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ନୂତନ ରାଜସ୍ୱ ପ୍ରବାହ ଦେଖାଯିବ | କୌଣସି ପୁରୁଣା ପ୍ରକଳ୍ପ କିମ୍ବା କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଆଜି ଶୁଭ ଅଟେ | ତୁମର ଦ୍ରୁତ କାର୍ଯ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରେରଣା ଦେବ | ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ସମୟ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ଚିନ୍ତାଧାରା ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ | ଏହା ତୁମର ଦୃଷ୍ଟିକୋଣକୁ ବିସ୍ତାର କରିବ, ତୁମର ବୁଝିବାର ପରିସର ବୃଦ୍ଧି କରିବ, ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି କରିବ ଏବଂ ତୁମର ମନର ବିକାଶ କରିବ |

dhanu

ମକର ରାଶି: ଆଜି ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କା ତୁମ ସହିତ ସମୟ ଏବଂ ଉପହାର ବିତାଇବାକୁ ଆଶା କରିପାରନ୍ତି | ପରିବାର ସହିତ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଖୁସି ରଖିବ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ପ୍ରତି ପର୍ଯ୍ୟାପ୍ତ ସମୟ ଏବଂ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଅଫିସରେ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବା ଘରୋଇ ସାମ୍ନାରେ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ତୁମ ପରିବାରକୁ ଅନୁଭବ କର ଯେ ତୁମେ ସେଗୁଡ଼ିକର ଯତ୍ନ ନିଅ | ଆଜି ଏପରି ଏକ ଦିନ, ଯେତେବେଳେ ତୁମେ ଚାହୁଁଥିବା ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକ ସେପରି ହେବ ନାହିଁ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଅଟକି ରହିଥିବା କାମ ସମାପ୍ତ ହେବ | ବିପଦର କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଦୂରରେ ରହିଛନ୍ତି | ବାର୍ତ୍ତାଳାପରେ ନରମ ରୁହ | ବିବାଦର ସମାଧାନ ହେବ | ରାଜ୍ୟ ସପକ୍ଷରେ ସମାଧାନ ହେବ। ଚାକିରି ଏବଂ ବୃତ୍ତି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ସୁଯୋଗ ମିଳିପାରିବ | ପତି ଯେ କୌଣସି ପ୍ରସଙ୍ଗ ଉପରେ ବିତର୍କ କରିପାରିବେ | ସମସ୍ତେ ଆପଣଙ୍କଠାରୁ ବହୁତ ଆଶା କରିବେ | ପ୍ରତ୍ୟେକ ପଦକ୍ଷେପକୁ ଚିନ୍ତାକରି ନିଅନ୍ତୁ | ଏପରି କୌଣସି ଜିନିଷ ବା ପରିସ୍ଥିତି ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ବଦଳାଇ ଦେବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଈଶ୍ୱରଙ୍କୁ ସ୍ମରଣ କରିବାର ଦିନ ହେବ | ଆପଣ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ | ଚାକିରି-ବ୍ୟବସାୟରେ ଅନୁକୂଳ ପରିସ୍ଥିତି ରହିବ | ଆଜି ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସହଜରେ ସମାପ୍ତ ହେବ | ତୁମେ ସମ୍ମାନ ପାଇବ | ଆଜି ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ | ତୁମର ଜୀବନଶୈଳୀ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ | ବ୍ୟବସାୟିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଭଲ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଭ୍ରମଣ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ପାଣିଠାରୁ ଦୂରତା ରଖନ୍ତୁ | ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିଲେ ମାନସିକ ଚିନ୍ତାର କାରଣ ହେବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *