fala

2022 ମସିହାରେ, ଶନି ଏହି 4 ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ବିଚଳିତ କରିବେ ନାହିଁ।

RASIPHALA

ଅଢେଇ ବର୍ଷ ପରେ ଶନି ଏହାର ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। 29 ଏପ୍ରିଲ୍ 2022 ରେ, ଶନି ମକର ରାଶିରୁ କୁମ୍ଭରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ। ଶନିଙ୍କର ଏହି ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ସମସ୍ତ ରାଶିର ଚିହ୍ନ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ। କିନ୍ତୁ ମୁଖ୍ୟତ ଏହି ଗମନାଗମନ ଦ୍ୱାରା

8 ଟି ରାଶିର ଚିହ୍ନ ପ୍ରଭାବିତ ହେବ। ଏହି 8 ଟି ରାଶିର ଚିହ୍ନ ହେଉଛି ମିଥୁନ, କର୍କଟ, ତୁଳା, ବିଛା, ଧନୁ ରାଶି, ମକର ରାଶି, କୁମ୍ଭ ଏବଂ ମୀନ। ନୂଆ ବର୍ଷରେ ଏହି ଲୋକଙ୍କୁ ଶନି ସାଡେ ସତୀ ଏବଂ ଶନି ଧାୟାଙ୍କୁ ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ। ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁ ରାଶିର ଶନି ନୂତନ ବର୍ଷରେ ବିଚଳିତ ହେବ ନାହିଁ।

rasi4

ନୂତନ ବର୍ଷ 2022 ରୁ ଏପ୍ରିଲ୍ 29 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଶନି ମକର ରାଶିରେ ରହିବେ। ଏହି ଅବଧି ମଧ୍ୟରେ ଧନୁ ରାଶି, ମକର ରାଶି ଏବଂ କୁମ୍ଭର ଲୋକମାନେ ଶାନି ସାଡେ ସତୀ ପାଇବେ। ଅନ୍ୟ ପଟେ ମିଥୁନ ଏବଂ ତୁଳା ଉପରେ ଶନି ଧାୟା। 29 ଏପ୍ରିଲ 2022 ରୁ 12 ଜୁଲାଇ 2022 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଶନି କୁମ୍ଭରେ ରହିବେ। ଏହି ଅବଧି ମଧ୍ୟରେ, ମକର ରାଶି, କୁମ୍ଭ

rasi1

ଏବଂ ମୀନର ଲୋକମାନେ ଶନି ସାଡେ ସତୀ ଏବଂ କର୍କଟ ଏବଂ ବିଛା ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଶନି ଧାୟା ହେବେ। ତା’ପରେ ଜୁଲାଇ 12, 2022 ରୁ ଜାନୁୟାରୀ 17, 2023 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଶନି ମକର ରାଶିରେ ରହିବେ, ଯେଉଁ ସମୟରେ ଶନି ମକର ରାଶି, କୁମ୍ଭ ଏବଂ ଧନୁ ରାଶିରେ ଅଧା ରହିବେ। ଯେହେତୁ ଶନି ମିଥୁନ ଏବଂ ତୁଳା ଉପରେ ଧାୟା ରହିବେ। 2022 ମସିହାରେ, ମେଷ, ବୃଷ, ସିଂହ ଏବଂ କନ୍ୟାଙ୍କ ଉପରେ ଶାନି ଧାୟା କିମ୍ବା ଶନି ସାଡେ ସତୀ ରହିବେ ନାହିଁ।

ଅଧିକାଂଶ ଲୋକ ଏହି ଜିନିଷକୁ ନେଇ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ଅଛନ୍ତି ଯେ ଶନି 2022 ରେ ଦୁଇଥର ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରୁଛନ୍ତି। ଯେତେବେଳେ ଶନିଙ୍କର ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଅଢେଇ ବର୍ଷରେ ଥରେ ହୁଏ। ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବା ଯେ ସାଧାରଣ ପ୍ରକ୍ରିୟାରେ ଏହି ବର୍ଷ ଶନିଙ୍କ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ କେବଳ ଥରେ ଘଟିବ, କିନ୍ତୁ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର କିଛି ଦିନ ପରେ ଶନି ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିବେ। ଏହାର ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ ଗତିରେ ଆଗକୁ ବଢିବ ଶନି ପୁଣି ଥରେ ଏହାର ପୂର୍ବ ସଙ୍କେତ ମକର ରାଶିରେ ଗମନାଗମନ ଆରମ୍ଭ କରିବ। ତା’ପରେ ଏକ ପଥ ହେବା ପରେ, ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଗମନାଗମନ ରାଶି କୁମ୍ଭରେ ଫେରି ଆସିବେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *