budha

ଆଜି ବୁଧ ଗମନାଗମନ କରିବେ ତୁମର ରାଶିଫଳ ବିଷୟରେ ଜାଣନ୍ତୁ।

RASIPHALA

ବିଛା ଗୋଚର 2021 ରାଶିରେ ଗତି କରୁଥିବା ବୁଧବାର ଆଜି ଧନୁ ରାଶିରେ ଗମନାଗମନ କରିବାକୁ ଯାଉଛି। ଜ୍ୟୋତିଷଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ବୁଧବାର ଏହି ପରିବର୍ତ୍ତନ ବୁଦ୍ଧି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବ। ଜ୍ଞାନର ଦେବତା ବୁଧବାର ବିଛାରେ ଗତି କରୁଥିଲେ। ଯେଉଁମାନେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେମାନଙ୍କର ରାଶି ଚିହ୍ନ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବେ ଏବଂ ଧନୁ ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ। ବୁଧ ଗ୍ରହର ଏହି ଗମନାଗମନ ପ୍ରାୟ 18 ରୁ 19 ଦିନ ହେବ। ବୁଧବାର ଏହି ଗମନାଗମନ ବ୍ୟକ୍ତିର ବୁଦ୍ଧିରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିବ।

ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ, ସେମାନଙ୍କୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଯତ୍ନର ସହିତ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଉଛି। ଯେହେତୁ ବୁଧ ଗ୍ରହ ମଧ୍ୟ ଏକ ସବୁଜ ଉପାଦାନ। ତେଣୁ, ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସବୁଜ ପନିପରିବା, ସବୁଜ ଡାଲି ଇତ୍ୟାଦି ସବୁଜ ମୁଖ୍ୟ ସାମଗ୍ରୀର ମୂଲ୍ୟ ବଢ଼ିପାରେ। କେଉଁ ଘରେ ବୁଧବାର ଅଛି ପଣ୍ଡିତ ରାମଗୋବିନ୍ଦ ଶାସ୍ତ୍ରଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ଯେଉଁମାନଙ୍କ ରାଶିଫଳ ବୁଧବାର ଅଷ୍ଟମ, ଚତୁର୍ଥ ଏବଂ ଦ୍ୱାଦଶ ଘରେ ଅଛନ୍ତି।

rasi4

ଏଥି ସହିତ, ଯେଉଁମାନେ ବୁଧ ଗ୍ରହକୁ ଦୁର୍ବଳ କରିଛନ୍ତି, ସେମାନେ ବହୁତ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଯଦି ଏହା ଧନୁ ରାଶିରେ ଗମନାଗମନ କରେ, ତେବେ ଏହି ରାଶି ପାଇଁ ଏହା ଶୁଭ ହେବ। ବୁଧ ଗ୍ରହ କନ୍ୟାରେ ଉନ୍ନତ ଏବଂ ମୀନରେ ଦୁର୍ବଳ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ। ବୁଧବାରର ଗମନାଗମନ 2022 ଗ୍ରହର ମୁକୁଟ ରାଜକୁମାର ବୁଧ ଗ୍ରହ ନୂତନ ବର୍ଷରେ ସୃଷ୍ଟି କରିବ,

rasi1

ଦେଖନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କର ଗତି କେବେ ବଦଳିବ। ଯେତେବେଳେ ବୁଧ ଗ୍ରହ ଦୁର୍ବଳ ହୁଏ, ସେହି କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ସମସ୍ୟା ବ୍ୟକ୍ତିକୁ ଘେରି ରହିଥାଏ। ଅନାବଶ୍ୟକ କ୍ଷତି ଏବଂ ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ। ଗ୍ରହର ପ୍ରଭାବ ଦ୍ୱାରା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିର ଅଭ୍ୟାସ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଭାବିତ ହୁଏ। ତାଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ଗ୍ରହ ଦୁର୍ବଳ ବା ଶକ୍ତିଶାଳୀ। ଏହି ସମୟରେ, ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ଏହାର ପ୍ରଭାବ ମଧ୍ୟ ସ୍ପଷ୍ଟ ଦେଖାଯାଏ। ଦୁର୍ବଳ ବୁଧର ଲକ୍ଷଣ ବୁଧ ଗ୍ରହ ହେଉଛି ବୁଦ୍ଧି, ବକ୍ତବ୍ୟ, ସୋନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଧନର କାରଣକାରୀ ଗ୍ରହ। ତେଣୁ, ଯଦି ହଠାତ୍ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଅର୍ଥର ଅଭାବ ଦେଖାଦେଇଥାଏ।

ତେବେ ଧରନ୍ତୁ ଯେ ବୁଧ ଗ୍ରହ ଦୁର୍ବଳ ହୋଇଯାଉଛି। ହଠାତ୍ ସମ୍ମାନ ହରାଇବା ସହିତ, ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ ଦେବା ବନ୍ଦ କରନ୍ତି, ଏହା ବୁଧବାର ଦୁର୍ବଳତାର ସଙ୍କେତ ଅଟେ। ନିଜର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ, ନିଜ ବୁଦ୍ଧି ଏବଂ ବିଚାର ଉପରେ ସନ୍ଦେହ କରିବା। ଭଉଣୀ, ମାଉସୀ, ଇତ୍ୟାଦି ମହିଳା ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କର ଅବନତି। ଦୁର୍ବଳ ହୋଇ, ବ୍ୟକ୍ତିର ଉଜ୍ଜ୍ୱଳତା ସମାପ୍ତ ହୁଏ, ଚେହେରା ତଳକୁ ଦେଖିବା ଆରମ୍ଭ କରେ। ବକ୍ତବ୍ୟ ଏବଂ ଶ୍ରବଣ ସହିତ ଜଡିତ ଅଙ୍ଗଗୁଡ଼ିକରେ ସମସ୍ୟା। ଦୁର୍ବଳ ବୁଧ ବ୍ୟବସାୟରେ ମଧ୍ୟ କ୍ଷତି ଘଟାଏ। ଏହିପରି ତୁମେ ବୁଧକୁ ମଜବୁତ କରିପାରିବ। ବୁଧକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ କରିବା ପାଇଁ ସବୁଜ ଜିନିଷ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ। ସେମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଦାନ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *