rasi

୧୪ ଡ଼ିସେମ୍ବର ମଙ୍ଗଳବାର ୨୦୨୧ ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ : ମେଷ ଲୋକମାନେ ଆଜି ସେମାନଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଯେକୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗ ଦେଇପାରିବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ | ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନା ଉପରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହଯୋଗରୁ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଭଲ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ରାତିରେ ଆପଣ ବାହାରେ ଖାଇବା ପିଇବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ବହୁତ ଉନ୍ନତି ହେବ |

ବୃଷ : ବୃଷର ମୂଳ ବାସିନ୍ଦା ତାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ | ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ଚଲାଇବାକୁ ପଡିପାରେ | ଯଦି ଆପଣ ଯାତ୍ରା କରୁଛନ୍ତି, ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଦୁର୍ଘଟଣାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାବେଳେ, ଏହାକୁ ବିଚାର କରିବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ ହୁଅନ୍ତୁ | ନୂତନ ଲୋକମାନେ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ପରିଚିତ ହେବେ | ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ପାଇଁ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ଲୋକମାନେ ଅପବ୍ୟବହାରର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ | କିଛି କ୍ରନିକ୍ ରୋଗ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଭୋଗିବାକୁ ପଡିପାରେ | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସକ୍ରିୟ ଭାବେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ | ହଠାତ୍ ତୁମର ଋଣ ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହେବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ | ଧର୍ମ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ସମ୍ବାଦ ଗ୍ରହଣ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଏକ ସୁଖୀ ପରିବାର-ଘର ପରିବେଶ ସୃଷ୍ଟି କରିବ |

mithun

କର୍କଟ : ଆଜି କର୍କଟ ରୋଗ ପାଇଁ ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଉପଯୁକ୍ତ ଫଳାଫଳ ହାସଲ ହେବ | ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟା ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଦୂର ହେବ | ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ସର୍ବୋତ୍ତମ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ଶାଶୁଙ୍କ ଅନୁଗ୍ରହରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବ | ତୁମର ଆୟ ଭଲ ହେବ | ବର୍ଜ୍ୟବସ୍ତୁରେ ହ୍ରାସ ଘଟିବ | ତୁମେ ତୁମର ଶତ୍ରୁକୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ସିଂହ ରାଶି ଚିହ୍ନ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | କୌଣସି ବିଷୟରେ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ବିଶୃଙ୍ଖଳା ହେବ | ଅନାବଶ୍ୟକ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କର ନାହିଁ | ଅଭିଭାବକମାନେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ଏବଂ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ | ତୁମର ମନୋଭାବକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ବିଶେଷ ବନ୍ଧୁମାନେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ତୁମର ମଧୁର ସ୍ୱର ସହିତ ତୁମେ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିବ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ | ଯାନ ବ୍ୟବହାରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆଜି କୌଣସି ବଡ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ମହିଳା ରାଶିର ଦେଶବାସୀଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଟିକେ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହେବ | ଆପଣଙ୍କର କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ପିଲାମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଚିନ୍ତା ରହିବ | କିଛି ବିଷୟରେ ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ବହୁତ ଦୁଃଖ ଦେବ | ସମାଜର କିଛି ଲୋକ ଭଲ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିପାରନ୍ତି | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କର ହଠାତ୍ ଏକ ବୈଠକ ହେବ, ଯେଉଁମାନେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବେ | ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ରିଟର୍ଣ୍ଣ ଦେବ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ସୁଖ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ତୁମେ ତୁମର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବ | ଆପଣ ସମାଜରେ ଲୋକପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରିବେ | କର୍ମଚାରୀମାନେ ସେମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାଧାନ କରିପାରିବେ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ଅଧସ୍ତନ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ | ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ, ଭାଗ୍ୟ ସାହାଯ୍ୟକାରୀ ହେବାକୁ ଯାଉଛି |

ବିଛା ରାଶି : ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଚିନ୍ତାଜନକ ଦିନ ହେବ | ଆଜି ତୁମର ମନ ଟିକେ ବିଚଳିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଅତ୍ୟନ୍ତ କଷ୍ଟକର ହେବ | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ କିନ୍ତୁ ସଫଳ ହେବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ ନାହିଁ | ସହଭାଗୀମାନେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ତୁମର ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କଠାରୁ ରକ୍ଷା ପାଇବା ଆବଶ୍ୟକ | କୋର୍ଟ ମାମଲା ଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | କିଛି ନୂତନ ଲୋକ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ବନ୍ଧୁ ହୋଇପାରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର ଅଜ୍ଞାତ ଲୋକଙ୍କୁ ଅତ୍ୟଧିକ ବିଶ୍ଵାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଘରୋଇ ସୁବିଧାଗୁଡ଼ିକରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ | ଘରେ କୌଣସି ମଙ୍ଗଲ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ | ତୁମର ଭାଗ୍ୟ ଜିତିବ | ଭାଗ୍ୟର କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିରନ୍ତର ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ସମ୍ପତ୍ତି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ତୁମେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ଆୟର ଭଲ ଉତ୍ସ ହାସଲ ହେବ |

dhanu

ମକର ରାଶି: ଆଜି ମକର ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ପରିବାର ପାଇଁ ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷ କିଣାଯାଇପାରେ | ବନ୍ଦ ହୋଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହେବ | ଆୟର ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ଉତ୍ସ ହାତକୁ ଯାଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ଦୃଢ କରିବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଶାଶୁଙ୍କ ଅନୁଗ୍ରହରୁ ସମ୍ମାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ତୁମେ ତୁମର ବ୍ୟବସାୟ ବଢେଇବାରେ ସଫଳ ହୋଇପାରିବ | ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ଚାଲିବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କରେ ରହିବେ | ଆପଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଥିବା ଯୋଜନା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭ ପ୍ରଦାନ କରିପାରିବ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ଲୋକମାନେ ଆଜି ସେମାନଙ୍କର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ବୁଦ୍ଧି ସହିତ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ଲାଭ ଦେବ | ପରିବାରର ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ସାଂସାରିକ ସୁଖ ଭୋଗର ସମଷ୍ଟିରେ ପରିଣତ ହେଉଛି | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆପଣ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଖୁସି କରିବ | ଆପଣ ଏକ ଲାଭଦାୟକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବାରେ ହୃଦୟ ବହୁତ ଖୁସି ହେବ |

ମୀନ ରାଶି: ଲୋକଙ୍କ ମନୋବଳ ଆଜି ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଉପୁଜିଥିବା ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ମଜବୁତ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ନିଜ ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ଦୂର ହେବ | ଅର୍ଥନୈତିକ ଯୋଜନା ସମାପ୍ତ ହେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଲୋକମାନେ ତୁମର ଭଲ ପ୍ରକୃତିର ପ୍ରଶଂସା କରିବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *